nasiona marihuany

Złapany przez policje podczas jarania jointa

Wyszukiwarka Forumowa:

SkajriM24

New member
Rejestracja
Kwi 25, 2022
Postów
1
Buchów
0
Piątek godzina 23 spacerując po Warszawskich Bielanach, jarając jointa zostałem zatrzymany przez policje. Idąc sobie spokojnie ulicą, minąłem policjantów po cywilu, których nie zauważyłem przez późną pore, widzieli i czuli, że jaram gibsztyla. Zanim jednak wsiedli do auta i podjechali do mnie, zdążyłem wszystko wyrzucić. Podczas przeszukania nic nie znaleźli i do niczego się nie przyznałem. Pytanie brzmi: co zostało zapisane podczas spisywania? Jesteście może zorientowani? Nie są w stanie mi nic udowodnić, nic przy mnie nie znaleźli, jestem jedynie ciekaw czy zostało coś zapisane w ich bazie danych typu "podejrzany o posiadanie marihuany".
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,151
Buchów
1,416
Co ci napisać...na spokojnie ale patrz za siebie...no i raczej bym jaranda nie trzymał w domu. Wątpliwe że wpadną. Ale jak już z czymś cię złapią to różnie może być. Nie wiem jak teraz ale jak 15 lat temu cię złapali to kipisz na chacie był murowany.
 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,799
Buchów
2,010
Obnosić się bardziej było, ku**a to nie Holandia. Przypał robisz nie tylko sobie ale każdemu komu to przez ręce przeszło! Mogli Cię wziąć na radar, więc uważaj. Z drugiej strony to wwa i mogą nie mieć ochoty za tobą chodzić bo mają poważniejsze rzeczy na głowie.
 

MiczBuhanen

Well-known member
Rejestracja
Gru 7, 2020
Postów
1,096
Buchów
4,237
Odznaki
4
Zawsze możesz mówić że paliłeś cbd
 

OG-EkoFarmer

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2021
Postów
291
Buchów
482
W razie czego wy*** wszystko z chaty jezeli masz i jak w ciągu 14dni nie wbiją na kipisz to bez lipy
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół