nasiona marihuany

Złodziej na spocie czy może zwierzyna?

Wyszukiwarka Forumowa:

xBartek

Well-known member
Rejestracja
Gru 10, 2020
Postów
64
Buchów
78
Odznaki
2
Cześć, mam duży dylemat w głowie
Wczoraj poszedłem na spota zobaczyć co u roślin które wsadziłem parę dni temu
Przyszedłem do pierwszych trzech patrzę, wszystko świetnie ładnie rośnie, brak śladów ludzkich itp. więc idę do pozostałych roślin
Przychodzę a tam 2 rośliny po prostu zniknęły...
Jedna wygląda jak by była całkiem wykopana, a druga wyparowała
Spot znajdował się w trzcinie (szczerze nie wiem co to dokładnie jest)
W obawie chciałem przesadzić tamte 3 pozostałe, lecz nie mam gdzie, u mnie jest trochę problem ze spotami (Inne spoty są ale na totalnym przypale)
Myślicie że to sprawka człowieka czy może sarny/dzika? Sarny kręcą się tam dość często, co wizytę na spocie spotykam przynajmniej jedną sarnę
Tylko te 2 rośliny są ruszone... I czy sarna zjadła by całą i nawet gałązka by nie została? Musiało się to stać między 10 a 15 maja
Tym bardziej dziwie się że ktoś by je wykopał, bo wygodniej takiej osobie by było po prostu poczekać do zbiorów i zwyczajnie zabrać już cały krzak
Przy okazji zapytam już tutaj, czy był by sens wsadzić dodatkową roślinę do boxa do donicy około 20-25L gdzie rośnie już inna paro tygodniowa roślina?
Zdjęcia

Przed




Po

 
U

Usunięty 23746

Guest
Nie wiem co za debil kradłby 2 roślinki w takim stanie i etapie rozwoju, a resztę zostawił xD Sarna albo ślimaki o***ały ze smakiem. Mi kiedyś na spocie w***ały tak, że z 10 roślin tylko jedna łodyżka została, a rok później jak ogrodziłem lepiej spota, to wszystko elegancko wyrosło. Zabezpiecz je jakoś.
 

xBartek

Well-known member
Rejestracja
Gru 10, 2020
Postów
64
Buchów
78
Odznaki
2
Właśnie w tym, lub następnym tygodniu prawdopodobnie jakąś siatkę tam zamontuje
Ślimaki raczej nie zjadły, dokoła na obu miejsach było nasypane sporo ślimakolu
Resztę mógł ktoś zostawić ponieważ zwyczajnie nie znalazł pozostałych 3
Ale osobiście jak miał bym być złodziejem czekał bym do ścinki
Więc całkiem dziwna sytuacja, pozostaje tylko czekać...
 

TALIB

افتح العين الثالثة
Rejestracja
Mar 16, 2019
Postów
524
Buchów
1,338
Odznaki
3
Lis, albo inne zwierzę- coś tam wyczuł i grzebać zaczął. Standard na oucie
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,602
Buchów
2,367
Odznaki
1
Jak można takie mslenstwa sądzić i nie podsypać granulstem na ślimaki...
 

xBartek

Well-known member
Rejestracja
Gru 10, 2020
Postów
64
Buchów
78
Odznaki
2
Było podsypane całkiem sporo, oczywiście nie pod rośliny tylko dookoła niej, na tyle że ślimaki by się tam nie dostały, przychodząc tam wczoraj, trochę go odgarnąłem wraz z trzciną więc za bardzo go nie widać, na drugim miejscu gdzie są 3 rośliny jest także nasypane sporo granulatu i już parę ślimaków tam po zdychało, więc opcje zjedzenia przez ślimaki wykluczam
Ale dzięki wszystkim za opinie, następnym razem już przed wsadzeniem roślin na spocie będzie czekać siatka
 

Ayahuaska

Well-known member
Rejestracja
Lis 19, 2020
Postów
1,274
Buchów
3,979
Ewidentnie coś zjadło, trzeba zabezpieczyć :) na kilka roślin to możesz sie połakomić aby je ogrodzic , przed ślimakami to granulat lub ścięta butelka i owinięta taśmą miedzianą. :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół