nasiona marihuany

Złodziej na spocie, ewakuacja rośliny

Wyszukiwarka Forumowa:

Trawaaa

Member
Rejestracja
Mar 28, 2021
Postów
7
Buchów
0
Dwa tygodnie temu gdy wybrałem się na spota bo chciałem zrobić ścinkę automatu jednak zobaczyłem że moja roślina została ścięta a jakieś 40 metrów dalej na tej samej łące od 3 miesięcy rośnie femka która jest posadzona w ziemi i właśnie obawiam się trochę że złodziej mógł znaleźć też tą roślinę. Zastanawiam się czy nie przesadzić jej do do wiadra jakiegoś i przenieść gdzieś ale nie wiem czy to nie wpłynie jakoś negatywnie na zbiory ?
 

cannabis sativa

Well-known member
Rejestracja
Sty 28, 2007
Postów
220
Buchów
125
Na 100% wpłynie negatywnie na zbiory, bo roślina po przesadzeniu zatrzyma się przez jakiś czas w rozwoju, będzie chorować. Będą dużo mniejsze plony
 

Mutylator

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2020
Postów
229
Buchów
229
Jak zrobisz to delikatnie i z głową to nie będzie aż tak dużych spadków plonu. Uważaj tylko aby nie ***ać za wiele korzonków A będzie dobrze
 

HudyAkaJeff

Member
Rejestracja
Maj 30, 2021
Postów
13
Buchów
6
Dwa tygodnie temu gdy wybrałem się na spota bo chciałem zrobić ścinkę automatu jednak zobaczyłem że moja roślina została ścięta a jakieś 40 metrów dalej na tej samej łące od 3 miesięcy rośnie femka która jest posadzona w ziemi i właśnie obawiam się trochę że złodziej mógł znaleźć też tą roślinę. Zastanawiam się czy nie przesadzić jej do do wiadra jakiegoś i przenieść gdzieś ale nie wiem czy to nie wpłynie jakoś negatywnie na zbiory ?
Wszędzie się chuje znajdą.... Z fartem mordo i jak największych plonów
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,556
Odznaki
11
Jak zrobisz to delikatnie i z głową to nie będzie aż tak dużych spadków plonu. Uważaj tylko aby nie ***ać za wiele korzonków A będzie dobrze

a jak nie ***ać? musiałby wykopać min z metr na boki i w dół i nie obsypać z nich ziemi przy przenoszeniu .

jak przesadzisz to nie spodziewaj się że wyjdzie z tego,za mało czasu + flo.
topy zostaną jakie są ,nic nie narośnie jak i korzenie już nie urosną ,roślina skończy .
taki czarny scenariusz będzie niestety

widać tam że ktoś przy niej łaził?

wg mnie albo ciachaj albo czekaj
 

Sandacz

New member
Rejestracja
Maj 11, 2021
Postów
2
Buchów
1
Mi też za***ali w zeszłym romu rośliny... chu**wa sprawa
 

Gooldwell

Well-known member
Rejestracja
Sie 27, 2021
Postów
79
Buchów
185
Odznaki
1
Przesadzenie to szok dla rośliny jeżeli chodzi o outdoor, zawsze część korzeni zostanie ucięta przez co nie dość ze roslina sie stresuje (co nie jest wskazane zwłaszcza w czasie flo). Istnieję ryzyko, że może się nie przyjąć wtedy dupa nie zbiory bo ci wyrosną popcorny nie topy - roślina zamiast poświęcić czas na dorastanie cała siłę przekieruje na odbudowę korzeni. Jeżeli zagrożenie że ktoś zna spota jest duże i rzeczywiście zdecydujesz sie na przesadzenie to w zależności od wielkości krzaka wykop rowek na głębokość szpadla ok 50-60 cm naokoło rośliny, jak już wykopiesz wbijaj szpadel w tym rowku pod kątem ok 30 stopni i lekko podważaj do góry, powinieneś wykopać krzak razem z ziemią w kształcie litery V. Warto zaopatrzyć sie w jakąś płachtę/grubą folie/koc żeby po wyjeciu z ziemi owinąć korzenie żeby podczas transportu nic sie nie obsypało ani uszkodziło. Ogólnie operacja trudna do wykonania w pojedynkę a ryzyko spore
 

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
Jak już mowilem fotopułapka to jedna roślina lepiej zebrać coś niz nic,jak zobaczysz gościa znowu to ja zabieraj
 

Trawaaa

Member
Rejestracja
Mar 28, 2021
Postów
7
Buchów
0
a jak nie ***ać? musiałby wykopać min z metr na boki i w dół i nie obsypać z nich ziemi przy przenoszeniu .

jak przesadzisz to nie spodziewaj się że wyjdzie z tego,za mało czasu + flo.
topy zostaną jakie są ,nic nie narośnie jak i korzenie już nie urosną ,roślina skończy .
taki czarny scenariusz będzie niestety

widać tam że ktoś przy niej łaził?

wg mnie albo ciachaj albo czekaj
Na szczęście nie widziałem żadnych śladów ktoś przy niej łaził. Chyba odpuszczę sobie ten pomysł z przesadzaniem
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Jak wyżej, ja w tym roku u siebie na kompostowniku znalazłem roślinę, która rewegowała po uprawie in (miała duże chęci na oddanie plonu z siebie). Wykopałem ją, przeniosłem na spota. Zaczęła usychać, gubić liście. Dopiero po 2 tygodniach się zebrała i teraz już kwitnie od jakiś 2-3 tygodni. Nie sądzę, że jak przesadzisz, to zbierzesz to, co chciałbyś zebrać. Zapowiadają na domiar złego jeszcze ochłodzenie, co dodatkowo pewno wpłynie na samą roślinę.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół