nasiona marihuany

?Złote rozdanie z Maxgrowshop.pl?

Wyszukiwarka Forumowa:

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2

Witajcie Growerzy!


1434457104_rwd_desktop.jpg



Wraz ze sklepem @MaxGrowShop.pl mamy do rozdania nawozy i podłoża renomowanej holenderskiej firmy Gold Label! Firma oferuje doskonałej jakości podłoża oraz nawozy dedykowane do uprawy w ziemi, kokosie a także hydro i to w wielu wariantach!

mgs.png


Pełną ofertę znajdziecie TUTAJ.

Jeżeli spełniasz następujące warunki:
  • Minimum 1 zakończona fotorelacja INDOOR (mile widziane doświadczenie z danym podłożem, ale nie jest to warunek konieczny);​
  • Przeprowadzenie fotorelacji z użyciem produktów marki Gold Label w ciągu max 1,5 miesiąca od otrzymania paczki;​
  • Twoje fotorelacje i pomysły szczególnie spodobają się organizatorom...​

Masz szansę otrzymać zestaw ziemia + nawozy + doniczki.

Rozdanie podzielimy na dwie kategorie.

Dla mniejszych growerów, od minimum 0.36m2 do 1m2:
- 1x worek podłoża (do wyboru wyłącznie marka Gold Label) - podłoże wyłącznie które mamy dostępne w tym momencie na stanie magazynowym.
- 3x doniczka Soft Pot 15L, lub 6x doniczka Soft Pot 7L
- 1x mały zestaw nawozów (odpowiedni do typu podłoża)
Zestaw Gold Label Soil mały, Zestaw Gold Label Coco mały, Zestaw Gold Label Hydro mały

Dla większych growerów, od minimum 1m2 (tu nie ma górnego limitu):
- 4x worek podłoża (do wyboru wyłącznie marka Gold Label) - podłoże wyłącznie które mamy dostępne w tym momencie na stanie magazynowym.
- 12x doniczka Soft Pot 15L, lub 24x doniczka Soft Pot 7L
- 1x Duży zestaw nawozów (odpowiedni do typu podłoża)
Zestaw Gold Label Full Package Soil - Zestaw Gold Label Full Package Hydro/Coco (do uprawy w hydroponice lub kokosie)

Chcesz podjąć wyzwanie i zdobyć złoto wraz z Gold Label? Oto co musi zawierać post ze zgłoszeniem:
  • link do 1 zakończonej fotorelacji indoor;​
  • krótki opis wizji na Twoją fotorelację - setup, odmiana, założenia, wynik w jaki celujesz​
  • zdjęcie na medal, rzecz jasna, złoty​
Zgłoszenia należy umieszczać w tym wątku!

Na zgłoszenia czekamy do 05.04.2022, wtedy wybierzemy najlepsze i skontaktujemy się z wybranymi w celu ustalenia szczegółów.

Powodzenia! :weed-2:
 

Pysku

Zawsze gram do ostatniego gwizdka
Rejestracja
Kwi 26, 2021
Postów
1,520
Buchów
3,594
Odznaki
5
Siema, fajna inicjatywa spróbować coś innego niż biobizzy + bio tabsy itp ?. Ja bym chętnie spróbowal owych fantów. Plan jest taki, z doniczek bym raczej zrezygnował ewentualnie jakiś 4 co się zmieszczą namiotu 0,36, albo polecę na swoich sprawdzonych 11L, przyświecać im będzie clu 058 150 w ewnrualnie 9 lsc x 17w, co do roślin to jeszcze ciężki wybór bo trzeba wysiać to co jest w lodówce, 1g/w to raczej minimum przy ledzie ale celuje około 200 g, fajno by bylo :wali:
Aktualny grow - - >
IMG_20220320_105026.jpg


IMG_20220130_103135.jpg
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,104
Buchów
9,705
Odznaki
10
Worek ziemi zawsze w cenie, więc i ja się zgłoszę do kolejnego zacnego konkursu. Szalejecie!

W trakcie 10 upraw przerobiłem już wiele podłóż - miałem dwa rodzaje Plagrona (batmiks i allmiks), dwa rodzaje Canny (professional i professional +), a także Biobizzz lightmiks, a teraz czeka do testu Atami Growmiks. Zacząłem też robić mieszanki. Moim faworytem jest na razie Canna, ale Atami jest podobna (siewki ją polubiły). Chętnie porównam z nimi ziemię, która jest z najwyższej półki cenowej.
Test odbyłby się w mitycznej szafie, która ma powstać ;) Co prawda mam już do niej 6 sztuk 11 litrowych plastików, ale równie dobrze mogę trzy zastąpić materiałowymi piętnastkami. Do tej pory nie chciałem ładować się w szybciej wysychające materiałowe, ale byłaby to dobra okazja, żeby w końcu dać im szansę.
Celu nie mam, bo co sobie jakiś ustalę, to nic z tego nie wychodzi, więc już wychodzę z założenia, że postaram się zrobić najlepiej, jak obecnie umiem. Odmiany, które by trafiły do tych donic zależą od OS-a Saula, jeśli podeśle mi swoje fasty, to pójdą one. Jeśli nie, to coś, co mam w lodówce (może w końcu OG Kush?). Nawoziłbym je Guanokalongiem Complete w formie top dressingu po zejściu nawozu z podłoża i podbił go płynnymi dodatkami w razie potrzeb.

Relka niech będzie okrągła, czyli dziesiąta, i z najmniejszymi problemami ;) Tu też stosowałem taką formę nawożenia, jak podałem wyżej wraz ze świeżym podłożem.
https://forum.haszysz.com/threads/mars-hydro-48-v-tac-50w-0-36m2-chemdawg-przejął-namiot.128763/

Foto także z niej:
061-d105-5.jpg
 

turbocizia

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2019
Postów
611
Buchów
2,773
Odznaki
1
Hej przygodo! Zgłaszam się :)
Akurat zaczęłam nowe grow i póki co młode mają 3dni i siedzą w lightmixie w małych doniczkach. Jak się uda to akurat zostaną przesadzone do konkursowej ziemi za te +- 2tyg. Doniczki chyba będą mi zbędne bo mam przygotowane 11litrowe. Box 80/80/160 + led + siatka + 2xBruce Banner, 2x C99 i 1x Power Plant = hajobajo :D
Tylko pytanie czy w przypadku zakwalifikowania się będę mogła Waszą ziemię wzbogacić startrexem, bactrexem i tabletką czy takie czary odpadają?
Tu specyfikacja i rozpoczęta już fotorelka

A tu zakończone dwie

Pozdrawiam i powodzenia wszystkim!
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
Lipa bo mi wszystkie foty się usunęły z fotorelacji chętnie bym przetestował, właśnie odpalam boxa pestki się już moczą. Jeżeli można to biorę udział ;) box 1.2x1.2 będzie 9 donic 10l oświetlenie led 400w
 

Zie-lony

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2019
Postów
1,723
Buchów
3,640
Odznaki
6
Siemanoo:tiphat:
Fajny konkurs, to postanowiłem spróbować. A że niedługo chcę odpalać Boksa, hm? lub dwa:oczy:

Do rzeczy - odpalając dwa boksy, w jednym(60x60x180) będę miał V-tac żarówkoledy i Biotabs, a w drugim(60x60x140) jak dostanę oczywiście okazję, waszą ziemię, nawozy i oświetlenie diodą clu058 150w.

Odmiany raczej na pewno będą ze stajni Gnoma, w pierwszym boksie z OSa Strawberry Diesel cięte na Bena, a w drugim(tu jeszcze się zastanawiam?)
GSC, NYC Diesel, G13xOg Kush albo można zrobić porównanie nawozów i oświetlenia, bo mam jeszcze sionka Strawberry ?

Może, do tego wasze trzy doniczki 15l i jakaś siatka ? a jak nie, to doniczki swoje mam?7l i 8l materiałowe..i 9l plastikowe.
Na wynik oczywiście liczę jak największy ??

Poniżej zakończona fotorelacja
https://www.forum.haszysz.com/threa...m-2x-royal-ak-2x-og-kush-purple-queen.125868/

https://www.forum.haszysz.com/threa...w-0-72m2-osowepestki-gxlpk-oaxlpk-mxm.128392/

A tutaj dwa zdjęcia z drugiej relacji..




Pozdrawiam i powodzenia ?
 

zjarany emeryt

Emeryt
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2010
Postów
2,787
Buchów
10,100
Odznaki
9
Przeprowadziłem już kilka upraw ziemi na zwykłych nawozach ogrodniczych.
Myślę nad pozbyciem się ziemi i przejście na COCO/HYDRO. Potrzebuję impulsu do tego, taki konkurs to świetna okazja.


Na początek z spróbowałbym uprawy w kokosie. W boxie 130x40 planowałbym 8 roślin ciętych na bena. WEG około miesiąc.

Wybrałbym Doniczke Soft Pot 7L ,podłoże Gold Label Special Mix Cocos i oczywiście Zestaw Gold Label Coco.
Mając podłoże i nawozy jednego producenta powinno się udać.

Na pewno posieję 4 x Bruce Banner x White Russian (Gnomes Seeds), obsada drugiej połowy jest wolna i jestem otwarty na propozycje...

Start w wegboxie planuję za jakiś miesiąc.

Aktualna fotorelacja

Zakończone fotorelacja

DSC_0634.jpg



Artystycznie :)

DSC_0257.jpg
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
Przypominamy, że czas na zgłoszenia do Złotego Rozdania kończy się jutro! Korzystajcie z okazji na przetestowanie tych zacnych zestawów! Zapraszamy!
 

Pysku

Zawsze gram do ostatniego gwizdka
Rejestracja
Kwi 26, 2021
Postów
1,520
Buchów
3,594
Odznaki
5
@Yebak stary pijaku ?obiecał ze dzisiaj wyniki konkursu
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
Spokojna Twoja rozczochrana Pyskaty, na razie zakończyliśmy etap zgłoszeń... :)
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,324
Buchów
4,333
Odznaki
13
Witam , torche sie spóźniłem , za dużo pracy , ale co mi tam może jeszcze przejdzie , planuje uprawe na większej powierzchni 5,6m2 , uprawa bd odpalona niebawem tylko przygtuje do tego pomieszczenie , moj plan na uprawę to 30 x raz ta sama odmiana


rośliny rosły by w 15l donicach w ziemi , chętnie zrobie uprawę na waszych produktach stosując sie do zaleceń producenta , celuje w jakies 1,5kg suszu a z takim kompletem pewnie nie będzie problemu


Pozdrawiam ekoludek :)
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
No to rzutem na taśmę, w wyjątkowych okolicznościach, @ekoludek zostaje ostatnim zgłoszonym uczestnikiem. Wkrótce podamy listę osób zakwalifikowanych do Złotego Rozdania :tiphat:
 

turbocizia

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2019
Postów
611
Buchów
2,773
Odznaki
1
Yebaczku błagam o szybkie rozwiązanie konkursu gdyż dziewczyny mi już strajkują w tych małych gówienkach...
Dzisiaj jak zajrzałam do nich to kolejnej wywaliło plamy na liściach, a dwie inne miały transparenty 'w rękach' o treści PRZESADZAJ NAS DO WIĘKSZYCH DONIC TY STARA ku**o
:( ;) :(
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół