nasiona marihuany

ZӣTODZIUB !! HELP !!

Wyszukiwarka Forumowa:
D

DaVIDeK

Guest
Hej pirze do waas z pewną sprawą !! <kilka pytań> xD

1.) Jaka jest najleprza odmiana "pestek" dla poczatkującego chodowcy "outdoor" dobra a zarazem nie pachnąca tak intensywnie jak Skunk , no i w miare niskich .... ale to juz mniej ważne jest
2.) Jakich plonów moge sie spodziewać po pierwszą przygodą z chodowlą ? :oops:
3.) Aha i czegoś nie rozumiem co do Osobników "Meskich" i "Żeńskich"
jesli mamy krzaczek M to co mamy z nim zrobić .... jak nie chcemy nasion to wyrywamy go tak aby nie zapylił nam krzaczka Ż ?? Dobrze zrozumiałem <z 10 pestek za przykładowo 80 zł ile wyjdzie krzaczków Ż ??>
4.) Jaka lampka jest najleprza dla kiełkujcych nasion

prosił bym o komentarze i pomoc !!
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
DaVIDeK napisał:
1.) Jaka jest najleprza odmiana "pestek" dla poczatkującego chodowcy "outdoor" dobra a zarazem nie pachnąca tak intensywnie jak Skunk , no i w miare niskich .... ale to juz mniej ważne jest
zależy co od niej oczekujesz....


DaVIDeK napisał:
2.) Jakich plonów moge sie spodziewać po pierwszą przygodą z chodowlą ?
niewiadomo... zawsze możesz coś spieprzyć albo może być wypadek,zależy to również od lampy,boxa,ziemi,nawozu czy nawet miejsca posadzenia outdoor...


DaVIDeK napisał:
3.) Aha i czegoś nie rozumiem co do Osobników "Meskich" i "Żeńskich"
męskie są po to żeby zapylić żeńskie i były nasiona.żeńskie sie pali.męskie się usuwa..


DaVIDeK napisał:
4.) Jaka lampka jest najleprza dla kiełkujcych nasion
zależy od sposobu kiełkowania... jak kiełkujesz na wacie to lampa jest niepotrzebna a jak kiełkujesz w ziemi to świetlówki lub hps...
 
D

DaVIDeK

Guest
A co z tymi nasionami ... wiadomo ile bedzie krzaczków męskich albo żeńskich !?
A Roślinka interesuje mnie taka po ktorej bedzie smiesznie :) wiesz o co chodzi ... zadnych zamółek poprostu wesoło ma być....nie wiem jaka odmiana by odpowiadała ?

[ Dodano: 2006-02-04, 02:39 ]
Aaha i jeszzcze mozna sie dowiedziec co to sa nasiona Feminizowane i jak różnia sie ceną no i wydajnoscia od reszty !!??
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
DaVIDeK napisał:
A co z tymi nasionami ... wiadomo ile bedzie krzaczków męskich albo żeńskich !?
zwykle 40-50%męskich 50-60% żeńskich
DaVIDeK napisał:
A Roślinka interesuje mnie taka po ktorej bedzie smiesznie wiesz o co chodzi ... zadnych zamółek poprostu wesoło ma być....nie wiem jaka odmiana by odpowiadała ?
odpowiadała by ci jakaś odmiana "high" czyli jakaś sativa.sativy są wysokie i trudninej je wychodować w domu niż na dwoże bo mają do 2m wysokości ale white widow to mix sativa/indica ale efekt palenia bardziej przechodzi na sative a ww nie jest strasznie wysoka więc powinna ci odpowiadać.

DaVIDeK napisał:
Aaha i jeszzcze mozna sie dowiedziec co to sa nasiona Feminizowane i jak różnia sie ceną no i wydajnoscia od reszty !!??
są to nasiona z których wyrastają tylko żeńskie rośliny.czasami(bardzo żadko) zdażają sie obojniaki. ale to raczej dobrze bo gdzieś czytałem że nasionka z roślin feminizowanych które były obojniakami są żeńskie ale nie wiem czy to prawda;]
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
trace napisał:
z obojniakow robi sie feminizowane nasiona wiec gdybym mial wieksza ilosc plantow to chcialbym takiego
tylko te obojniaki są zapylane specjalnym pyłkiem xx czy jakoś tak i pryskane czymś.trudno zrobić dobrze normalne nasionka a co dopiero feminizowane;]
 
D

DaVIDeK

Guest
Więc polecasz WW... ale na stronce CANNABIS jest jako Indoor...sugerować sie tym czy też nadaje sie na Out-a ??
Aha i co jeszcze mozecie powiedziec o Big BUd albo Ice ??

Boshe czarna magia :D ale dobrze że wiem juz co i jak ..... Joincik dzięki za pomoc .... jak bede miał jeszcze jakies pytanka to bede pisał. :)

[ Dodano: 2006-02-04, 12:41 ]
i co byście bardziej polecali ...paczka z 10 pestkami czy kupic zamiast tego paczke z 4 pestkami żeńskimi ??
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
raczej 4 żeńskie ... mniej roboty i masz pewnosc ze sa zenskie... koncentrujesz sie na 4 ktore lepiej wychodujesz niz 10 ktore potem musisz rozdzielac zapylac i sie bawic... dlatego jja bym np wolal kupil 4 fem Purple Power niż 10 regular Early Misty
 

bedziedobrze

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2006
Postów
64
Buchów
2
jak pytasz o Ice to bardzo intensywnie pachnie. przynajmniej mi- po dwuch tygodniach.
ja uprawiam w domu wiec to jest problem ale nie rozumiem czemu dla Ciebie na outdoor to ma duze znaczenie :) zapach ladny:)
 
D

DaVIDeK

Guest
Nevilles Haze Hybrid
Grapefruit
Northern Light

tylko te 3 odmiany sa na CANNABIS ...
ale zastanawia mnie jeden fakt co to jest S.O.G ??
i jaką funkcje ma stabilność w przypadku Grapefruit aż 65%

aha i wszystkie te rośliny to raczej InDoor .... czy wskazane jest je chodować na Oucie ?
 

Dzidek

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
286
Buchów
0
nie mogą być problemy-mogą nie dojść pod naszym słoneczkiem :) choc mozesz sprobowac, stabilnosc 65% to ze geny są w 65% identyczne u osobnikow czyli będzie 65% mialo dokladnie takie cechy jak opisane, reszta bedzie mniej lub bardziej podobna. SOG to technika uprawy znajdziesz gdzies o niej temat.

[ Dodano: 2006-02-04, 15:09 ]
a na początek bym ci Hollands Hope polecał serio :)
 

Dzidek

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
286
Buchów
0
nie. nie baw sie w fem na outdoor bez sensu fem brać :) weź sobie regular :) z regular nie ma problemu :)
 
D

DaVIDeK

Guest
mi zależy na nasionach feminizowanych , z tego powodu jak napisał Kaczor20
na poczatek jest lepiej sie kupić na 3-4 krzakach .. niz na 8-10

[ Dodano: 2006-02-04, 15:17 ]
aha , czyli tak ... spoko dzięki za info !!
 

Dzidek

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
286
Buchów
0
no ale zobacz, ze jak sam przelejesz kwiat albo cos zrobisz źle lub ktos ci za***ie 1 krzaczek moze 2 jakas sarenka albo cos to nie tracisz 50% tylko 20%!! moim zdaniem lepiej regular na poczatek.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół