nasiona marihuany

Z jakiego seedbanku wybrać Jacka Herera

Wyszukiwarka Forumowa:

jaksydragsy

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2016
Postów
545
Buchów
2
Jak w temacie. Który seedbank oferuje najlepszego Jacka Herera? Co wybrać?
 

JahLoveProtectUs

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2017
Postów
142
Buchów
1
Jack Herer nie żyje już od 2010. Nie wiem czy genetyka się zachowała. Breederzy używają tej nazwy, żeby sprzedać swoje nasiona. Zwykły marketing. Jeśli chcesz zapalić coś zbliżonego. Szukaj crossów Sativa/indica, i nie odwrotnie. A jeśli szukasz oryginalnego Jacka, to rób wizę, jedz do Stanów, i szukaj znajomych/rodziny, twórcy tej odmiany, Jacka Herera. Jeśli szukasz oryginału, szukaj w zagranicznych bankach
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Jack Herer nie żyje już od 2010. Nie wiem czy genetyka się zachowała. Breederzy używają tej nazwy, żeby sprzedać swoje nasiona. Zwykły marketing. Jeśli chcesz zapalić coś zbliżonego. Szukaj crossów Sativa/indica, i nie odwrotnie. A jeśli szukasz oryginalnego Jacka, to rób wizę, jedz do Stanów, i szukaj znajomych/rodziny, twórcy tej odmiany, Jacka Herera. Jeśli szukasz oryginału, szukaj w zagranicznych bankach

Co??? Jack Herer (odmiana konopi) byl zrobiony przez Nevilla jeszcze za czasow jak mial Old Seedbank, nie przez samego Jacka Herera pisarza.
 

rochas

Well-known member
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
160
Buchów
0
Co??? Jack Herer (odmiana konopi) byl zrobiony przez Nevilla jeszcze za czasow jak mial Old Seedbank, nie przez samego Jacka Herera pisarza.

"Król jest nagi" dobra kniga warto znać, żeby wiedzieć co w trwace piszczy :weed-2:

Reasumując Twoją wypowiedz to idzie dostać jeszcze ten sort od Nevilla ten oldseedbank w co się przeistoczył kto ma geny?
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Reasumując Twoją wypowiedz to idzie dostać jeszcze ten sort od Nevilla ten oldseedbank w co się przeistoczył kto ma geny?

Neville sprzedał ten seedbank na początku lat 90tych Benowi Dronkersowi, tak powstało obecne Sensi Seeds. Mają Jacka Herera, a ile w nim zostało z tego starego i czy w ogóle coś, to tylko oni wiedzą. Jack Herer to jest po prostu niedokończony Super Silver Haze, Nevill wypuścił JH zanim zrobił ostateczną selekcję SSH. Ludzie zasadniczo zachwycają się JH, bo to jedzie na swoim urban legend, tak jak i White Widow. Nie uprawiałem JH, ale widziałem wiele upraw i szczerze to nie wiem czym się zachwycać, oprócz tego, że trafiają się sativowe, długokwitnące fenotypy jak ktoś takie lubi, to wg mnie 100 razy bardziej warto SSH posadzić jak się ma nasiona z dobrego źródła.
 
A

Ayho

Guest
Tani nie jest , ale jakość kosztuje . W UK masz 1 nasiono za 17 funtów. Taniej kupisz od Green House Seeds
 

RAYAN

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2015
Postów
520
Buchów
0
Od GHS polecam super lemon haze , nevile i tyle. Northern light od sensi jest zajefajny a jack herrer to nic niezwykłego. A za ta cene leiej kupic np ghost train haza #1 czy tam #3 i bedziecie super zadowoleni.
 
Ostatnia edycja:
A

Ayho

Guest
Od GHS polecam super lemon haze , nevile i tyle. Northern light od sensi jest zaje*** a jack herrer to nic niezwykłego. A za ta cene leiej kupic np ghost train haza #1 czy tam #3 i bedziecie zaje**** zadowoleni.

Też bym obstawiał ghost train haza #1..ale jak widać czasem ludzie chcą sadzić "legendy" ...a najlepiej by te "legendy" dostawać w gratisie.
 

jaksydragsy

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2016
Postów
545
Buchów
2
Zadałeś pytanie, który oferuje najlepszego:) trzeba było dopisać, że chodzi o najlepszego w najniższej cenie :)

No. Kieruję się ceną. Głównie stawiam na nasionka, półatomaty od Grzesia, bo widzę tu jakie Wam ładne krzaczory z grzesiowych porosły. :) I nie kosztują drogo. A gdybym wybulił ponad 4 setki na Jacka Herrera od Sensi Seeds i czasem by się zdarzyło tak, że któreś by mi nie wykiełkowało, to chyba bym się pochlastał tempom żyletkom.

Myślę też nad Big Devilem xxl Auto. Nagradzany i w ogóle oraz daje duży plon. Autosa jednak łatwiej wyhodować, a ja nie mam jakiegoś wielkiego doświadczenia. No i potrzeba mniej czasu, a im mniej czasu tym mniejsze prawdopodobieństwo kradzieży plonów czy nakrycia przez organy ścigania.


Od GHS polecam super lemon haze , nevile i tyle. Northern light od sensi jest zajefajny a jack herrer to nic niezwykłego. A za ta cene leiej kupic np ghost train haza #1 czy tam #3 i bedziecie super zadowoleni.

Dzięki wielkie. Obadam temat. :)
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
to Ty chcesz tego JH na out w pl sadzić? Powodzenia i koniecznie zrób relkę :sunny:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół