nasiona marihuany

Za dużo? za mało?

Wyszukiwarka Forumowa:

DcichygrowJ

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2016
Postów
527
Buchów
2
Witam, z moją Tangie (reserva priviada) jest coś definitywnie nie tak. Leję wodą, tak samo, leję nawozem, również bez zmian. Co z ją może boleć?



Roślinka też nie puchnie. Dodam, że druga gałązka jest o niebo lepiej rozwinięta.
 

Noname97

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2016
Postów
224
Buchów
0
Moim zdaniem to albo ph masz baardzo chu**we albo popalone nawozami. Jakie dawno stosujesz? W gre wchodzi też Mg, używasz dolomitu?
 

DcichygrowJ

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2016
Postów
527
Buchów
2
Jest na biotabsie, więc PH nie wchodzi w grę. Biotabs sam stabilizuje ph w glebie. Dawki? na 5l konewkę leję 2/3ml green sensetion na przemian z royal sugar od plagronu, więc dawki poniżej normy. Podlewam tym co 3/4/5 dni zależy czy doniczka ciężka czy lekka.
 

Noname97

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2016
Postów
224
Buchów
0
Jest na biotabsie, więc PH nie wchodzi w grę. Biotabs sam stabilizuje ph w glebie. Dawki? na 5l konewkę leję 2/3ml green sensetion na przemian z royal sugar od plagronu, więc dawki poniżej normy. Podlewam tym co 3/4/5 dni zależy czy doniczka ciężka czy lekka.

To nie mam pojęcia... niech wypowie się ktoś bardziej doświadczony. A może poprostu jak kwitnie to brakuje jej azotu, a jak tak jest to roślina pobiera go z liści przez to się robią żółte.
 

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
Jaką masz temp? i odległość? jaka lampa i warunki? dolne liście wyglądają ok tylko te koncówki popalone więc albo bio tabs dał za bardzo w pyte albo za ciepło. poka cała roślinę. Fioletowe łodygi brak potasu dziwne w ch*j..
 

DcichygrowJ

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2016
Postów
527
Buchów
2
Temperatura większa w nocy niż w dzień. W dzień 27/28, w nocy 29/30. Niestety nie mam pojęcia jak zbić, bo jest na poddaszu i do tego nie wentylowanym. Teraz boxa już nie przeniosę niestety.

Myślisz, że to może być wina temperatury?
 

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
to wysoka jak na noc to w ch*j... Może daj jeszcze jeden mieszak.. albo mata CO2 20dychy zraszasz wodą i niby może być większa temp, ja mam 27 /8 dzień i tą mate w nocy 22-20 stopni.. A jaka odległośc lampy i jej moc? Jak dasz rady poka całe krzaka jak te inne liście się mają? dolne zółkną? wysysa znich azot? Pasowałao by to pH zbadać naprawde, a ten biotabs na weg i flo sie rozpuszcza? aaa i tu możę zobacz biotabs reguluje pH podajesz jeszcze nawozy które mogą zmianiać PH, obczaj skał ten sugar ma 9-0-0 obstawiam PH!

Green Sensation sprawia, że wszystkie inne dodatki, takie jak PK 13-14 i Enzymes, a także inne marki stymulatorów, staja się zbędne. Ponadto w zależności od podłoża, można oszczędzić do 50% odżywki na potrzeby kwitnienia
 

DcichygrowJ

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2016
Postów
527
Buchów
2
Z CO2 mam worek z grzybnią. Chyba daję radę, bo żaden inny krzak nie narzeka na wysokie temperatury... do tego Tangie to 100% sativa, więc przystosowana do wyższych temperatur.

Więc mówisz, żeby sugar royal odrzucić i pakować samo green sensetion?

Jutro wrzucę zdjęcia całego krzaka.
Dzięki za pomoc!
 

Chory Królik

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2017
Postów
609
Buchów
4
Mi sie wydaje, ze jak na biotabs lejesz za czesto i za mocne nawozy, przez co ja zblokowalo. Roslina pije wtedy bardzo malo wody i ch***wo wyglada. Pamietaj, ze biotabs sie uwalnia caly czas powoli, a my nie mamy na to wplywu. To organika wiec wszystko dziala z opoznieniem zanim zycie sie rozwinie, dowaliles nawozow i jest blokada. Biotabsy trzeba rozkminic jesli chce sie dodawac jakies dodatki, z innych firm. Wiem z autopsji.
 

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
nie nie mówię żeby odrzucić twoje kwiatki two ogród ;) Chodzi mi że masz biotabs i dasz inne nawozy może to psuje całą filozofię. chodziło o wysoką ilośc azotu 9 a tabsy też coś mają uwalniają i się dupcy.
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Zrób porządnego flusha i do kosy sama woda.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół