nasiona marihuany

Za***ista Sahara W Mordzie ...

Wyszukiwarka Forumowa:
K

KosaGanja

Guest
Mam do was pytanie ... Wczoraj paliliśmy Tope normalnie elegancko na naszej miejscówce ubiliśmy spaliliśmy i po pewnym czasie jak zaschło w mordzie centralna sahara :/ normalnie nie mogliśmy przełykać śliny bo wogóle jej nie było :/ ... czy wam też tak sie robi ? ... [shadow=orange:82c22d6e4f][/shadow:82c22d6e4f]ku**a Mać :pl:
 

rusko

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2006
Postów
116
Buchów
0
po dobrym paleniu zawsze tak mam :queen:
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
No po miejscowym haszu mam identycznie... na jezyku jest tylko taka sucha "pianka" bo to nie jest slina a jak juz z trudem sprubuję trochę plunąć to ta slina jest cala biala :D
 

Grower

Banned
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
361
Buchów
4
Mi się wkręca że pluje(jak dam rade) farbą bo jest taka gęsta i biała :D
 
A

afghani

Guest
Ja Mam Cały Czas Sahare W pysku Jak jestem zjarany:D Lubie to
 

C4

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
591
Buchów
0
ja mam normalnie sline za***ana czasteczkami osiadajacego dymu w mojej mordzie;p jest lekko zielona powaznie!
 
D

Dre@d

Guest
mi dzis tak wyschło w mordzie że uciekłem do domu bo floty niemiałem. a w lodówce zimne soczki;)
 
K

Koziolek

Guest
No, przyklejaja sie wargi do dziasel i ogolnie trudno siem mowi :thumright:
 

mooss

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2006
Postów
156
Buchów
0
Ja zawsze mam wlasnie na odwrot - pelno sliny bo zapominam o polykaniu :D
 
R

Rider

Guest
Jak jak bardzo duzo spale to suszy, po haszyku wogule na ogul, chyba ze sie gdzies wczesniej odwodnilem :p to tez od pogody zalezy ! heh
 
A

Aris

Guest
A ja jak mam za sucho w gębie to mam mrowienie na języku :tongue: pierwszy raz jak paliłem chciałem żeby chłopy zabrali mnie do lekarza bo miałem mrowienie na języku ale na szczęście zająłem się czymś innym i zapomniałem o tym pomyśle :thumleft:
 

Orto

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
105
Buchów
0
Sahara mnie meczy tylko to mnie dreczy ide dalej joint moim rywalem wiec go spale :D Na saharke cos do picia :D i gitess ;d
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół