nasiona marihuany

za nisko!!! ??? %-)

• Autor wątku Pan Antoni
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
P

Pan Antoni

Guest
ludzie pomocy ! posadziłęm sobie roślinkę w szklarni w której normalnie pomidorki ogórki i takie tam warunki pierwsza klasa miejsca dużo wilgotno niewierygodnie a ciepło jest tak ż e po kilku minutach wychodze z niej cały spocony%-) ale mam problem wysadziłem ja jakośna początku maja, i nie stosowałem zadnej techniki przycinania czy treningu jak to sie fachowo mówi. ponieważ wybrałem najgorsze nasionka i w konsekwęcji juz małe roslinki wiec pomysląłem sobie nie warto przycinac i tak nie urośnie. w tym momecie roślinka ma juz ponad 1,5 metra i nie mieści sie w szklarni ;| zaczyna sie zawijac po suficie juz około 15cm jest zgięte kompletnie i zaczyna robić sie karłowate w związku z tym że nie ma miejsca ? i jest poprostu wielka czy moge jeszcze cosz nia zrobić ? czy zostawić a sama sobie poradzi ? czy cos jej grozi ? najlepsze jest to że jej dolne odnogi też zaczynają piąć sie ku górze i zapewne osiągną ja w ciągu 2 tygodni ;| Pomocy ! jak mi sie uda to umieszcze foty

G

Green

Guest
przywiaz do szczytu rosliny nitke i zacznij ja naginac w dol tylko stopniowo z wyczuciem kazdego dnia po trochu po kilku dnia znacznie to obnizy wysokosc planty, to ze ma tera 1.5 m nie znaczy ze nie mozesz juz nic z nia robic, naginaja ja tak az uzyskasz porzadany efekt to samo mozesz robic z bocznymi odgaleziami zrob ja poprostu szeroka a nie wysoka pamiatj tylo aby nie przeadzic za 1 razem bo mozesz zlamac krzaka

Lubo

Well-known member
Weteran
Buchów
3
zrób fim (przytnij ze 20cm na górze) a potem podginaj stopniowo całą roślinkę (lst :p). Wtedy się zmieści.

Kurde Green wyprzedziłeś mnie ;]

P

Pan Antoni

Guest

[ Dodano: 2006-07-01, 14:39 ]
tak wyglądała jak była mała

*ThC*

New member
Buchów
0
Tez mam taki problem moja roslina ma juz okolo 2m zaczynala sie łamac musialem. ja przyciąć.

P

Pan Antoni

Guest
następnie tak
a dalszych zdjęc narazie nie mam ale niedługo beda może w niedziele

[ Dodano: 2006-07-01, 14:48 ]
poobrywałem jej wszystkie takie większe liście ponieważ były one tak duże ze zasłaniały swiatło dolnym partią ale nie wiem czy to dobrze bo gdzieś wyczytałem że to jeszcze bardziej wpłynie na wzrost rośliny. co to jest za gatunek to nie mam pojęcia.

G

Green

Guest
nastepny ktory naczytal sie bajek w stylu "rwij liscie bedzie lepiej roslo'' czy wy jestescie niernormalni, wszyscy mlodzi rwia te liscie skad wy macie takie bzdurne informacje, tym bardziej zeby rwac liscie w czasie wegu, gdzie sa one najbardziej roslinie potrzebne do silnego wzrostu i szybkiego wytwarzania skladnikow odrzywczych

P

Pan Antoni

Guest
Kurza twarz nie dobrze w takim razie. zobaczymy co bedzie a jak narazie zacznę rozciągać ja na boki a główny szczyt ściągać do dołu dzięki za pomoc

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany

Polecana klinika konopna GreenDoctor.pl

Góra Dół