nasiona marihuany

Za***isty odbłyśnik domowej roboty za mniej niz 18 zł

Wyszukiwarka Forumowa:

PonuryŻniwiarz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
3,147
Buchów
9
I żeby użytkownik "polski" wklejał blachę do pieczenia firmy "Kaiser - made in Germany". Co też się porobiło z młodzieżą...

Blacha nie podoba mi się, bo akumuluje sporo ciepła. Amelinium, malowane lub oklejone folią growshopową jest w dechę. A te odbłyśniki z blach do ciasta to taka prowizorka jak każda. A z czarnej - hmmm - klimatycznie. Jeszcze posadzić odmiany Wampir Skunk i Zombie Cheese i wstawić świeczki do produkcji CO2, a boksa przykryć bordową, zamszową kotarą z frędzlami.
Git!
 

polski

Well-known member
Rejestracja
Kwi 21, 2014
Postów
131
Buchów
0
Są jeszcze całe białe, pójdę wymienię :)

I żeby użytkownik "polski" wklejał blachę do pieczenia firmy "Kaiser - made in Germany". Co też się porobiło z młodzieżą...

Kobieta mi je kupiła, tak czułem, że się nie nadadzą :D:D
 

WRX

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2013
Postów
228
Buchów
0
Są jeszcze całe białe, pójdę wymienię :)

Najlepiej jak wymienisz na szeroką srebrna blachę bo z taką będziesz musiał kombinować chociaż zależy do jakiego boxa chcesz mieć odblysnik ;)
 

polski

Well-known member
Rejestracja
Kwi 21, 2014
Postów
131
Buchów
0
35x35x70.. nie wiem czy mają inne blachy bo to gowniany sklep :D
 

polski

Well-known member
Rejestracja
Kwi 21, 2014
Postów
131
Buchów
0


A jakbym wykombinowal coś z tych aluminiowych pojemników to dałoby to rade ? :D :freak2:

Np z 4 zrobiłbym jeden duży klosz.
 

Jamaican Brother

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2015
Postów
200
Buchów
1
Fajny pomysł. Sam bym wolał jednak kupić odbłyśnik :D zawsze profesjonalniej.
Koszt 30zł wiecej :)
 

polski

Well-known member
Rejestracja
Kwi 21, 2014
Postów
131
Buchów
0
A one nie są za miękkie ?

Zawsze można trzy takie na siebie nałożyć :)

Fajny pomysł. Sam bym wolał jednak kupić odbłyśnik :D zawsze profesjonalniej.
Koszt 30zł wiecej :)

może zajrzę jutro do ogrodniczego, tez bym wolał kupic profesjonalny za 20 euro idąc tropem ceny którą podałeś, ale nie moge owego nigdzie znaleźć :/
 

Jamaican Brother

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2015
Postów
200
Buchów
1
Zawsze można trzy takie na siebie nałożyć :)



może zajrzę jutro do ogrodniczego, tez bym wolał kupic profesjonalny za 20 euro idąc tropem ceny którą podałeś, ale nie moge owego nigdzie znaleźć :/
Na allegro jak wpiszesz np. "Odbłyśnik 600w", to wyswietlą ci sie dwa wyniki, jeden kosztuje 39.99 a drugi 46zł :)
Nie wiem gdzie mieszkasz, ale w ogrodniczym bym sie nie spodziewał odbłyśnika.
Prędzej sklep z oświetleniem.
Pozdrawiam.
 

Slu

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2012
Postów
422
Buchów
0
Co do odbłyśnika to wszystko zależy jakiego masz box'a. Jak masz małego lub niecodziennych wymiarów to musisz zrobić samemu, aby dobrze odbijał światło. Przy normalnym box'aie i tak lepiej zrobić samemu, bo wszystkie parametry dostosujesz do siebie i box'a. Ja tak zrobiłem. Musiałem, bo nigdzie nie znajdziesz odbłyśnika mniejszego niż 30x30 i jest za***isty,a gdybym miał większego box'a to też bym sam go zrobił. Robiąc samemu możesz zrobić jakie chcesz kąty odbicia światła od lampy i wymiary odbłyśnika co jest bardzo istotne, bo od tego zależy ile roślina dostanie światła. A są to na prawdę banalne obliczenia, wystarczy, że skończył gimnazjum. Chociaż w tych czasach to dla niektórych nawet to jest trudne.
 

Bartolini herbu Zielona Pietruszka

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 25, 2008
Postów
677
Buchów
4
Co do odbłyśnika to wszystko zależy jakiego masz box'a. Jak masz małego lub niecodziennych wymiarów to musisz zrobić samemu, aby dobrze odbijał światło. Przy normalnym box'aie i tak lepiej zrobić samemu, bo wszystkie parametry dostosujesz do siebie i box'a. Ja tak zrobiłem. Musiałem, bo nigdzie nie znajdziesz odbłyśnika mniejszego niż 30x30 i jest za***isty,a gdybym miał większego box'a to też bym sam go zrobił. Robiąc samemu możesz zrobić jakie chcesz kąty odbicia światła od lampy i wymiary odbłyśnika co jest bardzo istotne, bo od tego zależy ile roślina dostanie światła. A są to na prawdę banalne obliczenia, wystarczy, że skończył gimnazjum. Chociaż w tych czasach to dla niektórych nawet to jest trudne.

Podlinkuj od razu przydatne strony.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół