nasiona marihuany

Za wysoka roślina - mały box [LED]

Wyszukiwarka Forumowa:

Haze.t

New member
Rejestracja
Cze 28, 2017
Postów
4
Buchów
0
Cześć.
Mam problem ze swoją pierwszą rośliną Royal Haze Autoflo. Rośnie pod panelem LED Luckygrow. Niestety z braku czasu nie zrobiłem LST. Ma już około 40 dni i kwitnie w najlepsze. Problem polega na tym, że wystrzeliła do góry i prawie dotyka panelu.
Co teraz zrobić? Przygiąć delikatnie siatką lub sznurkiem? Nie mam miejsca na podniesienie panelu.
 

placenty

Heil Hydro
Weteran
Rejestracja
Lut 9, 2013
Postów
564
Buchów
2
Cześć.
Mam problem ze swoją pierwszą rośliną Royal Haze Autoflo. Rośnie pod panelem LED Luckygrow. Niestety z braku czasu nie zrobiłem LST. Ma już około 40 dni i kwitnie w najlepsze. Problem polega na tym, że wystrzeliła do góry i prawie dotyka panelu.
Co teraz zrobić? Przygiąć delikatnie siatką lub sznurkiem? Nie mam miejsca na podniesienie panelu.

zawsze mozesz zrobic supercropping - bynajmniej jak ja mialem taki sam problem to wlasnie supercropping mi pomogl :)
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Nagiecie niewiele da, musisz lamac
 

Haze.t

New member
Rejestracja
Cze 28, 2017
Postów
4
Buchów
0
Tak też zrobiłem. Co prawda przypadkiem, bo chciałem przywiązać. Mam nadzieję, że jakoś to zniesie.
 

placenty

Heil Hydro
Weteran
Rejestracja
Lut 9, 2013
Postów
564
Buchów
2
Tak też zrobiłem. Co prawda przypadkiem, bo chciałem przywiązać. Mam nadzieję, że jakoś to zniesie.

nic sie nie boj, ja swoje to czasami lamalem i po 10 razy jedna rosline supercropping dobra sprawa :)
 

GoHan

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2017
Postów
292
Buchów
0
Hej , wzic jakie foty ? Jaki masz ten panel??? I wymiary boxa?
 

Haze.t

New member
Rejestracja
Cze 28, 2017
Postów
4
Buchów
0
Cześć. Zdjęcia postaram się wrzucić w najbliższym czasie, bo teraz czeka mnie przeprowadzka. LED to Luckygrow Modular 110 z uniwersalnym źródłem światła. Box namiot Diamond 50x50.
Dzisiaj zauważyłem jakieś białe żyjątka ok. 1mm co wylazły podczas podlewania :/.
 

GoHan

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2017
Postów
292
Buchów
0
Pedziorek! Wpisz w gogle zobacz czy to to
 

Haze.t

New member
Rejestracja
Cze 28, 2017
Postów
4
Buchów
0
Sprawdziłem i wygląda bardziej jak ziemiórka. Dzisiaj spryskiwałem ziemię preparatem Substral Polysect. Całych roślin nie, bo nie chciałem lać po kwiatach. Jak to mówią: poczekamy, zobaczymy.
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Pedziorek! Wpisz w gogle zobacz czy to to

widze kolege co mu panie bardziej capią na weg niz na flo ... dodać ten pedziorek i wszystko sie zgadza :D
jak juz to przędziorek, i one nie żyja w glebie tylko na spodniej cześci liścia i wysysają soki z niego ..
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół