nasiona marihuany

Zaczeły niedawno kwitnąć

Wyszukiwarka Forumowa:

LemonMichu

Member
Rejestracja
Maj 5, 2020
Postów
10
Buchów
0
Witam, mam 6 sezonówek są wykiełkowane w połowie maja, niestety nie wiem jakie kolega kupował i nie może sprawdzić jakie kupił ale mogą to być

Northern Passion 2.0

Early Skunk 2.0

Outdoor OG Kush

Outdoor Afghan

Easy Sativa

mają nawet po 2,5 m jak nie więcej jakiś tydzien temu puściły włoski więc jeśli to się uda zbiory byłyby w połowie listopada na tym spocie łatwo o pleśń więc robie oprysk z topsinu 500 czy dam radę zebrać z nich jakiś plon? i co ile robić oprysk przeciwko pleśni ?
 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,797
Buchów
1,998
No szanse są ale niewielkie. Oprysk tak jak producent podaje
 

Paul1990

Well-known member
Rejestracja
Kwi 27, 2010
Postów
70
Buchów
27
Zrób defoliacje pod koniec września i obserwuj pleśń postaraj się trzymać jak najdłużej moim zdaniem środki przeciw pleśni nie pomagają poprostu wycinaj szarą i daj coś na kwitnienie
 

LemonMichu

Member
Rejestracja
Maj 5, 2020
Postów
10
Buchów
0
a co dać na kwitnienie ? polecasz coś ? może jakiś nawóz w formie sypkiej bo teraz u mnie deszcze będą padać więc powoli będzie się wchłaniać
dawałem planton k bo się naczytałem starych postów z forum ale nwm czy to dobry pomysł bo ma podobno dużo azotu
dopiero się uczę i dziś przeczytałem że spoko połączenie to canna terra flores i pk 13/14 co myślicie ?

 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,797
Buchów
1,998
Sypki to najlepiej popiół drzewny ale tylko drzewny, garść lub dwie pod krzaka. Możesz też wziąć jakąś polifoske, garść to max. Jak możesz to pryskaj od pleśni na zmianę dwoma lub trzema różnymi środkami. Podobno lepsza skuteczność.
 

BmwM3

Well-known member
Rejestracja
Lip 28, 2011
Postów
148
Buchów
17
W połowie listopada to raczej z pod śniegu je bd wyciągał xD


Jeżeli tydzień temu zaczęły kwitnąć do do połowy października kosa na spokojnie
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół