nasiona marihuany

Zaczynamy

Wyszukiwarka Forumowa:
E

elgn

Guest
Witam wszystkich.Chcę założyć uprawe w box`ie i mam kilka pytań , przeczytałem kilka tematów (zajeło mi to 7h ,łeb boli niemiłosiernie :p ) i chciałbym się dowiedzieć :

Dysponuję boxem o wymiarach 40x40,wysokość 80cm

1. Jest on wystarczający na 4 roslinki Nothern light ?

Chcę kupić roślinki z cannabis.fr.pl NL Femaleseeds i teraz:

2.Muszę mieć samce żeby pyłek przeszedł ( nie mogłem doczytać) ?

3.Teraz kwestia światła obliczyłem dla boxu to tych wymiarach potrzebuje
9600 lum na 0,16m2 , znalazłem lampke na allegro http://pp.allegro.pl/item98171297__lampa_sodowa_wls_hps_110w_komplet_za_65zl_.html
Da rade ? 9000Lm temp. barwna 2.200K ? czy coś do tego dołożyć , pewnie będzie potrzebna wentylacja ale to już się tym zajme ...

I to narazie by było na tyle jak wykonam ten plan to będę pytał dalej i pogłebiał swoją widzę :geek:
 
S

sdfsdf

Guest
ad 1) na jedna roslinke trzeba 30cm na 30cm to niewiem gdzie Ty tam chcesz zmiescic 4 roslinki :salut:
ad 2) no raczej musisz miec ale niewiem po co Ci to?? :salut: chcesz miec nasiona czy dobre palonko? bo jak palonko to lepiej zebys mial zenskie bo meskie sa po to by zapilic by byly nowe nasionka czyli nowe zycie=nowe roslinki kapojesz?
lampa bedzie w sam raz :) nie zastanawiaj sie :) nawet za duza ale to i tak lepiej dla roslinek :)
Pozdro!
 
E

elgn

Guest
Hmmm no dobra bede miał te 4 nasiona tyle ze niewiadomo czy wyszstkie wzejdą (oby), możę zamiast w doniczkach, jak podrosną sklepie duże koryto i całe wypelnie ziemią o wymiarach 40x40 - bedzie wiecej miejsca aha i ile cm ziemi miałoby być tzn jaka grubość ?
Czyli nie kupie samców chce same jaranie :p
 
S

sdfsdf

Guest
no ciezko to opisac ale doniczki by musialy miec jakies min 20cm wiec wlasnie tyle ziemi by sie przydalo w tym Twoim korytq :] a co do kielkow to jesli nie z***iesz nic to wszystko Ci powinno wykielkowac :p
Pozdro!
 
E

elgn

Guest
Postanowiłem że posadzę 2 roślinki ,schemat mojego boxa wygląda następująco :

http://www.icpnet.pl/~login10/index.html/schematbox.JPG

Pokrycie ścian : folia aluminiowa

Ta lampa jest jest dość mocna nic nie nie stanie roślinkom przy dobrej wentylacji ?, dodam że box jest odsłonięty z jeden strony do połowy ( brązowa przerywana linia na rys) górna cześć.

Co poprawić ?
 

Protektus

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
373
Buchów
0
Nie widziałem na tym rysunku rozbłyśnika do lampy :) A jeżeli masz dobrą wentylacje to nie ma prawa się cos stać z roślinkami. Pozdro
 

VipGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
629
Buchów
1
Jesli juz o 100 W HPSach mowa to proponuje Philipsa SON-T
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół