nasiona marihuany

Zadaj Pytanie o uprawę marihuany na zewnątrz [Outdoor]

Wyszukiwarka Forumowa:

Cernd

New member
Rejestracja
Mar 25, 2024
Postów
1
Buchów
0
Cześć,

Czy poniżej podane odmiany to dobry pomysł na pierwszy raz. Uprawa w foliaku 20m2. Wszystko planuję zakupić od pana pestki
Jeśli zadałem pytanie w złym dziale to sorki.

- Auto Pineapple Express
- Auto zkittlez
- Northen Light F1 Fast Version
 

BrixtoN

New member
Rejestracja
Mar 29, 2024
Postów
1
Buchów
0
Siemanko w tym roku mam plany na pierwszy outdoor. Mam pytanie dotyczące kiełkowania, a bardziej już samego początkowego wzrostu rośliny, nie mogę zostawić ich na parapecie, jednak w internecie znalazłem ciekawy produkt. Są to takie tace startowe, z światłem led możliwością regulacji ile czasu ma świecić i otworem na przepływ powietrza. Tace są dość małe ale teoretycznie mogę zamontować większe własne, i pytanie czy jeśli będzie to leżało sobie np. na biurku czy ma to jakiś sens i jak długo będę mógł je tak trzymać bez przesadzenia do większej doniczki. Jeśli dam tam np 3 sezonówki potrzymam je 2 tygodnie i będę chciał w połowie maja dać je na spota czy ma to jakiś sens czy jest to spisane na straty? Ewentualnie czy lepiej wtedy posadzić automaty? Z góry dzięki za odpowiedź.
 

zielonywtemacie420

Well-known member
Rejestracja
Maj 29, 2023
Postów
204
Buchów
82
ogolnie to i sez i automaty powinny dla optymalnego wzrostu być wegowane w domu żeby miały dobry start czy coś sie stanie jak wrzucisz na spota raczej nie chociaz moge nie wyjść z ziemi co do tacy , był temat gdzieś o tacy z temu tania i niby dobra a tak naprawde chu*a prawda jeśli zrobiłbyś sam taką tace to z odpowiednia ilością lumenów itd to jak najbardziej ale czy się opłaca z tym męczyć ? na 3 sezony ? osobiście bym znalazł dobra miejscówke na wega tzn miejsce z pełnym światłem jak posiedzą tam pare tygodni (2) to dałbym je na spota bo w moim rozumowaniu miejsce pełne światła to miesjce bez krzaków gdzie dziwne byłoby mieć 3 metrową bestie licze ze zrozumiesz moją opinie i wyciagniesz wnioski
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół