nasiona marihuany

Zadaj Pytanie o uprawę marihuany na zewnątrz [Outdoor]

Wyszukiwarka Forumowa:

Dzi@d_borowy

Well-known member
Rejestracja
Sty 16, 2021
Postów
403
Buchów
529
Olać to, szkoda miejsca i pracy na regi pozatym nigdy nie wiesz co dostaniesz lepiej kupic cos sprawdzonego i feminizowanego
zawsze masz jeszcze opcje zacząć już dziś i do maja mieć z tych regów lub femek Maroca, własne nasionka.
Kwestia czy chce Ci się w to bawić i dlaczego.

Można też wziąć do namiotu, określić, przeciągnąć wega i mieć dużo klnów
 

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
1,947
Buchów
5,209
Odznaki
9
Dziadu ale czy jest sens jak masz tyle gotowych femek i sprawdzonych odmian przez forumowiczów?
Dla mnie taka sztuka dla sztuki albo jak ktoś chce wyprowadzić swoją linię ale to wymaga więcej niż jednego sezonu na out ;)
 

rolnikTHC

Co to się stanęło?
Weteran
Rejestracja
Cze 4, 2014
Postów
1,386
Buchów
5,050
Odznaki
4
zawsze masz jeszcze opcje zacząć już dziś i do maja mieć z tych regów lub femek Maroca, własne nasionka.
Kwestia czy chce Ci się w to bawić i dlaczego.

Można też wziąć do namiotu, określić, przeciągnąć wega i mieć dużo klnów
Juz widze,jak będziesz trzymal do okreslenia w boxie regi na outa heh bezsensowna strata miejsca ,czasu i pracy. Chyba ze sa to automaty których na***iesz 50 na 5m i będziesz co tydzień latał kontrolowac heh
 

Dzi@d_borowy

Well-known member
Rejestracja
Sty 16, 2021
Postów
403
Buchów
529
przedstawiłem tu wiele kilka pomysłów co by można z tymi regami zrobić.
Sam bym się w to bawił tylko gdybym miał wizję tak jak piszesz
wyprowadzić swoją linię
albo pod lampami z tanimi nasionami.
Na początku zawsze mierzysz się z kosztami w a nasiona (te fajne, dobre, szanowanych brenderów) do tanich nie należą :(

Pytanie padło co do pakietu i podsumowująć pakiet,
cenowo wydaje się być dość atrakcyjny
5fem Maroc + 20 MIX REG i jakieś femki za 50zł
 

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
1,947
Buchów
5,209
Odznaki
9
Ja tam pie***le w tym roku wynalazki.Jedne nasiona tylko biorę z OS'a na out a reszta wale automaty od pestki bo mam sprawdzon już drugi sezon.Z fastów podpytam chłopaków co robią wyniki rok w rok.Bo na outcie to właśnie o ten wynik chodzi głównie ;) Dziaku kiedy walisz grow z moich pestek :p
 

Ayahuaska

Well-known member
Rejestracja
Lis 19, 2020
Postów
1,296
Buchów
4,024
Panowie, trzeba zadać sobie pytanie w jakim celu sadzimy? jak w dużej ilości wiadomo na co to femki, a jak dla siebie to można się pokusić o regi, 4-5 roślin w dołek i na dodatek można wybrać fajnego samca oraz samice i zrobić sobie jakieś pestki :)
 

Dzi@d_borowy

Well-known member
Rejestracja
Sty 16, 2021
Postów
403
Buchów
529
właśnie ogarnąłem ten pakiet i faktycznie 50 zł ale za ↓

W skład PAKIETU STANDARD Otwarta Pestka wchodzą:

5 x nasiona konopi indyjskiej w wersji pełnosezonowej feminizowane
10 x nasiona konopi indyjskich regularne – Maroc
+
Losowo dobrane gadżety z poniższej listy: .....


taka konfiguracja mi się już mniej widzi ale jeśli by kto chciał zrobić własne nasiona z Marockiem w roli gółwnej to nadal na propsie :p
jest jeszcze opcja pakietu rozszeżonego (oczywiście droższy) i tam sa AF
 

Dzi@d_borowy

Well-known member
Rejestracja
Sty 16, 2021
Postów
403
Buchów
529
Ja tam pie***le w tym roku wynalazki.Jedne nasiona tylko biorę z OS'a na out a reszta wale automaty od pestki bo mam sprawdzon już drugi sezon.Z fastów podpytam chłopaków co robią wyniki rok w rok.Bo na outcie to właśnie o ten wynik chodzi głównie ;)
wiesz fajna budrzetowa opcja dla osob zaczynających i łapiących jak to się robi.
I robiących to jak Ayahuaska pisze
... jak dla siebie to można się pokusić o regi, 4-5 roślin w dołek i na dodatek można wybrać fajnego samca oraz samice i zrobić sobie jakieś pestki :)
Kwestia czy chce Ci się w to bawić i dlaczego.
Ja osobiści lubię wiedzieć jaką mam genetykę :)

Twoje pestki są pierwsze w kolejce, kiedy to bedzie hmm... właśnie szykuje mi się przeprowadzka i całe z nią związane zamieszanie.
Najszybciej na jesień, chyba ze coś na OUT poleci tyle, że tam dawcą pyłku była jeśli dobrze pamiętam dlugo kwitnącas odmiana.
Może ten cross z LemonadeOg x UltraEarlyLove dał by rade.
Choć OUTa wcale nie planowałem na ten sezon. Każdy wie jak jest gdy robi się zamieszanie w życiu :)

Brzmi jak plan, a co z tego bedzie to się okaże :)
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,616
Buchów
2,382
Odznaki
1
Pamiętam mój pierwszy pakiet od nich, właśnie były to sezonowe regi w***alem chyba 12 czy więcej w jeden dołek 2x2m rosły jak po***ane. Męskie poszły pod nóż zrobiło się miejsce na 6 damek. Większość doszła elegancko nawet spoko palenie wyszło. Dobra opcja dla amatorów tanim kosztem mogą sprawdzić z czym to się je zamiast wydać kilka stów i spie****ic ;)
 

Kaloryfer

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2021
Postów
48
Buchów
4
Kupilem nasiona Sweet Seeds - Crystal Candy. Jednak jeden z forumowiczów napisał że nie dadzą rady dojść w naszym klimacie, sa jakies sposoby zeby jednak coś z nich zebrać? Np posadzić na samym poczatku maja?

Dodam ze to moj pierwszy out.
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,252
Rozwiązań
1
Buchów
16,042
Odznaki
4
Sadzenie na samym początku maja to dobry sposób żeby nie zebrać nic.
 

Ayahuaska

Well-known member
Rejestracja
Lis 19, 2020
Postów
1,296
Buchów
4,024
Kupilem nasiona Sweet Seeds - Crystal Candy. Jednak jeden z forumowiczów napisał że nie dadzą rady dojść w naszym klimacie, sa jakies sposoby zeby jednak coś z nich zebrać? Np posadzić na samym poczatku maja?

Dodam ze to moj pierwszy out.
Może masz Crystal Candy Fv? miałem wersje Fv i byłem zadowolony, dużo żywicy, gotowe w pierwszym tygodniu pazdziernika :)
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,616
Buchów
2,382
Odznaki
1
Kupilem nasiona Sweet Seeds - Crystal Candy. Jednak jeden z forumowiczów napisał że nie dadzą rady dojść w naszym klimacie, sa jakies sposoby zeby jednak coś z nich zebrać? Np posadzić na samym poczatku maja?

Dodam ze to moj pierwszy out.
To tak nie działa możesz nawet już posadzić a dojdzie może w grudniu.
 

Dzi@d_borowy

Well-known member
Rejestracja
Sty 16, 2021
Postów
403
Buchów
529
To tak nie działa możesz nawet już posadzić a dojdzie może w grudniu.
zawsze można posadzić w szklarni i zacząć na początku lipca zasłaniać tak by rośliny miały 12h światła :teasing-with-poking
chyba gdzies tu na forum znalazłem taką ciekawostkę.
Ale tak to by mi się nie chciało :suicide:

Lepiej by ogarnąć jakieś inne nasiona co nie będą miały problemu by dojść.
A te odpalić pod ?️ albo oddać komuś znajomewmu
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół