nasiona marihuany

Zadaj Pytanie o uprawę marihuany na zewnątrz [Outdoor]

Wyszukiwarka Forumowa:
Z

ZIELONA M@UPA

Guest
maupo 30 metrów od spota to tak jakby księżyc nocą świecił , jak sądzisz jest to przeszkodą ? pozdro

No jesli to by miało faktycznie taki wpływ jak księżyc to na pewno ni zaszkodzi.Tylko czy żółte światło latarni można porównać do blasku księżyca?
Wydaje mi sie że nie.Zaryzykuje w tym roku i posadze tam tylko automaty,myśle że im taki niechciane nocne światło mniej szkód zrobi.A czy automaty taż mogą trafić sie zchermione?ale ni chodzi mi o wpływ swiatła w nocy...tylko tak ogólnie.
 

McBonar

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2013
Postów
60
Buchów
0
Dziękuje za odpowiedź.To co napisałeś bardzo mnie pocieszyło.Serio miejscówka jest wy***ana tylko ta z***ana latarnia!Mówisz nie ma ona żadnego znaczenia w procesie rozwoju automatów?a co myslisz o drzewku połnosezonowym zasadzonym w takim miejscu?Latarnia jest o jakieś 30metrów od sppta.

Niema żadnego ani w automatach ani w pełno sezonowych.tylko pamietaj że nie wszystkie pełno sezonówki dochodzą w naszym klimaćie.
 

Lubie palić

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2013
Postów
50
Buchów
0
super skunki

Witam.
mam 3 super skunki automaty,mają 9 dni (10.05.2013 były sadzone) i jeden robi sie suchy a ma mokro,wkładałem palca w ziemie na około 3-5 cm i mokro ma,wiecie co może mu byc ?

proszę o szybką odpowiedź
 
H

haszysz90

Guest
Canna terra flores biore 1l na kwitnienie 13 automatow i 4 sezonowki wszystkie fem. juz mają po 2 tyg stosuje biohumusa narazie dostaly 1 mala dawke , co proponujecie kupic oprocz canna terra flores mam jeszcze dolomit i chcialbym jeszcze cos kupic na lepsze plonowanie zeby tylko nie spie****ilo smaku
 

McBonar

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2013
Postów
60
Buchów
0
Witam.
mam 3 super skunki automaty,mają 9 dni (10.05.2013 były sadzone) i jeden robi sie suchy a ma mokro,wkładałem palca w ziemie na około 3-5 cm i mokro ma,wiecie co może mu byc ?

proszę o szybką odpowiedź

Jeżeli masz pod lampą to pewnie masz za dużą temperature i sie parzy jeżeli tak jest to kilka wentyli dodaj .
 

Lubie palić

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2013
Postów
50
Buchów
0
super skunki

Stały na parapecie,teraz są w szklarni i tam jest z 40-50 stopni ;d mam w chłodniejsze miejsce przenieść?
 

cripsdogz

New member
Rejestracja
Maj 12, 2013
Postów
4
Buchów
0
Mam parę pytań nowicjusza:

1.Jaka pogoda jest najlepsza podczas wsadzania na out ? Wiem że trzeba zrobić to w ten sposób aby światło nie uszkodziło korzeni, ale gdy będzie trochę chłodniej(np.15 C) może coś stać się z roślinką ?

2.Czy azofoska jest koniecznym dodatkiem do gleby ? Oprócz dolomitu pomieszanego z ziemią z sklepu i spotową mam możliwość dorzucenia kompostu własnej roboty i rozdrobnienia kurzych gówien. Czy to powinno załatwić sprawę z azotem ?

3. Jakie polecacie inne odżywki ? Mam Biohumusa, ale słyszałem o preparatach wspomagających fotosyntezę albo lepszy rozrost korzeni.Opłaca się bawić z takimi dodatkami ?

4. Jak najlepiej zapobiegać pleśni ?
 

McBonar

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2013
Postów
60
Buchów
0
Stały na parapecie,teraz są w szklarni i tam jest z 40-50 stopni ;d mam w chłodniejsze miejsce przenieść?

Lepiej daj gdzie indziej chyba że masz tam wilgotność jak w dżungli.

---------- Aktualizacja posta ---------- Czas poprzedniego posta ----------

Canna terra flores biore 1l na kwitnienie 13 automatow i 4 sezonowki wszystkie fem. juz mają po 2 tyg stosuje biohumusa narazie dostaly 1 mala dawke , co proponujecie kupic oprocz canna terra flores mam jeszcze dolomit i chcialbym jeszcze cos kupic na lepsze plonowanie zeby tylko nie spie****ilo smaku

Planton k zapie**** jeszcze i gitara bedzie.
 
H

haszysz90

Guest
jakie dolki wykopac na easy sative? Mam do wykorzystania 40/50 l ziemi sklepowej 6.5 do 7.1 ph
 
H

haszysz90

Guest
Niestety posidam maksymalnie 30 l wiadro a to za mało jest jednak : / Wiec jedyna opcja ziemia podobno lepszy plon bo ma wiecej miejsca itp
 

Javal

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2012
Postów
136
Buchów
0
siemanko
wsadzilem moje passiony do pudeleczek po malych lodach (ok. 400 ml)i wkopalem je w ziemie.w tej chwili roslinki maja 8 dni, ostatni raz bylem na spocie 4 dni temu wtedy podlalem je mocno jednak przez te 4 dni jest straszny upal 0 deszczu i nie wiem czy konieczne jest jechac teraz i je podlac zeby nie uschly czy dadza sobie rade te 3-4 dni kiedy mialem plan odwiedzic spota.
przesadzac odrazu z pudeleczek do dolka czy jeszcze poczekac?
 
H

haszysz90

Guest
Wykop dołek i tam je wsadz potrzymaj max tydzien jeszcze w tym podlewac mozesz takie male rosnlinki 2 razy w tyg chyba ze deszcz to wcale podlej mala dawka biohumusa juz
 

miłyuprzejmy

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2012
Postów
100
Buchów
0
Witam!
Wsadziłem, kiełek do ziemi na około 1cm, dziś było około 25 stopni w południe, czy są powody aby sie martwić czy przypadkiem kiełek nie uległ przesuszeniu? Dodam że otoczyłem go butelką która nie zasłania od góry całkowicie tego kiełka.?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół