nasiona marihuany

Zadaj Pytanie o uprawę marihuany na zewnątrz [Outdoor]

Wyszukiwarka Forumowa:

guerrillafarmer

Well-known member
Rejestracja
Mar 7, 2014
Postów
272
Buchów
0
Wracając do tego dolomitu to czy po podsypaniu krzaka można go czymkolwiek nawozić ?
Pewnie że tak! Dolomit stabilizuje pH, szczególnie pomaga przy kwaśnej ziemi ale nie przeszkadza w żaden sposób w nawożeniu i nie kłóci się z nawozami zarówno organicznymi jak i mineralnymi.
 

Naleśnikarz

Well-known member
Rejestracja
Lis 19, 2012
Postów
73
Buchów
0
Witam jaka jest różnica sadzenia w doniczce i bez doniczki na out?
Jeżeli doniczka jest lepsza to co nam takiego daje?
Jakie nadadzą się na Purple maroc (FS)?
 

bujakaTEAM

Well-known member
Rejestracja
Paź 25, 2012
Postów
433
Buchów
0
Witam jaka jest różnica sadzenia w doniczce i bez doniczki na out?
Jeżeli doniczka jest lepsza to co nam takiego daje?
Jakie nadadzą się na Purple maroc (FS)?

Jeśli byś logicznie myślał to sam byś sobie odpowiedział na te pytania :crazy:
 

greenfingers

Well-known member
Rejestracja
Mar 31, 2014
Postów
45
Buchów
0
Witam jaka jest różnica sadzenia w doniczce i bez doniczki na out?
Jeżeli doniczka jest lepsza to co nam takiego daje?
Jakie nadadzą się na Purple maroc (FS)?

W doniczce napewno latwiej utrzymac odpowiednie ph, ciezej dostac sie szkodnikom do korzeni ;)
Ale najwiekszym plusem doniczki jest to, ze mozesz ja poprostu przeniesc w razie przypalu ;)
Ja bym dal 20 l doniczki, wystarcza na pewno ;d
 

greenfingers

Well-known member
Rejestracja
Mar 31, 2014
Postów
45
Buchów
0
Tez bym do ziemi dawal ale skoro chce postawic na doniczki to 20 l wystarcza w zupelnosci, nie przesadzaj.

Wysłane z mojego LG-E430 przy użyciu Tapatalka
 

Aby Z Głową

kto pyta nie błądzi
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2014
Postów
1,143
Buchów
1,133
Odznaki
3
Doniczki na oucie to głupota w tamtym roku miałem jednego automata w doniczce a reszta rosła w ziemi i rosły same bez żadnych niedoborów a ten w doniczce nie dość że był najmniejszy to i miał niedobory ;)
 
S

spotek32

Guest
Będę robił dołek dwa dni przed posadzeniem roślinki, i czy moge na 20litrowy dolek do automata włożyć na spod garść azofoski i perlit? 2 DNI PRZED POSADZENIEM!!!? :)
 

Erpeka

Well-known member
Rejestracja
Mar 4, 2013
Postów
135
Buchów
0
A co myslicie o doniczkach foliowych ? Widzialem ze są dosc tanie , kminie czy je kupic czy bezposrednio do dolka w***ac planty
 

Mbuch

New member
Rejestracja
Kwi 3, 2014
Postów
1
Buchów
0
Witam, mam małe pytanko otóż mam zamiar zakupić nawozy firmy Canna konkretnie: Terra Vega 1L, Terra Flores 1L, PK 13/14 250ml i Cannaboost 250ml czy te nawozy wystarczą na 6 pomidorków automatycznych?
 

Erpeka

Well-known member
Rejestracja
Mar 4, 2013
Postów
135
Buchów
0
@Mbuch,Dokup jeszcze asahi Sl i będzie dobrze. A co do Terra vega to mysle ze mozesz sobie go odpuscic bo automaty maja bardzo krótki veg, i niektórzy wogole odradzaja dawać im nawozwy w fazie wzrostu , chociaz ja mysle ze 2 razy mozesz im coś zapodać i zamiast wydawac 50 zl na Canna vega mozesz kupic biohamusa forte za pare zl i wyjdzie na to samo. A jak juz masz za duzo hajsu to kup sobie canna rhizotonic , będziesz mial lepsze korzenie co za tym idzie i lepszego planta. Pozdro :smokee:
 

greenfingers

Well-known member
Rejestracja
Mar 31, 2014
Postów
45
Buchów
0
Takie pytanko <lol>
Mam kilka automatów, leżą już na wacie ale problem jest taki, że nie dam rady potrzymać ich w domu ani trochę (rodzicom nie spodobała się moja nowa pasja:smokee: )
Jedyne wyjście to kiełki prosto na spota pod butelki... Jak myslicie, mają jakieś szanse czy od razu są skazane na porażke ?
 

RatujeDziadka

SB maniac xD
Weteran
Rejestracja
Mar 5, 2012
Postów
570
Buchów
5
Takie pytanko <lol>
Mam kilka automatów, leżą już na wacie ale problem jest taki, że nie dam rady potrzymać ich w domu ani trochę (rodzicom nie spodobała się moja nowa pasja:smokee: )
Jedyne wyjście to kiełki prosto na spota pod butelki... Jak myslicie, mają jakieś szanse czy od razu są skazane na porażke ?
Porażka, jeszcze są minusy przy glebie w nocy. Tak btw automaty lepiej w połowie maja i wstrzelić się w 2tyg słońca i jest gites majonez ;D
 

greenfingers

Well-known member
Rejestracja
Mar 31, 2014
Postów
45
Buchów
0
Wiem, wiem ale ciagnie mnie nie samowicie jak inne fotoralecje juz widze :D

Wysłane z mojego LG-E430 przy użyciu Tapatalka
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół