nasiona marihuany

Zadaj Pytanie o uprawę marihuany na zewnątrz [Outdoor]

Wyszukiwarka Forumowa:

Zie-lony

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2019
Postów
1,720
Buchów
3,639
Odznaki
6
I jeszcze "przyroda" może Cię obedrzec ze wszystkiego, jakie by nie było wielkie...
 

Kaloryfer

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2021
Postów
48
Buchów
4
I jeszcze "przyroda" może Cię obedrzec ze wszystkiego, jakie by nie było wielkie...
Rozumiem, a bys mi mogl polecić jakies sprawdzone i z dobrym plonem. Przeglądałem fotorelacje ale nie zbyt wiem czy ta odmiana jest ciezka w uprawie oraz jaki plon powinna dac
 

Zie-lony

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2019
Postów
1,720
Buchów
3,639
Odznaki
6
Robiłem(amator ciepłych bułek)dwa outdoory i nie mam nic, co mogę Ci polecić , wszystko może okazać się ciężkie do uprawy, jak nie będziesz pilnował tematów, podlewania, nawożenia itd..po części tylko frka prawdę Ci powiexd
 

Kaloryfer

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2021
Postów
48
Buchów
4
Kupiłem:
5 x Northern Passion 2.0 - Bulk Feminized Seeds
5 x Sweet Seeds Crystal Candy - Sweet Seeds
5 x Sweet Seeds S.A.D. Fast Version - Sweet Seeds
1 x Auto Big Critical - Big Seedbank
1 x BCN Critical XXL Auto - Seed Stockers
2 x Fast OG Kush - Big Seedbank
2 x Fast OG Kush - Big Seedbank
2 x Fast OG Kush - Big Seedbank

Spota przekopałem dolomitem i dałem liscie patyki itp.


W marcu planuje znów sypnąć dolomit, jakieś 2 tygodnie przed sadzeniem zapodać obornik granulowany, przekopać to wszystko razem.

Czy mogę jeszcze coś dodać ?
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,322
Buchów
4,333
Odznaki
13
Kupiłem:
5 x Northern Passion 2.0 - Bulk Feminized Seeds
5 x Sweet Seeds Crystal Candy - Sweet Seeds
5 x Sweet Seeds S.A.D. Fast Version - Sweet Seeds
1 x Auto Big Critical - Big Seedbank
1 x BCN Critical XXL Auto - Seed Stockers
2 x Fast OG Kush - Big Seedbank
2 x Fast OG Kush - Big Seedbank
2 x Fast OG Kush - Big Seedbank

Spota przekopałem dolomitem i dałem liscie patyki itp.


W marcu planuje znów sypnąć dolomit, jakieś 2 tygodnie przed sadzeniem zapodać obornik granulowany, przekopać to wszystko razem.

Czy mogę jeszcze coś dodać ?
Dlaczego obornik tak późno?
 

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,522
Buchów
3,692
Odznaki
10
Z tydzień dwa przed desantem roślin. Jak dasz mineralne to dłużej trochę, tak do miesiąca. Ale jak masz obornik granulowany to nic się nie stanie jak dasz go w czasie przesadzania. Chociaż z hydrogelem to lepiej dać mu się napić wody z gleby,bo jak zwiększy objętość to może się kopiec zrobić... Także te dwa tygodnie to dobry termin
 

zjarany emeryt

Emeryt
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2010
Postów
2,787
Buchów
10,100
Odznaki
9
Sadził ktoś może kwitnące sezonówki na wiosnę, tak by zrewegowały po posadzeniu? Nie zakwitną wtedy szybciej?
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,176
Buchów
5,063
coś w tym rodzaju.

Czy zakwitają szybciej ? nie potwierdzę ani nie zaprzeczę : wrażenie jedno stoją w miejscu i kwitną... potem pomiędzy jednym a drugim... potem jakby weg ale z duża ilością pre.

Bardzo wczesne miksy potrafią się indukować po posadzeniu wcześnie i jakiś czas iść na kwitnieniu : bardzo wczesna identyfikacja męskich _ w czasie najdłuższych dni : chyba jest powiązanie z uprawą ich in. w cieple przez jakiś czas. Same wrażenia pewników niet.

W wypadku klonów miałbym wątpliwości co do szybkości reakcji na fotoperiody : mają BVP za sobą. Tyle, że to bardziej wrażenia z przed wieków niż coś co brałbym za jakiś pewnik.​
 

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
1,946
Buchów
5,207
Odznaki
9
Sadził ktoś może kwitnące sezonówki na wiosnę, tak by zrewegowały po posadzeniu? Nie zakwitną wtedy szybciej?

Ja wyrzucałem z boxa na out jak sie określiły i musiałem wybrać co zostaje w boxie a co nie.Później wrzuciłem w donice 10L i do cieplarki.Wyszły na out jakoś w czerwcu.Zadowolony byłem choć nie były wielkie to i tak byłem zadowolony z wyniku.
 

milimetr

Active member
Rejestracja
Lut 5, 2022
Postów
29
Buchów
15
Dobry. Czy opłaca się brać pakiet otwartej pestki od wolnych konopii? Z jednej strony za 50zł, dostaje się 20 pełnosezonowych regularów + 5 femi maroc + jakies gratisowe af i wespiera organizacje. Z drugiej... wszystkie pestki poza gratisami to pełnosezonówki ;/. Sadzę na bagnach lub łąkach no i poełnosezonówki najzwyczajniej nie dochodzą lub mają z tym wielki problem. Aby doszły, trzeba je potrzymać do 1 listopada, a wtedy już jest na tyle zimno i wilgotno, że często pleśń łapie.
Czy może lepiej olać to i zainwestować jedynie w półsezonowe S6 lub podobne? AF nie planuje w tym roku, bo z nimi to nigdy nie wiadomo ;/
 

rolnikTHC

Co to się stanęło?
Weteran
Rejestracja
Cze 4, 2014
Postów
1,386
Buchów
5,050
Odznaki
4
Dobry. Czy opłaca się brać pakiet otwartej pestki od wolnych konopii? Z jednej strony za 50zł, dostaje się 20 pełnosezonowych regularów + 5 femi maroc + jakies gratisowe af i wespiera organizacje. Z drugiej... wszystkie pestki poza gratisami to pełnosezonówki ;/. Sadzę na bagnach lub łąkach no i poełnosezonówki najzwyczajniej nie dochodzą lub mają z tym wielki problem. Aby doszły, trzeba je potrzymać do 1 listopada, a wtedy już jest na tyle zimno i wilgotno, że często pleśń łapie.
Czy może lepiej olać to i zainwestować jedynie w półsezonowe S6 lub podobne? AF nie planuje w tym roku, bo z nimi to nigdy nie wiadomo ;/
Olać to, szkoda miejsca i pracy na regi pozatym nigdy nie wiesz co dostaniesz lepiej kupic cos sprawdzonego i feminizowanego
 

Dzi@d_borowy

Well-known member
Rejestracja
Sty 16, 2021
Postów
403
Buchów
529
Sadzę na bagnach lub łąkach no i poełnosezonówki najzwyczajniej nie dochodzą
proponuje poszukać odmiany która dojdzie, MAROC ma szansę
Łap opis od innego producenta, tu najprawdopodobniej masz ten sam termin zbiorów ↓

PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaMaroc
KwitnienieIndoor: 50 dni, Outdoor: wrzesień
GenotypIndica / Sativa

Z jednej strony za 50zł, dostaje się 20 pełnosezonowych regularów + 5 femi maroc + jakies gratisowe af i wespiera organizacje.
10 zł = 1 nasiono fem 4regi (powiedzmy że 50% to damki) i przyjmijny ½ af
Oferta zacna. pokażcie lepszą na Maroca :)

Kurdę aż zacząłem się zastanawiać nad tym pakietem ^^

Olać to, szkoda miejsca i pracy na regi pozatym nigdy nie wiesz co dostaniesz lepiej kupic cos sprawdzonego i feminizowanego
regi super sprawa, o ile masz namiot w którym wysiewacz na początku kwietnia i w maju już możesz je określić i eliminować facetów.
Ewentualnie robisz specialnego spota na faceta jakieś min 20 km od dziewczyn zbvierasz pyłek i pylisz selektywnie jakieś dolne odrosty i masz OUT nba przyszły sezon :p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół