nasiona marihuany

Zadyma i off topy.

Wyszukiwarka Forumowa:

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
O ku**a obcykalem ten temat, od poczatku... wiec stwierdzam ze to jest kur***ko po***any temat hehe
Same offtopy i bulwersacja przez: [you:14ad7fb15a] <-taka komenda palancie, nie pisze o tobie :p
Ogoolnie ktos dotarl w koncu do tego chwasta? czy ten adres sie na chu*a przydal?
 

Bartoneee

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
121
Buchów
0
Jendrol nie wpisuj komendy [you ] bo znowu wszyscy beda mysleli, ze do nich gadasz!!! I bedzie welkie halo... uzywaj jej tylko wtedy gdy naprawde jest potrzebna :tongue: Widziales jakie zamieszanie robi takie male "COS" POZDRO 4 [you:da7a54b7fa]
 
P

predator

Guest
Jendrol napisał:
bulwersacja przez: predator
zbuntowane dziecko
Jendrol napisał:
to twÓj stary ;]
Jendrol napisał:
Ogoolnie ktos dotarl w koncu do tego chwasta?
każdy sie dyga jak ktoś jedzie moge sie przyłoczyć sam mu na***ie
Jendrol napisał:
czy ten adres sie na chu* przydal?
chyba tak
Bartoneee napisał:
Jendrol nie wpisuj komendy [you ] bo znowu wszyscy beda mysleli
najelpiej niech nie pisze postÓw bo mnie wkÓrwiasz
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
O ku**a, koleś, ale z Ciebie zamulak...
Nie jade Ci wiecej tylko dlatego, że sam to zrobiłes Swoim postem.
i zastanow sie dobrze zanim jeszcze raz powiesz cos o moim starym.


predator napisał:
najelpiej niech nie pisze postÓw bo mnie wkÓrwiasz
Jesli to stary uczył cie budowy zdań, to nie jesteś najlepsza wizytówka.

I masz racje Bartoneee.
Pozdro
 

lufas

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
47
Buchów
0
Eeee no ku**a ja przynajmnej jak się połapałem to przeprosilem za zamiąch a ty Jendrol to taki ku**a bystrzacha jesteś, że zawsze wszystko wiesz??? Aaaa... nie ty to przecież masz rzeźnię zamiast mózgu...
Poza tym nie tylko ja się złapałem i ciągle ktoś wali chu**we komentarze bo nie potrafi czytać co ludzie wcześniej napisali... a tak w ogóle to kto was wszystkich polskiego uczył???

Jesli to stary uczył cie budowy zdań, to nie jesteś najlepsza wizytówka - ja pie***le co za konstrukcja i sens :pl:

Kali mówić polska jezyka barzo topra :thumleft:

[ Dodano: 2006-04-27, 14:00 ]
No proszę a w innych tematach sam krytykujesz ludzi którzy piszą niepoprawnie i bez sensu... cóż za.... hmmm hipokryzja... ale czy wiesz co to znaczy...
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
ku**a koleś masz chyba szczochy w głowie, wk***iasz mnie już. Sadź sie w du*e szmato i nie dopie****aj do ludzi, tylko dlatego, że trudniejsze frazy są zbyt skąplikowane na Twoj poryty łep.
lufas napisał:
Jesli to stary uczył cie budowy zdań, to nie jesteś najlepsza wizytówka - ja pie***le co za konstrukcja i sens
Osmieszasz się szczochu. To, że dla Ciebie coś jest niepojęte - nie znaczy, że takie jest dla normalnych ludzi kiepie.]
Pozatym do k***y nendzy, czy ja sie kiedyś Ciebie czepiałem downie? Weź ku**a zainwestuj w prozac bo jakiś nadpobudliwy jesteś pacyno.
Sam sie sobie dziwie, że w ogole zwracam uwage, na takich pedałów-przychlastów jak ty pie****ony krawaciarzu.
lufas napisał:
hipokryzja
w odroznieniu do ciebie wiem co to znaczy... ty chyba nie, bo sam ku**a własnie w ten sposob postepujesz: dopie****asz sie do mnie bez przyczyny, twierdząc, że ja tak robie.
Get off
 

lufas

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
47
Buchów
0
Jendrol napisał:
Osmieszasz się szczochu. To, że dla Ciebie coś jest niepojęte - nie znaczy, że takie jest dla normalnych ludzi kiepie.]

No ku**a aleś pojechał... ja nie napisałem z***ie że nie rozumiem tylko że ty się czepiasz innych a sam ***iesz glupoty i o to chodziło no ale jak ktoś ma ku**a sracz zamiast łba to nie potrafi zrozumiec nawet prostych rzeczy...

hipokryzja - ty jednym słowem nikogo się nie czepiłeś tak??? albo raczej ty się czepiasz bo sam jesteś jak kryształ tak??? no ku**a to może ty już przestań brać prozac bo zbyt różowo na śwat patrzysz


Dobra ku**a koniec

Uprzejmie, wszem i wobec, proszę najwspanialszych modów na świecie o usunięcie mnie z listy jakże zacnych i wspaniałych użytkowników tego przesympatycznego forum.
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
Spie****aj ku**a
Czekam na jakie cytaty szmato, bo pier***ic bez przykładów jak widac potrafi nawet taki skretyniały niedorozwój jak ty.
Jeśli Ci chodzi o to, że sie doczepilem do siersciuha, to chyba kazdy mi przyzna racje, że jego nie mozna bylo zrozumiec. Poza tym nie jechałem mu tylko kulturalnie zwrocilem na to uwage.
lufas napisał:
No ku**a aleś pojechał...
sam to zrobiłeś, nie moja wina, że pan "sprytny" czepia sie dobrze zbudowanego zdania.

A Ty nadety grzybie, weź sie zastanów o co sie rzucasz. Nigdy ku**a nie powiedzialem ze jestem nieomylny, wiec mi ku**a nie wkladaj swoich krzywych słow w moje usta, tak jak tobie wkladaja w nie fiuty smieciu.
Nie będe tęsknić zdebilały baranie.
Szkoda nerwów na takich pacanów...
Jesli nie podoba Ci się moje postepowanie jako moda, napisz o tym do Administratora, albo innych modow, jesli przyznaja Ci racje, to też sie wycofam. A do tego czasu - wypie****aj i nie wk***iaj mnie wiecej, bo pie****isz glupoty.
Nara
 

lufas

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
47
Buchów
0
Misiu ku**a ja nie napisałem, że twierdzisz iż jesteś nieomylny tylko, że się tak zachowujesz... często wpadasz w mentorski ton i pouczasz innych a sam popełniasz błędy... to jest właśnie hipokryzja.
Więc już się tak dziecino nie podniecaj i postaraj się przeczytać coś w końcu ze zrozumieniem...
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
lufas napisał:
często wpadasz w mentorski ton
Gdzie Ty to widzisz? Podaj pare przykladow jesli to jest tak czeste. Pozatym zadaniem moda jest pouczanie usetrow w wypadku gdy robia coś źle... to chyba logiczne?!
lufas napisał:
postaraj się przeczytać coś w końcu ze zrozumieniem...
i wzajemnie, chyba pisalem wyraźnie ze czekam na jakies cytaty!
 

depres15

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2006
Postów
155
Buchów
0
ej nie kmienie za kogo wy mnie macie ?? chyba jakas pomylka za co ta bulwersacja przemnie ?? ;/
 
R

Rider

Guest
depres15 napisał:
ej nie kmienie za kogo wy mnie macie ?? chyba jakas pomylka za co ta bulwersacja przemnie ?? ;/
nastepny niekumaty... ehhhhhh, w miejscu [ you] kazdy widzi swoj nick
 
G

Green

Guest
jendrol w jakim celu zalozyles ten temat ??
poto by znowu co mniej kumaci zaczynali jechac sie nawzajem ??
wiecie jak to mowia mowa jest srebrem a milcznie zlotem czasem warto zastosowac sie do tego powiedzenia

pozdr.
 

siersciuh

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2006
Postów
197
Buchów
0
najlepiej uczcie o demnie polskiego ja wum pokaze jak sie pisze :sunny:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół