nasiona marihuany

Brak możliwości używania wulgaryzmów na forum haszysz!

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
@all
Kochani,
Po wielu latach nadszedł niestety ten smutny dla nas wszystkich dzień (w szczególności dla mnie osobiście), że nie możemy już na forum korzystać z wulgarnych zasobów naszego pięknego języka.
Trwają prace nad lepszym wypozycjonowaniem forum w google i niestety strony pełne wulgaryzmów są klasyfikowane niżej. Tak więc uprasza się o bezwzględne nieużywanie słów powszechnie uznawanych za wulgarne i obelżywe.
Kolejna sprawa, to używamy poprawnej polszczyzny z powodu jak wyżej. Rozumiemy, że nie każdy jest orłem z polskiego, więc jakiś margines dopuszczalności przyjmiemy, niemniej nie będzie tolerowana internetowa nowomowa typu "cb" zamiast "ciebie", "bd" zamiast "będę" itp.
Ostatnia rzecz - używamy pełnych nazw odmian i krzyżówek! Koniec z pisaniem to moja PCKxKGBxSLD itd. AI google traktuje to jako bezsensowny bełkot przez co również ocenia nasze forum gorzej.
Wszystkie zmiany wchodzą w życiu w dniu dzisiejszym.
Pozdrawiamy.
Administracja.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Edit: jednak można przeklinać, ale wulgaryzmy będą się zmieniać w gwiazdki ***** ***
Kto bystry, bez problemu rozszyfruje, tak że na dobrą sprawę zmiana kosmetyczna.
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół