• Uwaga! Uprawa konopi w Polsce i w większości krajów jest nielegalna lub wymaga specjalnych zezwoleń. Przed wykorzystaniem informacji zawartych na tym forum lub w innych naszych serwisach upewnij się jakie przepisy regulują uprawę w Twoim kraju.
  • Chcesz pomóc w rozwijaniu forum? Zamieść link do Forum.Haszysz.com na swojej stronie lub blogu

Zakup online w USA

kretekkkk

Active member
Buchów
0
Cześć.... Kupował ktoś w tamtejszych sklepach online? 33 gramy za 215usd
Chętnie bym kupił tylko czy to pewne?
Pozdrawiam

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Buchów
3,344
Odznaki
1
że z wysylką do Polski? Z clearnetu? No fuckin way..

Saul

Volenti non fit iniuria
Buchów
1,262
Odznaki
10
Napisać może każdy co chce, nie ma szans, że w clearnecie ktoś sprzedaje. Nawet jeśli to nie oszustwo, to i tak ci nie przyjdzie bo blokada paczek przez coronę.

kretekkkk

Active member
Buchów
0
Napisać może każdy co chce, nie ma szans, że w clearnecie ktoś sprzedaje. Nawet jeśli to nie oszustwo, to i tak ci nie przyjdzie bo blokada paczek przez coronę.

Jaka blokada co ty opowiadasz... Handluje z usa i ślę paczki normalnie kurierem DHL oraz ups

#

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Buchów
13,563

Saul

Volenti non fit iniuria
Buchów
1,262
Odznaki
10
Jaka blokada co ty opowiadasz... Handluje z usa i ślę paczki normalnie kurierem DHL oraz ups

Ok, mój błąd tylko poczta polska zawiesiła większość wysyłek międzynarodowych.

kretekkkk

Active member
Buchów
0
Hmmm chyba faktycznie nie ma opcji wysyłki poza usa i Kanada :( a te strony to oszustwo

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Buchów
12,556
Odznaki
2
Uszukali! Oszuści nie wysyłają substancji, które są nielegalne w kraju docelowym. Niby wizy znoszą a tutaj tak nas w chuja robią.

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Buchów
3,344
Odznaki
1
Nie rozumiem - dzisiaj krecik chce zamawiac ziolo z usa, wczoraj janek chce jechac po nie do czech... co chwile jakis kombinator wymysla cos nowego...
Rozumiem przemyt dziesiatek kilogramow ziola z hiszpani czy mdma z nl - w celach typowo zarobkowym bo tam cena jest za to najnizsza. Ale kurwa wysylac uncje ze stanow za 215 dolkow ? przeciez w tej cenie w Polsce kupi sie zajebisty temat...
pomijajac juz wlasna uprawe - dlaczego nie wspieracie lokalnych interesow?

kretekkkk

Active member
Buchów
0
Nie rozumiem - dzisiaj krecik chce zamawiac ziolo z usa, wczoraj janek chce jechac po nie do czech... co chwile jakis kombinator wymysla cos nowego...
Rozumiem przemyt dziesiatek kilogramow ziola z hiszpani czy mdma z nl - w celach typowo zarobkowym bo tam cena jest za to najnizsza. Ale kurwa wysylac uncje ze stanow za 215 dolkow ? przeciez w tej cenie w Polsce kupi sie zajebisty temat...
pomijajac juz wlasna uprawe - dlaczego nie wspieracie lokalnych interesow?
Mój plon się skończył to szukam czegoś od kogoś.
Cena za gram jak w Polsce a mam pewność że towar jest pewny a nie od jakiegoś gówniarza worek 0.6 g. Dawno nie kupowałem więc trochę z tematu wyleciałem.

Braianfury

New member
Buchów
0
Cześć.
Mam pytanie, czy zamawiał ktoś z Was pestki z USA do Norwegii? W Norwegii pestki trawki są nielegalne, dodatkowo ta psełdo pandemia nie ułatwia sprawy.

spor

Heeeeeee
Buchów
4,224
Odznaki
1
Jak już tak bardzo chcesz kupić zioło przez Internet to zamów sobie z polskiego darknetu. Np z cebulki. ;)

kretekkkk

Active member
Buchów
0
Jak już tak bardzo chcesz kupić zioło przez Internet to zamów sobie z polskiego darknetu. Np z cebulki. ;)

Nje chodzi mi o to aby kupić przez internet od byle kogo. W USA czy Kanadzie to są uprawy kontrolowane przez rząd a nie ziółko od Cześka z garażu

Góra Dół