nasiona marihuany

Zakupiłem nasionka White Widow Feminized

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.
S

sajkonyc

Guest
Zakupiłem nasionka White Widow Feminized - przyszły łądnie zapakowane, wykiełkowały zasadziłem i rosną niczego sobie.
Moje szczęście zmąciłą wizyta na tym forum, po przeczytaniu postów a propos "nasionowych oszustów" - miałęm prawie zawał, zrobiło mi się gorąco potem zimno. Otóż nasiona zakupiłem na www.chwast.com :(.
Wkładam w ten mój eksperyment tyle serca i wolnego czasu, iż jeżeli okarze się, że rzeczywiście zostałem oszukany i wyrośnie mi karma dla papug to pojade do pana Marcin K. **-*** ******* (reszta adresu na kopercie,w której przyszły nasiona) i wsadze mu te rośliny w du*e razem z DONICZKAMI !!!!!!!!!!!!!!!!. :farao:

Teraz prośba do was czy jest,ktoś kto potrafiłby powiedzie ze zdięcz czy te moje roślinki siędo czegoś nadają.
Większa roślina ma 4 i pół tygodnia, mniejsze maja 2 i pół tygodnia
Z góry dziękuje.
(nie wiedziałem do którego tematu wysłąć mój post jeśli - zle to go przesuńcie)

[ Dodano: 2006-06-05, 13:53 ]
Oczywiście rośliny hoduje w Holandii u cioci w Amsterdamie ;) :thumright:
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

VipGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
629
Buchów
1
Boze tyle pradu psu w du*e wywal te krzaki i kup pozadne seedy a jak juz chcesz koniecznie z polski to cannabis.fr albo seed.pl
 

trace

Member
Rejestracja
Gru 29, 2005
Postów
15
Buchów
0
przelacz na 12/12 jak zobaczysz ze ktoras jest meska to wyrzuc
Ps.widac tam zwykle zarowki..wylacz je albo zmien na swietlowki
 
H

haszyszekk

Guest
Teraz to ich nie wywalaj tylko przetestuj. Utnij sobie 3 duże liście, wysusz i spal z wiadra. Jak kopnie to jest szansa ze to były nasionka sieji albo f iles tam...
Jeżeli nie poczujesz nic albo bardzo słabe kopnięcie to tak jak mowileś.... zapakuj je panu chwastowi doodbytniczo...
Co do jego danych to czytałem gdzies że nazywa sie Bartosz K.
Jak jest naprawde tego nie wie nikt. Gdzies na forum był temat "namiary na chwasta".
Co do sklepów to możesz jeszcze kupić z www.freedomshop.gota.pl ten sklep to też pewniak. pzdr

[ Dodano: 2006-06-05, 14:59 ]
trace napisał:
przelacz na 12/12 jak zobaczysz ze ktoras jest meska to wyrzuc
Nie ma po co... jak liście nie kopną to to na bank gówno jest a nie palenie...
trace napisał:
Ps.widac tam zwykle zarowki..wylacz je albo zmien na swietlowki
Dokładnie... nic one nie dają.... jak nie możesz ich wymienić na świetlówki kompaktowe to po prostu je wykręć... po co płacic za prąd? :) pzdr
 
G

Green

Guest
ja bym zaryzykowal i dal je na 12/12 ogolnie powiem ze ta jedna najwiekrza planta wyglada bardzo ladnie ..sproboj moze akurat nie bedzie tak zle

pozdr.

sleja dlaczego zamkneles ten temat nie podajac zadnego wyjasnienia ??
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Żalenie się na własną głupotę i naiwność.
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół