nasiona marihuany

Zakupy na Aliexpress

Wyszukiwarka Forumowa:

moskit

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 31, 2014
Postów
682
Buchów
1,031
Odznaki
2
Nie chce mieć gratis ale liczyłem że 160 USD max. Co prawda przesyłka do 10 dni u mnie. Wiecie może jak ominąć cło, bądź zmniejszyć do minimum?
 

cannabis sativa

Well-known member
Rejestracja
Sty 28, 2007
Postów
220
Buchów
125
Cło to pikuś, musisz jeszcze zapłacić VAT.
Szukaj jakiegoś magazynu w eu i stamtąd wysyłka.
 

moskit

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 31, 2014
Postów
682
Buchów
1,031
Odznaki
2
Pani z kingbrite napisała, że mogą zaniżyć wartość paczki do ok 100 dolarów także może uda się cło zminimalizować. Wat jak naliczają też od wartości?
 

cannabis sativa

Well-known member
Rejestracja
Sty 28, 2007
Postów
220
Buchów
125

moskit

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 31, 2014
Postów
682
Buchów
1,031
Odznaki
2
A co w przypadku jak wartość paczki zadeklarowana jest 100 euro a w zeczywistosci koszt to 1500€? Jak do tego podchodzi urząd celny?
 

cannabis sativa

Well-known member
Rejestracja
Sty 28, 2007
Postów
220
Buchów
125
nalepiej wyslij a pozniej napisz tutaj jak ci poszlo. albo zapytaj jackowskiego
 

Hardhead

Well-known member
Rejestracja
Paź 4, 2021
Postów
78
Buchów
218
Na Ali VAT jest już wliczony w cenę, obowiązuje to od lipca 2021, cło trzeba opłacić jak dostanie się pismo, że jest zatrzymana paczka. Wtedy trzeba przesłać im na maila potwierdzenie przelewu ile dana rzecz kosztowała i opłacić cło, następnie paczkę wysyłają do Ciebie.
 

moskit

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 31, 2014
Postów
682
Buchów
1,031
Odznaki
2
Czyli cła się nie ominie, skoro trzeba kwit z Ali.
 

moskit

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 31, 2014
Postów
682
Buchów
1,031
Odznaki
2
A wie może ktoś ile jest cła na lampy (diody)?
 

bereno

Member
Rejestracja
Kwi 14, 2021
Postów
24
Buchów
0
No włąsnie sam kilka razy kupowałem na aliexpress jednak w ostatnim czasie kupuję coraz rzadziej. Jeśli już to jedynie jakieś drobne akcesoria, które jeśli nawet przyjdą złe to nie zmarnują mi budżetu domowego.

Jednak nie kupuję nigdy ubrań ani tym bardziej butow. Ni żebym miał jakieś obiekcje co do jakości ale rozmiarówka tam to jedna wielka czarna dziura. Czasami rozmiarówka jest zgodna z europejską jednak często tak nie jest. I zamawia sobie człowiek rozmiar xl a potem przychodzi s. Czyli chińskie xl.... Już dwa razy tak się własnie wtopiłem tak wieć obecnie wolę kupować w polskich sklepach.
Częściej ubrania i buty kupuję w polskich sklepach online bestshoes.com.pl/pl/c/Cwiczenia-i-trening/33 Ostatni zakup adidas power 4.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół