nasiona marihuany

Zamówienie z holandi:) JOIT:)

Wyszukiwarka Forumowa:
S

slagernew

Guest
Wiem że to nielegalne itd:) ale wiem także że co niektórym osobom udało się już zrealizować takie zamówienie, ewentualne oferty slagernew@wp.pl szybko i konkretnie!!!!!!!!!!!!
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
znaczy sie Ty załatwiasz.. pestki rozumiem?

Zarejestrowałeś się tutaj wczoraj to Twój pierwszy post.. skąd mamy wiedzieć że np. nie jesteś od niebieskich? :D.

wiem, ze to troche trudne ale musisz mieć kogoś kto potwierdzi Twoją wiarygodność + że nie zrobisz ludzi w wała.. tak już jest :).
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
slagernew napisał:
Wiem że to nielegalne itd:) ale wiem także że co niektórym osobom udało się już zrealizować takie zamówienie, ewentualne oferty slagernew@wp.pl szybko i konkretnie!!!!!!!!!!!!

Ja zrozumialem ze slangernew chce zeby mu poprzesylac oferty sprzedazy pestek... ziomus wyrazaj sie jasniej na przyszlosc... jak chcesz nasiona to banerek na dole i masz po problemie.
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
no fakt cannabis.fr i po problemie dzwonisz, piszesz zamawiasz co chcec i .. np. możesz sobie kolekcjonować pestki :geek: :geek:
 
H

haszyszekk

Guest
Chodzi mu o coś nielegalnego, a pechy są jeszcze (oby tak zostało) w polsce legalne... mnie sie wydaje ze chodzi tu o gotowy produkt... którego oczywiście żaden z nas nie posiada ;) slagernew, napisz wyraźnie o co ci zoimek chodzi bo cie tu nikt nie rozumie :scratch: pzdr
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
mi sie wydaje ze mu chodzi o palenie a nie pestki
my mozemy zkminic tylko nasiona a palenie niestety nikt z nas niema

druga opcja to chyba taka ze on nam moze skrecic zielone z holki fajnie ale nikt z nas nie zarzywa narkotyków
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
o fu przeciez to nielegalne! chyba zadzwonie pod telefon zaufania (997) :D.

jeśli o TO chodzi to po cholere zamawiać z zagranicy? nie wiadomo czy dojdzie.. nie wiadomo z kim dojdzie do Ciebie do domku :).

Ciekawa będzie cena Produktu :)
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
ja znam chandlazy narkotykami i oni przemycają narkotyki z holandi wiec poco mam brac od ciebie gdyz moge od nich ale nielubie narkotyków one zabijaja są nielegalne i uzaleniają na zawsze kto sprubuje trawki tem potem siegnie po skuna poczym bedzie chciał mocniejszego cos to siegnie po hasz a zacznie brac marihuane a to juz dno jesli sprubujesz marihuany to zaczniesz brac here i umrzesz narkotyki to droga do nikąt
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół