nasiona marihuany

Zamawianie z f2 seeds

Wyszukiwarka Forumowa:

m4riusz_pl

Member
Rejestracja
Sty 14, 2008
Postów
20
Buchów
0
Cześć. Mam pytanie do wieloletnich klientów sklepu f2 seeds. Czy są osoby zamawiającego na swój adres i płacące ze swoich kont bankowych czy bawcie się w TORy, paczkomaty i przelewy z poczty?
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
zawsze lewy adres i płatność za pobraniem lub przelew pocztowy, bez różnicy czy to ten czy inny sklep
nie zostawia sie tak czytelnych znaków jak konto bankowe!
 

m4riusz_pl

Member
Rejestracja
Sty 14, 2008
Postów
20
Buchów
0
Myślałem nad paczkomatem i lewymi danymi ale i tak pozostaje problem nr. tel. który muszę podać. ...
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
No to kup jakis starter na allegro, zarejestrowany na slupa.
 

medicum89

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2016
Postów
352
Buchów
0
ja z f2seeds zamawialem bardzo duzo i zawsze na swoj adres i bylo gitarka
 

Zawisza Czarny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 27, 2015
Postów
331
Buchów
0
podajesz przy zamowieniu nr tel i zmyslone dane kurier dzwoni przed dostarczeniem i mowisz ze gdzies podjedziesz bo nie ma nikogo w domu np. i zero problemu przez x-lat i x-osob
 

Moffaka

New member
Rejestracja
Lip 18, 2017
Postów
2
Buchów
0
Cześć. Mam pytanie do wieloletnich klientów sklepu f2 seeds. Czy są osoby zamawiającego na swój adres i płacące ze swoich kont bankowych czy bawcie się w TORy, paczkomaty i przelewy z poczty?
Nie sądzę, że to dobry pomysł, zwłaszcza karty kredytowej...
 
R

rolnikdolpasz

Guest
Ja tam nie bawię się w żadne tory paczkomaty i przelewy z poczty. Zamawiam pestki na siebie, bo są legalne. Dzwonie komórkowym do sklepu podaje swój adres i mówię co mają mi przysłać, albo drogą mejlową.

Jak się obawiasz, to Możesz utworzyć mejla w kafejce internetowej i zamówić na kumpla, ew.. paczkomat. Prędzej bym obstawiam, że ktoś z właścicieli domu w którym będziesz ogarniał boxa a będzie temu przeciwny i podkabluje co tam ogarniasz, albo któryś z kumpli. Znacznie mniejsze szanse na przypał jak kumple nic nie wiedzą o boksie.

Poniżej ostrzeżenie, żeby nie mówić nic nikomu;
https://www.forum.haszysz.com/showt...la-początkujących-outdoorowców-moja-historia)

Link do zaufanego sklepu;
https://www.seedsman.com/en/
 
Ostatnia edycja:

m4riusz_pl

Member
Rejestracja
Sty 14, 2008
Postów
20
Buchów
0
Zastanawia mnie jedno. Dużo osób pisze ze zamawia na jakiegos kumpla ktory nie uprawia, ale jeżeli kumpel od lat nie miał wjazdu na chatę to można śmiało stwierdzić że zamawianie pestek jest bezpieczne i przypał raczej z moze byc z innych powodów.
 

wujek_ben

Member
Rejestracja
Lip 7, 2017
Postów
6
Buchów
0
BHP przede wszystkim
nigdy na siebie
nigdy na swój dom
nigdy ze swojego telefonu
nigdy ze swojej karty
nie wiesz jak zachowa się sklep jak wejdzie prokurator

a zamawiając np z f2 wystarczy ci mail a nr telefonu z głowy a płatność na poczcie
 
L

Lansky

Guest
Ja osobiście staram się zamawiać nasiona z zagranicznych seedshopow. Zawsze to troszkę dłużej poczekasz ale odrobinę mniejsze ryzyko. Pozdrawiam
 
R

rolnikdolpasz

Guest
Zastanawia mnie jedno. Dużo osób pisze ze zamawia na jakiegos kumpla ktory nie uprawia, ale jeżeli kumpel od lat nie miał wjazdu na chatę to można śmiało stwierdzić że zamawianie pestek jest bezpieczne i przypał raczej z moze byc z innych powodów.

Zgadza się.

---------- Post Zaktualizowany 17:20 ---------- Data pierwszego postu 17:18 ----------

BHP przede wszystkim
nigdy na siebie
nigdy na swój dom
nigdy ze swojego telefonu
nigdy ze swojej karty
nie wiesz jak zachowa się sklep jak wejdzie prokurator

a zamawiając np z f2 wystarczy ci mail a nr telefonu z głowy a płatność na poczcie

Ostrożności nigdy nie za wiele, ale z drugiej strony bez przesady, bo to tylko pestki. Ja by Gość growboxa zamawiał to pomyślał bym o przesyłce na kumpla. Jak coś to kupił i opylił na alegro drożej.:D

---------- Post Zaktualizowany 17:23 ---------- Data pierwszego postu 17:20 ----------

Ja osobiście staram się zamawiać nasiona z zagranicznych seedshopow. Zawsze to troszkę dłużej poczekasz ale odrobinę mniejsze ryzyko. Pozdrawiam

Jak jesteś pod obserwacją, to władza ma dostęp do mejli odnośnie transakcji pestek mj zza granicy, ale nic nie mogą zrobić, bo transakcje są 100% legalne nawet jak Byś po kilkaset pestek zamawiał.
 

GoHan

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2017
Postów
292
Buchów
0
Hm to nie zamawiac growboxa na siebie?jak nie mam na kogo to co zrobic?
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
na paczkomat lub post restande
 

GoHan

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2017
Postów
292
Buchów
0
Kurde chce zamowic ten nicegrowbox , tam tylko kurier?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół