nasiona marihuany

Zamiana Outdoor na Indoor

Wyszukiwarka Forumowa:

Czeczetko

Member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
11
Buchów
0
Cześć, jak w temacie. Pierwszy raz miałem styczność z sezonówką (gratisowa pestka). Roślina ma 2 metry, nietrenowana, w okresie kwitnienia - rozwinięte pąki z białymi włoskami, zaraz chyba zaczną się formować topy, nie znam dokładnie liczby dni w tej fazie (ogólnie ma 106 dni).

Muszę się przerzucić na indoor.

Problem w tym, że nigdy tak nie uprawiałem. Nie chcę budować całego growboxa, może następnym razem, bo sumie zaczynam dostrzegać plusy takiego rozwiązania. Chcę jedynie tę roślinę dociągnąć do końca. Czy jeżeli w zaciemnionym małym pokoju, powieszę tylko jakąś budżetową lampę na kwitnienie, to czy da radę ta roślina dojrzeć?

Zależy mi na cenie do 400zł niestety, znalazłem jakąś lampę Vled Bloom 42W za 350zł:

Dane techniczne:
Zasilanie: 100 - 265V
Moc: 42W
Ilość diod LED: 288 x 0.18W
Kąt świecenia: 120 stopni
Żywotność: 30.000 godzin
Wymiary: 95 x 4 x 3 cm
Waga: 580 gramów
Barwa: 3000K

Zda to egzamin dla jednej, dużej panny, beż żadnych dodatkowych odbłyśników itp? Pokój kompletnie ciemny. Nie wklejam linku do sklepu, bo czytałem, że nie można.
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Roslina ma dwa metry jest w donicy czy ziemi ? jak w ziemi to wyzwanie , jak w doniczce tez wyzwanie , transportu i dobrego oswietlenia zeby promienie padaly na cala rosline . po drugie jak to zacznie zaraz je**c to nie wiem czy sobie poradzisz w pokoju. Jest szansa ale na takiego olbrzyma ? nie lepiej go zostawic tam gdzie jest a noz , bedzie ładna jesien.
 

Czeczetko

Member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
11
Buchów
0
Ja tę pestkę zasadziłem 4fun. Bawiłem się w automaty, ale że nawożę bio tabsami i rośliny nie wymagają za dużo uwagi, to stwierdziłem czemu nie :) Nie trenuję roślin, więc wyrosła 2 metrowa. Stoi w doniczce, o transport czy smród się nie martwię. Najbardziej boję się o pleśń, mocno mi w tym roku zaatakowała automaty, przez co ta sezonówka to moja ostatnia szansa, żeby mieć roślinę trzymaną tak długo, jak tylko tego potrzebuje.

To odmiana Kritikal-k z tego co wyczytałem jest mega podatna na pleśń właśnie.

Może da się ją jakoś delikatnie nagiąć, żeby światło dochodziło do większej części rośliny i nie paliło szczytu. Ale nie znam się na lampach, nie wiem czy taka jest wystarczająca.
 
U

Usunięty 79633

Guest
Przy LED jest większe prawdopodobieństwo na pleśń.
Weź kup zwykłego HPSa do tego wentylatory mieszające i ogień. Mógłbyś po ścince kupić namiot i lecieć dalej indoor.

Mógłbyś górny szczyt ułamać i położyć na bok.
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Jeżeli roślina jest wkopana w ziemię, to pamiętaj, że system korzeni pod ziemią, ma podobne rozmiary co roślina na powierzchni, więc dużą donice potrzeba z 30l. Spróbować jednak można. Jak masz taką opcje, to kup namiot hps 400, ponaginasz ja sobie i jazda.
 

babyfacekiler420

Dr Przelanie
Rejestracja
Lip 6, 2021
Postów
159
Buchów
42
Kup sobie dwa naświetlacze po 100w ze stojakiem, 150zeta i sterownik czasowy do tego jakiś wiatraczek.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół