nasiona marihuany

Zamieszanie, Zmieszanie, Domieszka, Domieszanie

Wyszukiwarka Forumowa:
R

Rider

Guest
jezeli dobnrze sie bawic to trzeba zapalic... wiadomo palonko nr.1... choc Ci co prubowali z czym to zmieszac to chyba nie zalowali nie mam akurat na mysli proszku do prania muzgu, lecz cos subtelniejszego alkochlek,extasxa,rush,grzybki itp :)

piszcie z czym sie wam swiadomie lub nieswiadomie pomieszalo w glowie po kilku, kiilkunastu uzywkach na fazie.

[ Dodano: 2005-11-12, 20:32 ]
to mioze ja pierwszy sie udziele w temacie :) napisze jaka mieszanka mi sie najbardzie spodobala i w jakim klimacie... bylo to 10.11.05 w katowicach kiedy to potezny statkek kosmiczny w ksztalcie spodka wylondowal w centrum miasta z ok. 20 tys. zalaga ufokow. Chyba sie domyslacie o co chodzi :alien: przed wejsciem troszke sie upilem w ciagu nastepnych 4h zjadlem 6 pigol (3 krzyze i 3 koniczynki) troszke sie przestraszylem euforiom jaka mnom ogarnela ale wszystko wrucilo do stanu szamanskiego spokoju po zapaleniu gwiazdy wieczoru czyli marysi... polaczenie XTC z THC bylo czym niewyobrazalnie przyjemnym pieknie sie tanczylo pieknie sie rozmawialo pieknie sie siedzialo tylko w taki sposub doslownie moge to opisac :) polecam to tym co lubiom czasem ze tak brutalnie powiem przedobrzac! pozdro :mrgreen:
 

olo

Well-known member
Rejestracja
Lis 1, 2005
Postów
209
Buchów
0
witam a na jakim koncercie byles???? narka
 
R

Rider

Guest
...a co metalu sluchasz?? :p

[ Dodano: 2005-11-13, 13:16 ]
...mayday
 
1

19(L)16

Guest
MAYDAY!!!MAYDAY!!! predazzo czemu sie nie odezwales do mnie :? ? bysmy sobie razem zjedli jakis posilek :D ...no coz szkoda... a na spodku to bylo poprostu pieknie-nie ma innego okreslenia dla tego co sie tam dzialo-PIEKNIE!!! ja jechalem 6h do katowic bo 2.5h stalismy w korku przez co dojechalismy tam dopiero na 23:/jak gral ten beznadziejny lexy..lecz potem zaczelo sie rozkrecac :) w moim menu znalazlo sie 8 pigolek (trojkaty),5g zielonego (polowe zgubilem w spodku :evil: ), 4browary podczas drogi, flaszeczka popersa i od hu*a wody do picia +redbulle. bailem sie za***iscie przez cala noc dopuki nie zacza grac DRWAL swojwj rzeznie na koniec...ogolnie szkoda ze nastepne dopiero za rok bo po tym co zobaczylem to bede jezdzil tam do kinca zyci :)

ps.chcialbym podziekowac AngeloMikowi, ChrisowiLibingowi, Takku Ishino oraz LukashowiAndego, bo to glownie dzieki nim ten wieczor byl tak wyjatkowy-DZIEKUJE!!!

*WeAreTheMembersOfMayday* -----------------> do zobaczenia [10.11.2006],lub wczesniej soundtropolis heh
 
R

Rider

Guest
19(L)16 napisał:
predazzo czemu sie nie odezwales do mnie
poniewaz kiedy mi przyslales info do kontaktu z tobom niemialem jusz dostepu do neta... zato Ty chyba mogles odezwac sie do mnie!! czyz nie?? :|

[ Dodano: 2005-11-22, 16:42 ]
...zresztom niewazne do zobaczenia za rok!! :wink: bo ja jusz sie powoli pakuje 8)
 
1

19(L)16

Guest
kurcze niestety przewazyly czynniki materialne :x nie mialem kasy na koncie a jak ogranolem zeby wyslac sms od kogos z znajomkow to okazalo sie ze nie zapisalem do ciebie numeru...hu**wo wyszlo po maxie bo to juz drugi raz kiedy mielismy sie styknac i znow nie wyszlo :x moze do trzech razy sztuka.mam nadzieje ze szybciej nie za rok,moze soundtropolis??albo jakas inna okazja...lipa lipa i jeszcze raz lipa:(((((((
 
R

Rider

Guest
stykniemy to sie napewno i to mocno :twisted: pytanie kiedy?? njpredzej to chyba na meczu LEGIA -POGOŃ o ile nie bedziecie protestowac i nie przyjdziecie na mecz... Napewno stanie sie to podczas niebylejakiejs ciekawszej imprezce, mysle jednak ze predzej niz w bakacje to sie nie stanie, odrazu mowie ze sundtropolis odpada poniewaz bedzie sie dzialo ciekawiej nad morzem z wielu wzgledow, najwazniejszy to ten ze takie imprezki jak sunrise with ekwador i sunrise festival maja swuj za***isty urok i klimat do tego blisko mam :p juz teraz cie na jednom z nich zapraszam najlepiej na obie ale bardziej na festival w kolobrzegu dzieje sie to mniejwiecej 22-23lipiec naprawde warto! zapraszm :D

[ Dodano: 2005-11-26, 00:48 ]
dotego jeszcze pare innych fajniejszych koncertow w tym czasie np: za***istego reagge itd, taki tour nad mozem... przemysl to sobie :alien:
 
1

19(L)16

Guest
heheh ku**a!!!!nie wierze wreszcie koniec protestu,idziemy na mecz wiec mozesz wpdac na Lazienkowska :) ja sie zastanawiam nad sunrisem bo byli kolesie odemnie w tym roku i mowia ze za***iscie jest....narazie zobaczymy-soundtropolis napewno a potem moze sunrise-kto wie hehe :) dzieki za zaproszenie
 
R

Rider

Guest
19(L)16 napisał:
heheh ku**a!!!!nie wierze wreszcie koniec protestu,idziemy na mecz wiec mozesz wpdac na Lazienkowska ja
...milo wiedziec wiec do zobaczenia jezeli wszystko pojdzie zgodnie z planem.


19(L)16 napisał:
ja sie zastanawiam nad sunrisem
stary tu sie nie ma nad czym zastanawiac, jedziesz i koniec kropka.


19(L)16 napisał:
bo byli kolesie odemnie w tym roku i mowia ze za***iscie jest
kolesie gowno wiedzom, takich zeczy nie da sie opisac ty chyba zresztom wiesz o tym ze - TO TRZEBA PRZEZYC !! "przezyj to sam..." hehe
 
1

19(L)16

Guest
Predazzo napisał:
TO TRZEBA PRZEZYC !! "przezyj to sam..." hehe

hehe sewite slowa,to trzeba przezyc :D ja jestem na tak tylko zobaczymy czy moj portfel tez bedzie na tak heh.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół