nasiona marihuany

zamknij oczy..

Wyszukiwarka Forumowa:

szareczek

Active member
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
28
Buchów
0
Jak jestem zjarany i zamykam oczy na jakieś 2 minuty to wdaje mi sie jakbym spadał z 10 piętra w dół:pale: ..mam ochote wtedy nawet krzyczeć..czasami jak jedziecie samochodem i jest pod górke a zaraz z górki to tak dziwnie coś w brzuchu boli..mnie właśnie tak boli jak zamykam oczy na te 2 minuty :scratch: ... Jakie u was są reakcje z tym związane?? :geek:
 

Byczek

Well-known member
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
162
Buchów
0
Jak ja jestem zjarany i zamkne oczy to nie mam takich krzywych jazd... raz jak bylem za***any i polozylem sie spac to caly czas mialem takie przyjemne haluny że widze i słysze jakąś orkiestre, żołnierzyki tańczą itp :)
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
Byczek napisał:
widze i słysze jakąś orkiestre, żołnierzyki tańczą itp
ja miałem podobnie;] tylko z krasnalami i tym że ide do lodówki po coś do jedzenia (marzyłem o tym ale nie byłem w stanie ruszyć sie z miejsca;])
 
R

romanziom

Guest
ja jak jestem zbakany i zamkne oczy to widze kolorowa spirale ktora sie kteci w kolko i slusze zryta muze:D
 
V

V~zao

Guest
zamykasz oczy i latasz... schizujesz .. i takie tam.mi sie to podoba bo odlatuje ;D przy dobrej bance oczywiscie, czasami jest taka banka ze zamkniecie oczu jest nie mozliwe bo jest wtedy konkretnie. a schizow swoich to ja nie pamietam ... dziury.co zrobisz :p haaaa.
 

Nexer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
715
Buchów
0
ja niekiedy jak sie położe to widze arabów na pustyni w turbanach jak jeżdzą na koniach... głupie araby mnie ciągle prześladują i nie dają mi spokoju ;]
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
pierwszy raz jak zamknąłem oczy to się zrzygałem :D

kolejny raz wydawało mi się że moja głowa jest w jakimś pudełku i się odbija od ścianek jak piłeczka tenisowa tylko w zwolnionym tempie... często tak mam :geek:
 

Tralaliński

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
802
Buchów
0
jak zamkne oczy to mam filozoficzne mysli na temat wszystkiego :p np jak to bedzie jak ziemia bedzie tak rozbudowana ze miasta sie połączą i nie bedzie miedzy nimi przerw :lol: albo po co sie zyje :p albo jak wszystko sie ze soba wiarze i ma sens (takie jedno wielkie kolo) :geek: haha to tylko jedna z wielu teraz juz nie pamiętam najlepszych jak mi sie przypomni to napisze ;) Pozdro Ziomy :sunny:
 

Dzasta

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2006
Postów
186
Buchów
1
Lubie fazki z zamkniętymi oczami, włączam wtedy jakąś za***istą muzę i odlatuję....zawsze sie spoko kręci.
 

strzala

Active member
Rejestracja
Mar 21, 2006
Postów
31
Buchów
0
Ja jak zamknełem oczy to musiałem ociekać bo mnie krasnoludki goniły :/ kumpel mowil ze 2km biegłem bo on leciał za mna popłakany ze smiechu a ja uciekałem ile sił w nogach :D
 

Lewi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2006
Postów
1,311
Buchów
3
Ja jak zamknąłem oczy jak leciała muza myślałem, że jestem na jakimś mayday albo coś :p
 
S

Scoin

Guest
Jak zamknę oczy to odpływam i szybko muszę je otworzyć bo zdaje mi się że umieram :D podobnie mam po wypiciu sporej ilości alkoholu. Np nie lubie wracać z imprezy i od razu kłaść się spać, co prawda szybko zasypiam ale oczekiwanie na to na zjeździe nie jest zbyt przyjemne :p przynajmniej dla mnie.
 

MiM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 18, 2006
Postów
880
Buchów
1
Heheh nie moge się skupić i po 30 sec. otwieram oczy i zapomniałem co robiłem :):):) <Faza>
 
M

Macius

Guest
Ja mam podobnie jak Moderator :) Mysle o wszystkim wymyslam jakies twierdzenia itp. czasem proboje cos zapisac az tu po bani patrze a na kartce same bazgroly :/ Ale najlepiej sie TV oglanda - jak oglandam to mi sie wydaj wszystko takie tandetnie a aktorzy to az widac ze graja i udaja tylko :/ jak mam mocno i zamkne oczy a potem odchyle glowe to mam taki mily prandzik jak orgazm umyslu :thumleft: sprobojcie heheheheehehehe....
POZDRO ALL
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Macius napisał:
Ale najlepiej sie TV oglanda - jak oglandam to mi sie wydaj wszystko takie tandetnie a aktorzy to az widac ze graja i udaja tylko

Mam to na trzeźwo i jest to mało popularne typowo w domach. Na sucho, nie jest to aż tak chÓjowe, ale i tak nie nadaje się do oglądania.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół