nasiona marihuany

Zamulające fazy podczas jarania.

Wyszukiwarka Forumowa:

krzaczasty

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2020
Postów
243
Buchów
413
Odznaki
2
Siema, siema forumowicze. Przychodzę tutaj z pewnym problemem, mianowicie podczas jarania zioła w większych ilościach to po prostu łapie taką zamułe i nie ogarniam gdzie jestem. Ciężko mi strasznie na głowie i wszystkie moje ruchy są spowolnione, mega. Nie czuję się przy takich fazach przyjemnie, palę dość dużo prawie kilka razy w tygodniu i jestem powoli zmęczonym tym, że zamiast fajnie się upalić i przyjemnie spędzić trip to siedze zamulony z czerwonymi gałami i skośnookimi. W skrócie, zapale więcej bardziej mnie przymula i jest mi ciężko na bani. Może dlatego, że palę bardzo często skuna? W planach mam właśnie zrobić sobie detoks na miesiąc i po detoksie ograniczać zioło do minimum, żeby dobrze się bawić, a nie siedzieć zamulony. Ale szczerze powiem, kiedy jestem tak zamulony mega to bardzo mi wchodzą nuteczki do głowy i przechodzą przez całe ciało. Jedyna rzecz, która mi się podoba.
 
U

Usunięty 65798

Guest
Trzeba jarać hejzy, 2-3 buchy i na tym kończyć, wtedy jest energiczna fazka, jak wiecej zajaram hejza to efekt zawsze mam jak po indice. Indici unikam bo nie lubie być zamulony.
Ta wal detoksik, też na pewno pomoże odmulić się.
 

UNHOLY

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2020
Postów
375
Buchów
839
Odznaki
2
Co tam ziomek jarasz?
Skuna.
U dilerów co drugie palenie to skun hehe.
Weź pod uwagę, że palisz większość tego co jest na ulicy tak działa właśnie. Przeważnie to w 80% czyste albo hybrydy z przewagą dla indica.
Mało kiedy są jakieś sativty że względu na to, że dłużej kwitną. Mało kiedy dostaniesz też naprawdę dobrą bake (pamiętaj że każdy rozumie inaczej słowo dobra), to co jest na ulicy to czysta komercja która ma obradzać jak najlepiej przy tym zachowując jakieś standardy. Większość tego bucha właśnie tak działa. Wrzuć na outa z 3 automaty jakiejś czystej sativy i zobaczysz czy ci to pasuje. Ewentualnie jakieś pafy pół na pół i raczej aż takiej zamułki miał nie będziesz. Easy sativa to taka średniawa moim zdaniem, trochę się tego opaliłem.
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Siemanko przyjacielu. Jak zjarasz za dużo i ci faza nie pasuje pal mniej. Lepiej zajarać mniej i mieć fajną fazę niż udawać że jest i tak za***iście jak zjarasz więcej. We wszystkim trzeba mieć umiar. Ja jak za dużo zajaram to mnie żołądek boli. Dlatego staram się mieć umiar.
 

krzaczasty

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2020
Postów
243
Buchów
413
Odznaki
2
[MENTION=79537]benger[/MENTION] Zacznę właśnie ograniczać te buchy, bo jaram naprawdę bardzo często i widze, że odbija mi się to na zdrowiu.
[MENTION=95880]UNHOLY[/MENTION] akurat dojście mam dobre, bo od znajomego, który tam trzyma własne. Ale to racja, to co na ulicy się znajduję to takie gówno. Wszyscy idą na łatwiznę, byleby zarobić. Jakby pomyśleli i opychali coś dobrego i przyjemnego to by było lepiej, a nie to co teraz... Aktualnie, szykuje się na własnego microgrow indoor i będę trzymać pod lampą, dopóki sezon na outdoor się nie zacznie.
[MENTION=77877]ceu[/MENTION] dzięki ja właśnie do zioła zazwyczaj umiaru nie miałem i potrafiłem sporo wypalić. Ale ostatnio to co się dzieje, jest no słabo i staram się palić mniej niż wcześniej, tak aby było mi lepiej.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
[MENTION=95880]UNHOLY[/MENTION] ty tak z ciekawości jakie to są automaty jakiejś czystej sativy?
 

UNHOLY

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2020
Postów
375
Buchów
839
Odznaki
2
[MENTION=95880]UNHOLY[/MENTION] ty tak z ciekawości jakie to są automaty jakiejś czystej sativy?

Auto Bio Diesel od Advanced Seeds

Auto Super Cali Haze - SHORT STUFF SEEDBANK

Jest jeszcze trochę takich odmian aczkolwiek mało, większość jest z przewagą sativy. Pozdro
 

dru

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2020
Postów
125
Buchów
19
[MENTION=95880]UNHOLY[/MENTION] Nie ma czegoś takiego jak czysta sativa w wersji automatycznej, dlatego że automat, obojętnie jaki, sam w sobie jest hybrydą gatunkową.
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,103
Buchów
9,705
Odznaki
10
Jest też opcja, że kolega, co sadzi, ma teraz coś mocniejszego i sobie z tym nie radzisz :D
 

UNHOLY

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2020
Postów
375
Buchów
839
Odznaki
2
[MENTION=95880]UNHOLY[/MENTION] Nie ma czegoś takiego jak czysta sativa w wersji automatycznej, dlatego że automat, obojętnie jaki, sam w sobie jest hybrydą gatunkową.

Możliwe, że masz rację. Nie neguje. Opieram się na tym co znalazłem w seed bankach, więc jak i z czasem kwitnięcia wraz z opisami może być z tym różnie. Jednak są odmiany które, posiadają dominację sativy. Starałem się pomóc autorowi wątku. W niektórych sklepach po filtracji wyszukiwań wyskakiwały mi odmiany które w opisie miały 100% sativa a nie ukrywam, że mogły mnie wporwadzić w błąd - coż poradzisz?
Za to autor wątku mógł rozważyć uprawę palenia, które ma jednak więcej tego genotypu. Czy posłucha, czy posadzi? Kwestia indywidualna.
A kto to wie czy nie istnieją owe automaty, które posiadają 100% sativy?? Nawet nauka czasami potrafi zakoczyć.

Pozdro
 

Ativvan

Well-known member
Rejestracja
Sty 27, 2021
Postów
107
Buchów
18
A kto to wie czy nie istnieją owe automaty, które posiadają 100% sativy?? Nawet nauka czasami potrafi zakoczyć.

Pozdro

Generalnie odmiana automatyczna to połączenie genów Indica/Sativa + Ruderalis. Z tego wynika, że nie ma odmiany automatycznej w 100% Sativa/Indica, za to może być w czystej teorii mocna przewaga tejże, np 95% Sativa 5% Ruderalis. Ale jaki % ruderalis sprawia, że automat zachowuje się jak automat, tego nie wiem. Może się okazać, że potrzeba np. minimum 15% :freak:
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
No właśnie jak wyżej kolega napisał. Nie uprawiam automatów ale jakieś tam kiedyś robiłem w namiocie i na outdorze no i mogę powiedzieć że oprócz smaku czy zapachu to działanie dla mnie jest takie samo. Mam znajomka co namiętnie laci z automatami-tylko auto z przeróżnych seedbanków-i czasem tam cos przyniesie na testa to czy to amnezja hejz czy nieśmiertelny ak47 czy cokolwiek innego to ja nigdy nie widze różnicy. Nie wiem może są jakieś autosy gdzie czuć ta sativkę ale ja tekiej nie paliłem. Nie twierdzę że one są słabe bo sam kiedyś miałem krzaka od Oriona i był to najmocniejszy autos jaki paliłem, tyle że on wbijał w fotel i to masakrycznie, ciężka faza. Nie żebym się czepiał ale automatyczne odmiany nijak sie mają do swoich fotoperiodycznych pierwowzorów, a to co seedbanki piszą-cóż papier czy internet przyjmą wszystko.
 

Blady98

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2021
Postów
79
Buchów
23
Przemyśl może czy nie warto spróbować samemu zasadzić jakieś sativki. U mnie na mieście 95% odmianek, które sprzedają dilerzy to indice. Dlatego zakupiłem sobie trochę pestek automatów sativowych, by mieć dla siebie fajne palonko. Polecam też palić mniej bo wtedy wiadomo jest mniejsza zmuła. Ja osobiście lubię się lekko ujarać, wtedy mam najfajniejszy dla mnie stan.
 

krzaczasty

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2020
Postów
243
Buchów
413
Odznaki
2
siema mordy, jaram od tamtego czasu już sporo.. zdarzyło mi się już przejarać kilka razy ( niepożądane efekty ). Uznałem, że pora to rzucić albo mocno ograniczyć, zauważyłem u siebie spore zmiany przez tak długi okres jarania tematu. Zawsze wstaje z zamuloną głową po zjaraniu i no nie czuje się po prostu fajnie.. taki lekko już upośledzony haha. Teraz wracam do siłki czas trochę przypakować a zioło odstawić na inny termin.. Pozdro świry..
 

Blady98

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2021
Postów
79
Buchów
23
Czujesz się mordo zamulony, bo palenie zioła na sen, powoduje po prostu pogorszenie się snu i dlatego wstawałeś zamulony :p Ale treningi ogółem spoko sprawa. Sam powróciłem do treningów kalisteniki + planuje teraz na dniach zacząć biegać i zapisać się za jakiś czas na boks. Pozdrówki!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół