nasiona marihuany

Zanim zaniose na spota...

Wyszukiwarka Forumowa:

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
Czy dało by rade, gdybym po wykiełkowaniu postawił roślinkę na dachu bloku?? Na wysokości 11 piętra jest zazwyczaj gorąco... wiem, bo przebywałem na takiej wysokości, czesto po paleniu:D Czy roślinka wytrzymała by tam przez miesiąc??

I jeszcze jedno... Macie jakies pomysły jak przenieść 10 doniczek z małymi roślinkami na spota nie robiąc przypalu?
 
W

whitejoe

Guest
Shadow napisał:
Czy dało by rade, gdybym po wykiełkowaniu postawił roślinkę na dachu bloku?? Na wysokości 11 piętra jest zazwyczaj gorąco...

Jak sam wiesz, roslinka potrzebuje dużo swiatła wiec jak to zapewnisz to powinny wytrzymac teoretycznie
 
V

vodka_manyak

Guest
Ja przewoźiłem młode roślinki w doniczkach przykrytych "kloszami" zrobionymi z butelek 1,5 l z obciętymi denkami. do standardowego średniego plecaka wejdą 3 takie doniczki. Zdawało sprawdzian. Jeśli masz 10 sztuk to zatrudnij 2 ziomków do pomocy:) Pozdro
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
No ale ktoś se może wejść na blok :D ale z drugiej strony za***isty pomysł.... bo maxymalna ilość światła pod gołym niebem- ciepło... wszystko co trzeba... tylko przypał to jedyny problem :D i jak ktos bedzie lecial czyms po niebie to roslinki ci za***ie :D :flower: :farao: hahahaha
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
o kurde nie pomyslalem o helikopterach... no ale cos sie wykmini... na blok moze wejsc jedynie administracja bo oni maja klucze do dachu.... my z kumplami wbijalismy sie przez takie malutkie okienko (trudno było sie przecisnac) wiec nie wydaje mi sie zeby koomus z postronnych chcialo sie wbijac na dach
 
P

Piotr

Guest
Mi rodzą sie pod łużkiem w pudle ;niby; na gazety...... Za doniczki robią kubki po jagurtach na nie stawim jeszcze jaden obwinięty pazłotkiem. Z gury mała żeruka złotko odbija światło. Dopuki nie urosną pod daszek kubka mągą stać. A żaruwka daje też ciepło!!!!!!!!!!!! Dobre co.............. Prąd ...... Od ładowarki np od noki cienki drucik idzie pod dywanem prosto pod łużko.................. Sam to wymyśliłem :cheers:
 

Nexer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
715
Buchów
0
z tym dachem to niekoniecznie good idea. wyobraz sobie co bedzie z twoja roslinka podczas burzy, w wietrzny dzien - wkoncu to az 11 pietro.
 

Tralaliński

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
802
Buchów
0
ja bylem na 6 podczas wietrznego dnia i musialem na kolanach chodzic to wyobraz sobie co bedzie na 11 :) polamie ci rosline :) a jak bedzie burza... nie wiem co o ty myslec jestem raczej na nie :]
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
o kurde nie pomyslalem o helikopterach

w polsce mieszkalem 12 lat na osiedlu i nogdy mi helikopter nie przelecial nad blokiem ;]
 

Tralaliński

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
802
Buchów
0
u mnie lata przynajmniej raz na dwa tydownie :) moze dla tego ze mieszkam kolo duzego szpitala :D <lol> raczej napewno :)
 

growmen

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
355
Buchów
0
Piotr napisał:
A żaruwka daje też ciepło!!!!!!!!!!!!

To chyba jasne ze daje ciepło :)

Piotr napisał:
Prąd ...... Od ładowarki np od noki cienki drucik idzie pod dywanem prosto pod łużko.................. Sam to wymyśliłem

hmm to niezły jestes :) powiedz jeszcze jaką moc ma ta zarówka ?? bo nie sądze zeby ładowarka od nokii ma chyba 4V z kawałkiem

Shadow, możesz spróbowac swojego pomysłu ale zadbaj o to aby roślinka nie była wystawiona na zbyt duży wiatr najlepiej zebys ja za czyms ustawił ale to już zmniejszy dopływ światła, jesli chodzi o przeniesienie roslinek na spota to już bedzie ciężko ponieważ jakby nie patrzec po miesiącu krzak już bedzie troche duży i watpie aby zmieścił ci sie do plecaka.
 

growmen

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
355
Buchów
0
mysle ze to nie przeszkadza jesli dobrze obsadzi roślinkę konopie są bardzo wytrzymałen na złamania (chociaż małe roslinki należy podeprzeć na jakims patyku i powiązać) wkońcu to rosliny włukniste, maria chodupska, nie wiem czy miales okazje łamac konopie jej badyl jest naprawde solidny. Jeśli chodzi o zimne wiatry to nie nalezy tutaj przesadzać chyba nie będa wiały z temperatura minusową, a chłodny wiaterek przyda się ponieważ na takim dachu z pewnościa będzie dogrzewało do blachy lub innego podkładu jakim jest wykończony jeśli się mylę prosze sprostowac :D
 

growmen

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
355
Buchów
0
no ja tez miałem na mysli te stare :) napisałem przecież ze młode trzeba odpowiednio zabezpieczyć np. przywiązac do badyla :) i powinno byc wszytsko oki
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół