nasiona marihuany

zapach MJ

Wyszukiwarka Forumowa:

OtoPepe

Well-known member
Rejestracja
Mar 3, 2021
Postów
238
Buchów
288
Odznaki
2
Cześć, jest możliwym aby w mieszkaniu waliło ziołem gdy stosuję filtry? Ja nic nie czuję nawet jak przychodzę z dworu, ale moja żona mówi że jest taki zapaszek specyficzny w mieszkaniu. Jak mailem roczny filtr to było czuć owszem, zmieniłem na nowy i nie czuć.
Druga sprawa, jak się uchronić przed wychodzeniem zapachu podczas ścinki? Critical wyszedł i jestem obsrany nie powiem, wali cały pion.
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,105
Buchów
9,717
Odznaki
10
Coś może wychodzić, ktoś może być bardziej wyczulony, może się unosić po otwarciu namiotu. Opcji dużo xD
Kup sobie blok ONA i podstawiaj go pod drzwi wyjściowe. Nie wiem, gdzie trymujesz, ale jeśli w pokoju z boksem, to puszczenie mieszaka czy innego wentylatora w stronę otworu do pasywnego wciągania powietrza też pomaga.
Ja jeszcze wpinam w trakcie ścinki went w pion wentylacyjny, żeby wyciągał na bieżąco (u mnie nigdy nie było problemu z zapachami z pionu). Ale po ostatniej ścince w innym miejscu mam nowy patent do tego - dodaję filtr węglowy, nawet częściowo zużyty będzie na plus.
Pie****enia się z tym i co ścinka, to wymyślam coś nowego, ale kurna lepiej się pilnować :)
 

Green John

Walczę z ostrym cieniem mgły
Weteran
Rejestracja
Lip 19, 2010
Postów
1,093
Buchów
1,243
Odznaki
7
Kup dwa blokery o zapachu cristal. Bardzo mocne sk***ysyny wszystko przebijają
 

Udyr

Oi, ya dafty !
Rejestracja
Lis 28, 2021
Postów
488
Buchów
1,735
@OtoPepe sprawdź czy lewego powietrza nie ciągnie, u mnie było rozszczelnione spiro (słaba jakość najwidoczniej) i trochę było czuć.
Poprawione srebrną taśma i problem zniknął.
 

OtoPepe

Well-known member
Rejestracja
Mar 3, 2021
Postów
238
Buchów
288
Odznaki
2
Kup dwa blokery o zapachu cristal. Bardzo mocne sk***ysyny wszystko przebijają
I wtedy przy drzwiach wyjściowych się to stawia czy gdzie?
Taki punktowy pochłaniacz serio daje radę? Jakoś nie mam zaufania, ale nie używałem więc może faktycznie
@OtoPepe sprawdź czy lewego powietrza nie ciągnie, u mnie było rozszczelnione spiro (słaba jakość najwidoczniej) i trochę było czuć.
Poprawione srebrną taśma i problem zniknął.
Wszystko szczelne, zwracam na to uwagę zawsze
 

Green John

Walczę z ostrym cieniem mgły
Weteran
Rejestracja
Lip 19, 2010
Postów
1,093
Buchów
1,243
Odznaki
7
Tak stawiasz przy drzwiach i to nie jest pochłaniacz tylko bloker zapachu. Możesz postawić obok klocka i nie będzie czuć. Niestety po dwóch tyg moc blokera spada. Najlepiej uzyskać zasysanie boxa czyli mocniej ciągnie niż wdmuchuje i wszystko przez filtr idzie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół