nasiona marihuany

Zapach

Wyszukiwarka Forumowa:
M

misty1

Guest
witam , mam pytanie - czy z polskiego outdoora można wyciągnąć w jakiś sposób taki zapach jak od dila torebki ? czy to specjalna odmiana jakaś czy moze jeszcze jest to czymś żenione?
 
S

sdfsdf

Guest
co za pytanie :|
przecierz kazdy siu po wysuszeniu pachnie!!
a pozatym nieraz jak spotkalem sie z takim co nie ma zapachu to nic nie znaczylo ze moc byla slaba bo wcale taka nie byla. ziolo bylo bez zapachu a bylo upie****ajace ;]
nawet siejka pachnie
 

Apollo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 6, 2006
Postów
481
Buchów
1
roznie z tym bywa przewaznie nie pachnie sucha ganja a najgorzej smierdza chemiki:|qrwa alez po tym bania je*** łeee
 

Apollo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 6, 2006
Postów
481
Buchów
1
swego czasu bywały i takie ale chemia to szit jak dla mnie chociaz czasami na balecie sie przydaje jak juz nic nie klepie hehe zapach skunk i white whidow mmm mniam az mi cisnienie sie odezwalo dobra ciiii.. hehehe:D
 

Grower

Banned
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
361
Buchów
4
Bielak napisał:
zapach jest zalezny od odmiany

I genów:) bo np. Moje big budy w ogóle nie pachniały ale ktos na forum mówił że ***ały mu niemiłosiernie :D
 
I

invit

Guest
ja mam passion#1 i pachnie idealnie. juz w fazie wegetatywnej zapach jest nawet ladniejszy niz z wora ;)
 

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
Zapach "ganji od dilera" jest zapewne pochodzenia skunkowskiego! Odmiany ktore sa na bazie skunka np WW, DurbanPoison pachna skunkiem! (WW znacznie bardziej :thumright: )
 

VipGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
629
Buchów
1
Heh proponuje zebys powachal sobie jak pachnie odmiana White Skunk (White Widow x Super Skunk ) mocniej pachnie na wegu niz nie jedna odmiana na flo :queen:
 

LordX

Active member
Rejestracja
Lip 8, 2006
Postów
26
Buchów
0
sluchaj stary ja posadzis jakakolwiek odmiane ale z dobrych sionek od dobrego bredera (gypsy nirwana itp) masz pewniaka ze bedzie dobre palonko a jak nosa przytkniesz na flo do rosliny to zapach ten bedziesz czul przez zaly dzien... az staje sie uciazliwy. Tego nie mozna nazwac zapachem - to zapie****a strasznie zielichem az nie da sie wytrzymac. Perwsze co jak wracasz ze spota to myjesz twarz z zywicy bo juz masz dosc tego zapachu.
 

VipGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
629
Buchów
1
Perwsze co jak wracasz ze spota to myjesz twarz z zywicy bo juz masz dosc tego zapachu.

Heh nie do konca rozumiem o co ci biega :D myjesz twarz z zywicy :D a co do zapachu to nie wiem jak mozna miec go dosc bo jest zaje....fajny :D
 

freeman

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2006
Postów
172
Buchów
0
Lordzie X myjesz twarz z zywicy. Co obrastasz sie zywica?? Moze to nie zywica??
Napisales tak straszna opinie jak by to mial byc jakis opad radioaktywny. :rendeer:
 

LordX

Active member
Rejestracja
Lip 8, 2006
Postów
26
Buchów
0
Widac ze jeszcze nigdy nie mieliscie dobrego palonka na out.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół