nasiona marihuany

Zapalenie płuc...

  • Autor wątku Iron Dragoo
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
I

Iron Dragoo

Guest
Mam zapalenie płuc, czy w takim stanie nadaję się do palenia Maryśki?...czy zajaranie zaszkodzi?, niespecjalnie wogóle na to wpłynie, czy też może pomoże? (bo słyszałem różne, skrajne zdania o tym)
Zaznaczam że to pilne, bo chce mi się jarać! :p
 
L

Lord_Dariusz

Guest
po zapaleniu płuc nawed skomplikowanym (kumpel pluł krwią) można przyjarac
a zrobisz jak chcesz
ale to napewno cie nie ozdrowi.
ps. marijuana to nie autobus że pilno i szybko
 

Dzasta

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2006
Postów
186
Buchów
1
eeeeeeeee tam........ ja jak mam ochotę palić-to pale.....nawet zapalenie płuc nie jest mi straszne :sunny:
 

Ziolo

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2006
Postów
115
Buchów
0
jak masz zapalenie płuc, to zrob sobie np. nalewke na konopii albo skonsumój je :)
 

WicioP

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2006
Postów
95
Buchów
1
Nic się nie stanie, możesz zapalić. THC rozszerza oskrzela więc bedzie ci się nawet lepiej oddyachało. Nie mówiąc, że obiawy dolegliwości takie jak bule mięśni/kości i gorącz przestaną cię nękać (choć w rzeczywistości gorączka moze być, to nie będziesz jej czuł). W dodatku apetyt wróci, w końcu jedzenie zacznie smakowąć. Hmmm, same plusy?
 

d3StRuCtOR

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
251
Buchów
0
No ta ja jakbym byl chory na jakas powazna chorobe to czlowieku bym jaral cpal wszystko co popadnie bym wszystkiego sprobowal :D wolalbym np sie zacpac chyba na smierc niz np chorowac na raka na takiego co zostalo ci miesiac zycia ,w sumie z drugiej strony to i tak by mnie caly czas faszerowali morfina czy czyms :D hehe ale sie zjaralem dzisiaj :D :thumleft: :thumleft: :thumleft: :thumleft:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół