nasiona marihuany

Zapaliłem RC/syntetka

Wyszukiwarka Forumowa:

wc.

Member
Rejestracja
Lis 8, 2021
Postów
9
Buchów
0
Sytuacja jest taka, tydzien temu zapaliłem zioło (lekko fioletowe ale z znajomymi było dobrze wiec i ja spróbowałem) od tego czasu mam odrealnienie i zawroty głowy co jakiś czas ale codziennie występuje co najmniej taka jedna 20minutowa sesja odrealnienia a czasami nachodzi mnie to 4-6 razy dziennie ale po około minute trzyma, i zawsze gdy wyjde na dwór mnie to nachodzi. Dostałem skierowanie do szpitala tylko teraz pytanie czy to powinno mi samo przejść po jakimś czasie? Jeżeli tak to ile czasu mniej więcej powinno to trwać, bo jeżeli to ma nie zejśc samo z czasem to bede wiedział, że w szpitalu trzeba nakłamać bo bez tego nic ten szpital nie da mimo tego, że jest źle ze mną.
-
Byłem też u laryngologa który przebadał mnie też pod kątem neurologicznym z podstawowych funkcji i powiedział ze tak ogólnie to jest ze mną bardzo dobrze
 
Ostatnia edycja:

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,180
Buchów
5,070
Dostałem skierowanie do szpitala tylko teraz pytanie czy to powinno mi samo przejść po jakimś czasie? Jeżeli tak to ile czasu mniej więcej powinno to trwać, bo jeżeli to ma nie zejśc samo z czasem to bede wiedział, że w szpitalu trzeba nakłamać bo bez tego nic ten szpital nie da mimo tego, że jest źle ze mną.
Powinno zejść imo. Szpital nie jest dobrym pomysłem jeśli nie jesteś w stanie psychozy/choroby a masz jedynie raz po raz coś. W szpitalu mogą Cię nafaszerować neuroleptykami które wcale nie są dobrym pomysłem. Bardzo trudne do odstawienia po pewnym czasie. Zależność wywoływana nimi jest cholernie silna. [ jak by ktos mówił, że nie uzależniają to łga jak pies _ efektem odstawienia może być wielomiesięczna bezsenność, zastanów sie czy jesteś w stanie przetrwać np. 2-4 tygodnie praktycznie bez snu.. i około roku problemów z kilka miechów po kilka godzin co 2 dzień _ uregulowanie w pełni dłużej _ także kwestia indywidualna ale tak może być. ] Tak długo jak nie masz schizofrenii nie ma sensu się w nie pakować.

Unikaj po prostu wszelakich substancji psychoaktywnych + zdrowa dieta + dużo ruchu.

Możesz mieć wrodzoną skłonność do psychoz, niektórzy ludzie tak maja i powinieneś unikać tego rodzaju substancji. Około 5% populacji. [ jakieś tam dane : wszelkie substancje psychoaktywne mogą u ludzi ze skłonnościami do psychoz je uaktywniać _ a w wypadku całkowicie nieprzebadanych syntetyków poza tym w grę wchodzi jeszcze potencjalna silna neurotyczność _ zupełnie nie obliczalne nie znane _ nie wiadomo jakie skutki długofalowe mogą wywołać ]

Pogadaj z jakimś specem od tego. Tylko nie daj się łatwo tak długo jak nie ma konieczności wpakować w leki _ wyżej wymienione _ po dłuższym stosowaniu _ masz jak w banku _ problem z odstawieniem. I znowu w zależności od _ indywidualnych cech organizmu efekty odstawienia magą być.. mniej lub bardziej długotrwałe. Poza bezsennością np. pobudzenie _ utrata pełnej kontroli nad emocjami itp. Koszt może być zbyt duży.

Pozdro.

ps: prywatna opinia nie porada/rada/etc/itp.
 
Ostatnia edycja:

rolnikTHC

Co to się stanęło?
Weteran
Rejestracja
Cze 4, 2014
Postów
1,386
Buchów
5,050
Odznaki
4
Sytuacja jest taka, tydzien temu zapaliłem zioło (lekko fioletowe ale z znajomymi było dobrze wiec i ja spróbowałem) od tego czasu mam odrealnienie i zawroty głowy co jakiś czas ale codziennie występuje co najmniej taka jedna 20minutowa sesja odrealnienia a czasami nachodzi mnie to 4-6 razy dziennie ale po około minute trzyma, i zawsze gdy wyjde na dwór mnie to nachodzi. Dostałem skierowanie do szpitala tylko teraz pytanie czy to powinno mi samo przejść po jakimś czasie? Jeżeli tak to ile czasu mniej więcej powinno to trwać, bo jeżeli to ma nie zejśc samo z czasem to bede wiedział, że w szpitalu trzeba nakłamać bo bez tego nic ten szpital nie da mimo tego, że jest źle ze mną.
-
Byłem też u laryngologa który przebadał mnie też pod kątem neurologicznym z podstawowych funkcji i powiedział ze tak ogólnie to jest ze mną bardzo dobrze
Więcej dopalaczy jarajcie...
 

Wiolmar5czlon

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
196
Buchów
877
Odznaki
6
Dopóki nie będzie legalu takie sytuacje będą się w Polsce dziać. Nie życzę nikomu styczności z sztucznymi kannabinoidami. Lista negatywnych skutków poraża.
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,180
Buchów
5,070
Nie tylko w Polsce. łatwa dostępność na worki RC _ znika z rynku jeden pojawia się następny _ zazwyczaj jeszcze mniej przebadany jeśli w ogóle.
Pierwsze serie wieki temu były jeszcze oparte na szkielecie THC teraz _ nie są i pochodne są tak dziwne, że.. Fluoro /bromo/jodo. Ciągłe zmiany, w końcu się naprawdę trafi takie świństwo co będzie robiło z ludzi warzywo po jednym razie. Wystarczy, że w większej dawce będzie silnie neurotoksyczne.. i co ?? Ciekawe jak oni to chcą zdjąć z rynku.
 
Ostatnia edycja:

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Też chyba coś podobnego zapaliłem z koleżanką ostatnio. Mówiła, że jeszcze takiego dziwnego jarania nie miała. Spróbowałem i rzeczywiście jakby mnie ktoś obuchem pie****nął w łeb. Ona poszła zaraz spać a ja się krzątałem niemiłosiernie. Było krótko, ale bardzo intensywnie. Dużo gówna niewiadomego pochodzenia teraz lata...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół