nasiona marihuany

zapalniczka żarowa !

Wyszukiwarka Forumowa:

rafko16

Member
Rejestracja
Cze 15, 2006
Postów
22
Buchów
0
Witam Was ! Mam pytanie ! Czy poslugiwanie sie przy rozpalaniu lolka albo nabitej fifki zapalniczka zarowa to blad ? Bo slyszalem wiele zdan na ten temat jedni mowia ze dobrze jest a inni ze zle...ja wlasnie zakupilem zapalniczke zarowa i zastanawiam sie czy uzyc jej czy normalnej...pozdrawiam !
 

Pedro

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2006
Postów
129
Buchów
0
zapalniczka zarowa bardziej nadaje się do palenia salvi - wysoka temp.
do mj nadaje się zwykła zapalniczka - średnia temp.
 

Lewi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2006
Postów
1,311
Buchów
3
rafko do fifki lepiej nie używaj, a do bata to jak chcesz. ja nie polecam żarowej.
 

C4

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
591
Buchów
0
znasz jakiś sposób rozpalania bez użycia ognia?
dwa kijki i sznurek lub tez krzemienie i sianko czy jaki inny ch*j a jak juz rozpalisz ogien dopiero czujesz jak fajnie miec weed'a ;D
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
nie marnuj drogocennego czasu gdyż on jest pieniądzem . rafko16, nie przejmuj się tak wszystkim , pal żarową i też bedzie dobrze . Różnica jest minimalna
 

Lewi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2006
Postów
1,311
Buchów
3
Raz wiesz wogóle czym się różni zapalniczka żarowa od zwykłej? Raz on pytał o zapalniczke żarową a nie zwykła, więc kolejny raz pokazujesz, że jestes pustakiem.
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
im wyższa temp. tym więcej thc się spala, a zarazem bezpowrotnie niszczy. Im niższa temp. tym lepiej dla ziółka. tyle, nie pierdo.lcie nie na temat, jak tłumoki typu Raz.
 
R

Raz

Guest
nie pier********.lcie nie na temat, jak tłumoki typu Raz.
a może ja tak lubie co?
h*j mnie obchodzi co o mnie myślisz
wiem że czujesz że dreszcze jak ci po plecach przechodzą jak piszesz me imie, ty pistko
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
spokojnie ludziska, Raz z żarowej jak "za dobrze" przypalisz to prawdopodobnie sie nie skopcisz(a przynajmniej nie tak jak ze zwykłej zapalniczki), bo THC zostaje zniszczone (jak kolwiek to nazwać :p) co innego do Salvi tam jest wręcz wymagana taka zapalniczka. Zwykła wystarcza do MJ i tego się trzymaj rafko16
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
o w morde a ja ostatnio caly czas zarowa przypalam :pl: wiec chyba wruce do normalenej zapalniczki... :geek:
 

VERSACZ

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2006
Postów
396
Buchów
0
i jak palisz zarowo to szybciej szklo peka (cybuch) ale zalezy jeszcze jakie szklo
 
D

Di-O

Guest
zarowke zachowaj do opalania lufy ;p wtedy mozesz ja do bialosci objechac xD i az sie zdeformuje ;p

a do palenia kup sobie zwykla najnormalniejsza zapalniczke ;p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół