nasiona marihuany

Zapylanie

Wyszukiwarka Forumowa:
G

gio

Guest
heheh .... nie rubcie takiego offtopica ... mozna by poszukacj i napisac coś o tych krzyrzówkach bo sam jeszcze czegos takiego nie próbowałem i nie mam wystarczaj,acej wiedzy na ten temat ... ale znam sie troche na biologi i jezeli zapłodni sie rośliny o innych kodach genetycznych to poprostu mogą sie niepołączyć i np mogą ci rosnąć mutanty itp moze ci sie uda zrobić krzyrzowke o za***istych topach albo z samymi lisciami itp ..
 

art610

Well-known member
Rejestracja
Mar 14, 2006
Postów
163
Buchów
0
EEE podczepiam się pod wątek, tak sobie rozkminiam jak by tu pokrzyżować LR z czymś?? Z jakąś mocną odmianą żeby nie był mikrusek krzak ale i nie zaduży to by było ciekawe. Tylko czy można krzyżować ruderalis? Skąd to wogóle się wzieło bo mnie interesuje ta skarłowaciała konopia....
 
R

Rider

Guest
art610 napisał:
rozkminiam jak by tu pokrzyżować LR z czymś?? Z jakąś mocną odmianą żeby nie był mikrusek krzak ale i nie zaduży to by było ciekawe. Tylko czy można krzyżować ruderalis?
Jesli chcesz skrzyzowac Lr z czyms zeby otrzyma mocna odmiane z autofloweringiem,to niestety sie przeliczysz ,tylko jakis procent rosli przechwyci ta zdolnosc.Ruderalista mozna krzyzowac
Ruderalis to konopia która rosnie w Rosji.

P.S-wiesz juz za ile bys chciał sprzedac tego hpsa 150W?
 

art610

Well-known member
Rejestracja
Mar 14, 2006
Postów
163
Buchów
0
No międzyinymi na tym polega genetyka, na przeliczaniu się i próbach, jak długo jest przydatny do zapłodnienia pyłek z konopi?
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
hmmmmm ja w takie krzyzowanie miedzy gatunkowe niewieze bo przciez jesli ja mam w jednym mjejscu tylko 1 rosline i okaze sie meska to juz jej nie usówam wiec moze ona zaplodnic komus duzo roslinek np moze powstac skunk#1xogurek
 

art610

Well-known member
Rejestracja
Mar 14, 2006
Postów
163
Buchów
0

LOL to jak ja bym wiedział to ja bym z poprzednich meskich ściagał pyłek i magazynował, myślalem ze to nie wiecej niż nasze plemniczki(ok tygodnia) hehe...

-=*BerniO*=- napisał/a:
skunk#1xogurek

Takie cos niepowstanie

No właśnioe ciekaw jestem ile roślin poza chmielem(to napisał kiedyś sleja) ma takie uwarunkowanie genetyczne żeby się krzyżować z MJ. Jak będzie legalna MJ to będę prowadziłnad tym hobbystyczne badania...
 

art610

Well-known member
Rejestracja
Mar 14, 2006
Postów
163
Buchów
0
Chyba na forum hyperreala bo Dział Uprawa na kanaba.info to już jest świętej pamięci. Ale poszukam
 
G

gio

Guest
mutanty wlasnie powstaja z blednego kodu genetycznego ... np jezeli od matki i ojca przejdze nie równa liczba chromosomów biwalenty będą żle się łączyć i wyjdze nam mutant
 

art610

Well-known member
Rejestracja
Mar 14, 2006
Postów
163
Buchów
0
O widać gienio na etapie podziału mejotycznego komórek ;];]
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół