nasiona marihuany

Zapylanie

Wyszukiwarka Forumowa:
C

Canabis_16

Guest
Czy roślina innego gatunku maże zypylić inną rośline??? Np czy jeśli posieje sobje Purple Power to czy męska roślina Early Misty może ją zapłodnić??? Za odpisy szacunek.
 

Grower

Banned
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
361
Buchów
4
Tak. W taki sposób powstają krzyżówki róznych odmian. :thumleft:
 
G

gio

Guest
ale ne zauwarzyliście chyba ze nawet jeżeli otrzymasz nasiona to nie wiesz co ci z nich wyrośnie ... może to byc bardzo niestabilna krzyrzówka ....
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
a to nie jest tak, że potem się ją "miesza" jeszcze raz.. i jeszcze aż będzie wyrastało z nasion zawsze to samo? przyznam się, że mało wiem na ten temat, jest ciekawy może komuś z forum uda się zmajstrować coś fajnego i będzie sławny :queen:
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
Canabis_16 napisał:
Czy roślina innego gatunku maże zypylić inną rośline???
niestety nie
rosliny mozna krzyzowac ale tylko tego samego gatunku niemozna krzyzowac konopi z np z ziemniakiem
Canabis_16 napisał:
Np czy jeśli posieje sobje Purple Power to czy męska roślina Early Misty może ją zapłodnić???
tak moze wtedy powstanie noiwa krzyzówka EMxPP i moze wyjsc ciekawa odmiana powodzenia zycze moze atomyboy bedziesz sławny
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Można krzyżować konopie z chmielem zwyczajnym(chyba) wydającym szyszki z thc.
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
no popatrz wpada Ci (nie daj Boże :) )na chate policja zaglądają do boxa a Ty tam masz chmiel :D:D może kiedyś się zagłębię w temat krzyżowania bo to już wyższa szkoła jazdy :king:
 
R

Rider

Guest
AtomBoy napisał:
może kiedyś się zagłębię w temat krzyżowania bo to już wyższa szkoła jazdy
Krzyzowanie dwóch odmian konopi to nic trudnego
 

MASTERIO

Well-known member
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
296
Buchów
0
Cos kiedys o tym czytalem ale juz nie pamietam ;]
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
a ja słyszałem ze piwo ma thc ale sladowe substancje kanabinolu zeby sie 'upalic 'muscsz o***ac w ch*j piwa i tak sie za***iesz ze niepoczujesz kiedyu sie u***ałes

chym chmiel krzyzowac z konopią to tak jak by człowiek wydymał krowe i urodziła by


chmiel ma thc eee chmielu jeszcze nie jarałem
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
dokładnie :) albo tak jak na allegro sprzedają nasionka papryki+jabłka - paprykojabłek :).
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół