nasiona marihuany

zapylenie

Wyszukiwarka Forumowa:
R

Re5p3kT

Guest
czesc posiadam pestki PP fem i jedno passion jezeli passion bedzie meska to moze zapylic moje piekne damy PP :pl:
 
A

ania22x2

Guest
zależy ile posiadasz PP, zapyl sobie połowę a pestek będziesz miał na następny sezon i jeszcze dla ludzi z forum :queen:
 
D

delete

Guest
nom wlasnie ja tez mam taki plan z swoimi EM i ES bede zapylal w kazdej roslince jakas jedna galazke tylk oze jak o tym mysle to troche sie boje heh ze cos pojdzie nie tak i zapyle cala rosline a tego niechcem :D
ale czytalem juz co nieco o tym ze po wycieciu meskich mozna nakryc naprzyklad je czesciowow workiem potrzasac pylek poosiada w srodku worka a nastepnie z tym workiem pojsc do zenskiej wybrac sobie galazke narzucic na nia ten worek odpowiednio zakryc dobrze poroztrzasac aby pylek zapylil heh zdjac worek i juz mamy zapylone czy dobrze to powiedzialem? tak zrozumialem czytajac o uprawie :D
 
A

ania22x2

Guest
dobrze zrozumiałeś tylko musisz być ostrożny bo łatwo zapylić pozostałe zwłaszcza jak wentylator chodzi w boxie...
 
D

delete

Guest
wiesz ania ale ja niemam boxa bo ja na outdoorku hoduje w pieknej foli :D
 

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
Ja mysle ze tak czy siak zapylisz prawie cala rosline! Pylek konopii moze przenosic sie na odleglosc do 2 km. Moze sie nawet tak zdarzyc ze twoja paninke zapyli jakis pylek z innej plantacji :tongue: ja bym byl bardzo ostrozny...
 

C4

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
591
Buchów
0
zapylisz rosliny dwoch innych odmian... jezeli one sa podobnie genetycnie to ok.. zreszta nie znam sie na tym, ale chyba raczej lepiej nie pylic dwoch roznych sobie odmian.
 

Nexer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
715
Buchów
0
Cz4rek, ja zamierzam sieje zapylić ppp :sunny: ciekawe co z tego wyjdzie
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół