• Chcesz pomóc w rozwijaniu forum? Zamieść link do Forum.Haszysz.com na swojej stronie lub blogu

Zapylić od razu czy poczekać na potencjał rośliny i rewegetacja i dopiero zapylić?

dru

Well-known member
Buchów
10
Cześć. Pytam w imieniu kumpla który tu nie ma konta, Ja mu nie pomogę bo sam niewiele wiem, raz robiłem nasiona feminizowane a on chce zrobić nasiona regularne.

Tak jak w tytule, jak jest lepiej zrobić nasiona... Wysiać, pobrać pyłek z męskiej i od razu zapylić najlepiej wyglądającą żeńską, czy poczekać aż wszystkie żeńskie dojrzeją i po zebraniu plonu wybrać najlepszą i ją zrewegować i dopiero zapylić?

BlackMen

Well-known member
Weteran
Buchów
1,753
Odznaki
1
Raczej odrazu po co reweg, samca też ładnego trzeba wybrać :)

dru

Well-known member
Buchów
10
Myślałem że reweg po to żeby lepiej poznać rośline no bo po ścięciu można by ją spróbować jak smakuje i w ogóle.
To Ja wpadłem na ten pomysł z rewegetacją bo pomyślałem że jakiego klona by mi też dał 😁

Można zapylić rośline 3 tygodnie przed zakończeniem żywota czy trzeba wcześniej?

zjarany emeryt

Emeryt
Weteran
Buchów
2,211
Odznaki
4
Pobierz klony z każdej w pierwszych tygodniach flo. Gdy zbierzesz i będziesz wiedział co chcesz pylić to będziesz miał już gotowe klony. Lepsze to niż po ścince roślinę rewegetować.

Pestki dojrzewają ze 4 tygodnie, więc lepiej zapylać wcześniej.

Góra Dół