nasiona marihuany

zarabianie w sieci!!

Wyszukiwarka Forumowa:
S

sdfsdf

Guest
witam!!
to bedzie troche nietypowe ale moj kolega znalazl cos co mnie zainteresowalo :) mozna ladnie na tym zarobic np. na pozadne nasionka :D ja wlasnie taki mam zamiar :)
zarabia sie strasznie szybko!!!! naprawde to polecam!! wysle wam link do tego sami sprawdzcie bo jest warto!! najpierw sprawdzcie pierwszy link ktory was zapozna dopiero pozniej kliknijcie drugi w celu zalozenia konta :)


INFO NA TEMAT ZARABIANIA

TUTAJ MOZESZ SIE ZAREJESTROWAC!!
 

kamil846

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2006
Postów
168
Buchów
0
nikomu nie polecam sie mieszczac do tego, to jest kłamstwo . pod koniec miesiaca kiedy przychodzi moment wypłaty u***ią cie , powiedzą ci że cos źle zrobiłeś albo cos innego> tak było w moim przypadku> jak chcecie to próbujcie ale nie warto
 

swirek

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
107
Buchów
0
dodaj jeszcze ze jesli klikniemy w ten link to ty bedziesz na nas zarabial kase :p
 

Gazometer

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2006
Postów
379
Buchów
0
gowno,kiedys bylem zapisany we wszystkich zaufanych firmach;],zarabialem prez miesiąc gówniane grosze na egold.nie warte zachodu lepiej isc na miasto i zrobic jakąś szybką akcje,wkręcic sie tu i ówdzie:p:p:p
 
S

sdfsdf

Guest
temat mozna juz zamknac albo usunac :) chyba zamkneli interes bo nie moge sie zalogowac :D :puker: :cyclopsani: :smurfin: ladnie... pare dni byli na rynq ;] heh

wy***a.c w pizdziec! ;]
 
H

haszyszekk

Guest
hehe... bawiłem sie w to g**** ******* zapisałem sie do kilkunastu zaufanych firm i ogólem miałem jakieś 320zł pod koniec miesiąca. Co sie okazuje tyle nie dostałem... Każde 100 zł upoważnia mnie do wykupu PUNKTU. Wypłata jest ustalana na podstawie puli (ile dana firma przeznacza na nagrody) podzielonej przez ilość punktów...
Np. dają na miesięczną pule 2000 i jest ogrom osób, które uzbierały PUNKT (ja w 1 miech uzbierałem 3 (20 przechodzi dalej) a użytkowików jest masa.
Ja za 1 Punkt otrzymałem 1,50... czyli w sumie 4,50... do tego pieniądze można wypłacać po przekroczeniu jakiejś tam kwoty... bla bla
W sumie nic nie dostałem :pale: i Pier*** te biznesy przez internet! pzdr

[ Dodano: 2006-04-27, 18:48 ]
Bielak napisał:
zamkneli interes
hehe nic dziwnego... jutro sie pojawi pewnie inny zaufany interesik ;) pzdr
 

C4

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
591
Buchów
0
te wszystkie akcje to pie****ony przewal. na tym cashbar zarobilbym ok. 50 euro i dostalem chu*a w lape. wk***ilem sie jak niewiem. ogolnie je**c te gowna lepiej pojsc na czyms zarobic realnie, a nie pieniadze widzisz tylko na monitorze...
 
H

haszyszekk

Guest
Polecam chałupnictwo ;) kolo kiedyś chcał zarobić na palonko dodatkowe i sie skumał z firmą, która długopisy każe składać...
Wszystko nagrane, przysłali mu karton, miał dostawać 10 gr w łape od długopisu...
Paczka była ok, ale zawartość totalnie zniszczona :pale:
Jakby wsadzili te części do długopisów do jakiejś prasy albo po nich chodzili :sunny:
Napisał im że tak sytuacja wygląda a oni że ma zapłacić za wszystkie długopisy... :rendeer: Straszyli go że jak nie zapłaci to wynajmą windykatora :pr:
Ogólnie jakieś pokręcone... pokazywał mi te maile to wyglądało jakby 10 latek pisał. Żadnej ortografii, spójności wypowiedzi... w końcu kolo mu napisał że zgłosi to na psiarnie to sie kolo odczepil... Tak myślalem i nie wymyśliłem dlaczego kolo tak zrobił :scratch: ani kaski ani długopisów. Kumpel odesłał mu paczke na jedo koszt i po sprawie. Ale ile nerwów go to kosztowało... pzdr
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół