nasiona marihuany

Zastępstwo dla HPS 600?

Wyszukiwarka Forumowa:

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,182
Buchów
5,074
9c0_87_4U_28_ Zdefiniowanie stanu chorobowego jest tak samo trudne, jak sprecyzowanie stanu pełni zdrowia (zob. dobrostan subiektywny).

Po jakości wykonania. Ustawienie emiterów(skrętność w osi odbiegająca od pion/poziom), powtarzalność lutów, wygląd czcionki, jakość powłoki. Twoje wyglądają naprawdę świetnie, czyli dla mnie oryginał. Gdyby miało być oszczędzone, to na wszystkim po trochu, wliczając emitery.

Jesteś racjonalny. W sumie ten typ diody to żadna nowość. Ile to już lat oni to sprzedają ? Pytanie tylko jaki bin w tym jest _ jeśli to org. I jak wysoko idą _ ile sztuk.

ps: dobre chińczyki pewnie mają z ~80% sprawności tych LM301 _ były jakieś dane _ no bardziej deklaracje.

https://www.bridgelux.com/sites/def...3030 Gen2 1W 6V Data sheet Rev A 20190815.pdf

Puszczone niezbyt wysoko nie s a złe. 3030
 
Ostatnia edycja:

Dr Weed

MUAYTHAI OR DIE
Rejestracja
Mar 10, 2016
Postów
83
Buchów
75
[MENTION=90095]sub23[/MENTION] Dzięki sub za te wszystkie tabelki i obliczenia ;D Co do CO2 to tak, lecialo z butli. Miałem/mam czujnik do liczenia stężenia CO2 w boxie i trzymałem w okolicach 1000PPM, tak jak tam pisałem w poście wcześniej, nie dawałem rady z wilgotnością to wleciał osuszacz. Osuszacz podnosił mi temp. do ok. 34C więc zrezygnowałem. 4tyg ok. leciałem z dodatkowym CO2 na poziomie 1000PM i 30C temp.

Co do lampy.. Jakość wykonania, złącza , potencjometr są przyzwoite, dziewczyny puchną aż miło, wiem że w tych $$ nie znalazł bym chyba nic ciekawego-gotowego. Jestem zadowolony z zakupu, na pewno kupił bym je jeszcze raz!
Dzięki tej "ruchomej" konstrukcji mogę sobie przesuwać panele jak mi pasuje więc kontroluje ilość światła na zachcianą strone boxa . Minusy?! Koszty wysyłki, za jedna sztuke UPS placilem 75$ ale za to mialem paczke w kilka dni i byłem pewny że dotrze do mnie nieuszkodzona.

Bardzo cieszy mnie fakt iż dane radiatory słabo się grzeją, są letnie w dotyku a jak wiemy niska temperatura diody=wiecej światla ;p

Wrzucę kilka zdjęć pozniej pod tym postem . to be continued...

a tutaj mały sampelek shiskaberry od [MENTION=86901]panpestka.pl[/MENTION] , jutro wieczorem powinienem go stestować ;D



PS. Kingbrite światło sprzedaje od ładnych paru lat, nie sądzę że sprzedawali by tak dlugo podyebki i ktoś by o tym w sieci nie wspomniał.
 
Ostatnia edycja:

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,182
Buchów
5,074
9c0_87_4U_28_ Zdefiniowanie stanu chorobowego jest tak samo trudne, jak sprecyzowanie stanu pełni zdrowia (zob. dobrostan subiektywny).

[MENTION=90095]sub23[/MENTION] Dzięki sub za te wszystkie tabelki i obliczenia ;D

Coś między szacowaniem a wróżeniem ;D Ja to lubię robić o ile tylko mam czas.

Co do CO2 to tak, lecialo z butli.

A różnica w prędkości fotosyntezy nawet przy niezbyt wysokich wartościach strumienia jest w takim wypadku znaczna.

Co do lampy.. Jakość wykonania, złącza , potencjometr są przyzwoite, dziewczyny puchną aż miło, wiem że w tych $$ nie znalazł bym chyba nic ciekawego-gotowego.

Przy realiach rynkowych na pewno nie. U nas w growszopie potrafią wyceniać na 1.400 pln lampę o mocy 80W i sprawnosci 1,65 umol/J ;]

Dzięki tej "ruchomej" konstrukcji mogę sobie przesuwać panele jak mi pasuje więc kontroluje ilość światła na zachcianą strone boxa .

A nawet go rozbudować łatwo.

Bardzo cieszy mnie fakt iż dane radiatory słabo się grzeją, są letnie w dotyku a jak wiemy niska temperatura diody=wiecej światla ;p

Szkoda, że te moduły nie są o połowę węższe i x2 _ Poprawa dystrybucji + możliwość obniżenia. Ale... to już skrajne czepianie się.

PS. Kingbrite światło sprzedaje od ładnych paru lat, nie sądzę że sprzedawali by tak dlugo podyebki i ktoś by o tym w sieci nie wspomniał.

Pod tą marką jest masę paneli _ ale tak fajnie zbudowanych jak ten nie mają dużo _ sporo czegoś co ja bym nazwał po prostu _cegłą _ Co kto lubi _ ale przy większych powierzchniach _ takie rozwiązanie jak to jest IMO. najlepsze.

Pozdro.
[MENTION=79891]Username93[/MENTION]
ps: wlazł Ci w boksa na styk ? z tego co widzę _ pamiętam, że miałem wątpliwości czy Ci okablowanie nie będzie wadziło przy tych rozmiarach.

ps: chyba z nudy zobaczę czy z pasków nie dedykowanych do uprawy _ dało by się zrobić jakaś tanią alternatywę DIY _ tyle, że w tej cenie to chyba ciężko ? zobaczy się.
 
Ostatnia edycja:

Dr Weed

MUAYTHAI OR DIE
Rejestracja
Mar 10, 2016
Postów
83
Buchów
75
@Username93
ps: wlazł Ci w boksa na styk ? z tego co widzę _ pamiętam, że miałem wątpliwości czy Ci okablowanie nie będzie wadziło przy tych rozmiarach.

Tak, pasuje ideolo. Długośc jednego bar'a to 89cm.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół