nasiona marihuany

Zatrzymane prawo jazdy, palenie dzień wcześniej

Wyszukiwarka Forumowa:

Maziu89

Active member
Rejestracja
Maj 14, 2010
Postów
37
Buchów
0
Witam, dzisiaj podczas kontroli policja zabrała mnie na testy narkotykowe po sprawdzeniu moczu thc okazało się pozytywne, pobieranie krwi do badan do tego czasu prawo jazdy zatrzymane aż wyniki przyjdą. Teraz moje pytanie paliłem dzień wcześniej koło 16-17 (spaliłem pół blanta zrobionego z 0,5g reszta tytoń) pobranie krwi odbyło się gdzieś koło 13-14. Jakie są szansę że wynik badania będzie nie korzystny dla mnie i stracę prawo jazdy? Pale dosyć regularnie.
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Ale musiałeś być nastukany ze Cie wzieli na mocz.... Oczy w ch*j czerwone jak jechales?
 

Maziu89

Active member
Rejestracja
Maj 14, 2010
Postów
37
Buchów
0
Miałem czerwone oczy ale byłem po nocnej zmianie dlatego, nie czułem się nawet trochę pod wpływem...Kto miał jakieś podobne doświadczenia? Jak to się skończyło?
 
O

OdcieńZieleni

Guest
wszystko też zależy jakie wyniki wyjdą Ci z krwi, oni mają jakiś chory przelicznik, nic tylko czekać
 

arm

Well-known member
Rejestracja
Cze 26, 2012
Postów
273
Buchów
1
Jak ćpiesz regularnie to moze byc kaszanka. Przelicznik ng / ml , cos tam cos tam czy jakos tak .Porównują do alkocholu itd
 

Mr.Grov

Well-known member
Rejestracja
Paź 6, 2017
Postów
69
Buchów
0
Ogólnie to lipa no ale stało się. Napisz jaki będzie finał bo też jestem ciekawy. Też się zapali na noc bata dzień w dzień ale rano jest ok dla mnie ale dla tych kut*sow zawsze się coś znajdzie. Ale jak już się musi jeździć to trzeba chodź troszkę się maskować. Ja osobiście polecam te krople są na hu*e wybielacz prawie jak ACE do kibla. Jeden minus recepta ale do obejścia. Moja jak jeździ z córką do pediatry to mi przepisuje jak trzeba. Powodzenia bo się przyda. Trzymam kciuki.
 

Maziu89

Active member
Rejestracja
Maj 14, 2010
Postów
37
Buchów
0
Ktoś z miał coś podobnego albo ktoś ze znajomych?
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Znajomy miał kiedyś przygodę dzień po nocnej imprezie na amfetaminie, następnego dnia wieczorem wyszły mu pozytywne wyniki podczas kontroli. Po przesłuchaniu, badaniach i opinii biegłych zwrócili mu, wytłumaczył normalnie że na imprezie zażył i w momencie zatrzymania był trzeźwy.
Ciebie też pewnie zaproszą na przesłuchanie, więc przygotuj sobie spoko bajerę.
 

Maziu89

Active member
Rejestracja
Maj 14, 2010
Postów
37
Buchów
0
Dawno to było? Długo czekał aż oddadzą? Mieszkam na takim zadupiu że czuję się jak bez ręki.
 

StrachU

Zalegizować Marihunaen !
Weteran
Rejestracja
Paź 11, 2015
Postów
682
Buchów
4
Jak w moczu wykryli to w krwi też będzie...
Ogólnie lipa z tym tematem. Jak palisz regularnie, codziennie, to z krwi nawet kilka tygodni może wychodzić pozytywny.
Chyba miałeś pecha kolego. Gdyby Ci 'listek' dali to pewnie byś się wywinął, bo w ślinie wykryją gdzieś do około doby.

I widzisz jak to jest. Wczoraj paliłeś, dzisiaj jechałeś przeyebany po nocce i zonk.
Jak palisz mało to może wykaże niskie stężenie w krwi i się pofarci.

Na pocieszenie Ci powiem, że szanse na farta masz duże, bo aż 50% :)
Problem UDO: albo się udo, albo się nie udo :D
 

Maziu89

Active member
Rejestracja
Maj 14, 2010
Postów
37
Buchów
0
Wiem że biegły może po badaniu krwi stwierdzić 2 wersję "pod wpływem" czyli przestępstwo albo "po użyciu" - wykroczenie, jeżeli będzie małe stężenie mogą umorzyć... Miałem ostatnio tydzień przerwy ale na weekend sobie troche popaliłem no i wczoraj żeby się dospać przed nocką... ja pier***ę.
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Jakieś 1,5 roku temu, to już nie te czasy że nie mają pojęcia o co chodzi, na podstawie badań stwierdzą czy byłeś na świeżo po paleniu czy po kilkunastu godzinach, jeśli wczoraj paliłeś to bądź dobrej myśli i pamiętaj że zawsze możesz się odwołać.
 
C

Convictus

Guest
W momencie zatrzymania paliłem, fakt, że tylko dzidę i to niedużo. Badania krwi i biegły sądowy porównał mój stan do 0.5 promila alkoholu, zatrzymane na rok. Z tego co mówisz powinno Ci wyjść duuuużo mniej niż mnie. Te śmieszne testy co oni mają na mocz reagują na obecności metabolitów i wykrywają, że było ale nie wiadomo ile. Dlatego nawet badanie po tygodniu od ostatniego palenia wykryje w moczu obecność ale po badaniach krwi teoretycznie nie powinno to być porównane do bycia pod wpływem. Ale nasze prawo jest doszczętnie popie****one (heh, cytat 52dębiec "ziobro kręci bez pamięci prawem ma przy tym zabawę" :D :D) więc mogą Ci wyniknąć jakieś konsekwencje. Nie wiem czy nie jest tak, że prowadząc auto gdyby Ci ktoś zrobił testy z krwi a powiedzmy długo paliłeś wcześniej, to mimo że od 3miesięcy nie palisz to po krwi dostaniesz prowadzenie pojazdu pod wpływem. Jak źle myślę to mnie poprawcie. Wiem na pewno, że w momencie gdy się spowoduje wypadek to mimo, że nie palimy od długiego czasu to jeśli w badaniach coś znajdą to z automatu jesteśmy w dupie. Informuj nas na bieżąco proszę :p taka wiedza mi się przyda.
 
L

Lord of Bhang

Guest
Jak palisz czesto to wiadome ze badanie wykarze thc w krwi a co do prawa jazdy to nwm ale zycze powodzenia elo .
 

Maziu89

Active member
Rejestracja
Maj 14, 2010
Postów
37
Buchów
0
Z tego co czytałem to co przypadek to inny wyrok, podejrzewam że wszystko zależy od widzimisię biegłego i prokuratora oraz tendencji do takich spraw na górze. Mam nadzieje że przez najbliższy czas nikt pijany i nie daj boże spalony nikogo nie zabije samochodem bo wtedy chyba z automatu takie sytuacje jak moja będą ostrzej rozpatrywane. Będę skakał ze szczęścia jak skończy się pół rocznym zakazem.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół