nasiona marihuany

Zatrzymani za posiadanie znacznych ilości narkotyków

Wyszukiwarka Forumowa:

Newsiak RSS

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2006
Postów
9,379
Buchów
0
Chełmscy policjanci zatrzymali wczoraj trzech mężczyzn w wieku od 18 do 23 lat. W mieszkaniu wynajmowanym przez jednego z nich znaleźli i zabezpieczyli blisko kilogram marihuany, kilkaset sztuk tabletek ekstazy i amfetaminę. Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Ponad 1400 porcji marihuany zabezpieczyli kraśniccy policjanci. Zatrzymanych zostało 6 osób w tym dwóch

More...
 

RedLion49

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2016
Postów
608
Buchów
0
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kraśniku zwalczający przestępczość narkotykową we wtorek wieczorem zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy, którym podróżowało czworo młodych ludzi. W samochodzie czuć było silną woń marihuany. Przeszukanie samochodu i osób przyniosło efekt w postaci ujawnienia prawie 40 porcji marihuany. Cała czwórka w wieku od 20 do 23-lat trafiła do policyjnego aresztu.

Policjanci ustalili miejsce skąd pochodziły narkotyki i kontynuując czynności w środę dokonali przeszukania jednej z posesji w powiecie janowskim.

Ustalili ta, po prostu chlopaczki z auta się rozpruły.
 Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół