nasiona marihuany

Zawinięte do góry i popalone końcówki górnej partii, żółknięcie od dołu.

Wyszukiwarka Forumowa:

TetraHydroCanna

TechnoViking
Weteran
Rejestracja
Sty 31, 2015
Postów
541
Buchów
2
Przesadziłeś z nawozami prawdopodobnie. Odstaw je, zrób flusha, jeśli nie pomoże to PH popie****iło się, bo za ostro ją potraktowałeś i się zblokowała. Ale na moje oko to przenawożenie ewidentnie. Co jej podajesz?
 

Cycki

Well-known member
Rejestracja
Lis 17, 2016
Postów
139
Buchów
0
Stary odkąd są na spocie, a wcześniej nic im nie było oprócz tego jednego liścia z plamami, to podlałem je astvitem na start na lepsze ukorzenienie, potem dwa razy podałem biohumusa w połowie pełnej dawki. Nawożę co trzecie podlanie. pH staram się stabilizować octem - zawsze sprawdzam, może jednak to to, bo z początku dwóm podałem wodę o ciut większym pH i przyjęły się wolniej. Co mam na myśli - przesadzając je świeży wzrost był jasnozielony, być może dlatego, że były w litrowych doniczkach i było im za ciasno. Jedne dostały pH ok. 5, drugie 7 i o dziwo te z 5tki dwa dni później miały już normalny kolor, a tamte nie. Potem wyciągnąłem to w ten sposób że te co dostały niższe dostały 6 a te z większym dostały 5, przez chwile było lepiej, a teraz coś takiego. Biohumus rozumiem pH coś w okolicy 8? Nie idzie z nim w wodzie zmierzyć, bo mam tester w kropelkach - roztwór zbyt ciemny, więc wlewam go do wody o pH 5. Ziemia ogrodowa 5,5-6,5 z perlitem. W zasadzie wybrałem pannę która wygląda najgorzej. W wylęgarni też dostawały nawozy. Przy okazji mają wiotkie łodygi nie wiem czy z faktu, że jest upał, a przychodzę co drugi dzień i nie mają co pić, czy z faktu przenawożenia. Glebometry za 20złotych skuteczne w badaniu pH? Przelanie gazowaną muszyną magnezowo wapniową to dobry pomysł?

@edit: a te popalone końcówki niższych liści to też jeszcze w wylęgarni - i to rzeczywiście jest od biohumusa to na górze wygląda mi na coś innego pasuje troszeczkę do magnezu. Natomiast górny wzrost to ma popalone całe krawędzie.

@edit2: nadmiar chloru? kranówkę dostawały.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół