nasiona marihuany

zbiory

Wyszukiwarka Forumowa:

toja458

Member
Rejestracja
Lut 21, 2022
Postów
8
Buchów
0
witam mam pytanie, po zbiorze konopi i wydobyciu topów co mam z nimi zrobić? nadają się już do palenia i będzie odczuwalny haj? czy co mam zrobić, jakoś wysuszyć czy co?

i gdy będę chciał konserwować konopię żeby nadawała się do palenia mówię o czasie 100dni lub więcej i o 150g konopi, co mam zrobić żeby nadal kopało i żeby konopia nie miała pleśni?

jestem nowy w temacie więc proszę o pomoc
 

bingobum

Well-known member
Rejestracja
Wrz 3, 2021
Postów
415
Buchów
379
Odznaki
2
wysuszysz i możesz palić- a jak zrobisz to dobrze, to bez większych problemów możesz przechowywać w słoiku choćby rok
 

bingobum

Well-known member
Rejestracja
Wrz 3, 2021
Postów
415
Buchów
379
Odznaki
2
a po czym mam stwierdzić że już są wystarczająco wysuszone?

zanim ci urośnie, wszystko przeczytasz na tym forum :) to na prawdę nie jest rocket science nawet za pierwszym razem, a przy wykorzystaniu dodatkowo saszetek kontrolujących wilgotność, na prawdę ciężko coś spieprzyć
 

toja458

Member
Rejestracja
Lut 21, 2022
Postów
8
Buchów
0
zanim ci urośnie, wszystko przeczytasz na tym forum :) to na prawdę nie jest rocket science nawet za pierwszym razem, a przy wykorzystaniu dodatkowo saszetek kontrolujących wilgotność, na prawdę ciężko coś spieprzyć
mam jeszcze trzy pytania bo ciężko znaleźć mi na nie odpowiedź, sadzę outdoor na spocie w lesie i nie mam za bardzo możliwości pojawiania się tam często, czy podlewanie co tydzień wystarczy? czy po kiełkowaniu mogę od razu nasionko wsadzić do ziemi na spocie i czy mogę od razu zastosować jakiś nawóz do gleby lub spryskać saletrą amonową
( 2g/l )
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół