nasiona marihuany

Zbiory

Wyszukiwarka Forumowa:

Smeryd

Member
Rejestracja
Gru 4, 2005
Postów
11
Buchów
0
Witam jak mam rozumiec gdy przy WW można zebrac 450g/m2??
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
chodzi o sea of green, jest to metoda hodowania duzej ilosci krzaczkow w ograniczonej przestrzeni czyli ze z 1 metra mozesz wyciagnac 450g
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
no ja własnie bede robił mini soga z 4 klonow...jaka moze byc najmniejsza doniczka...optymalnie zmiesci mi sie donica 2,5 l :?
 

Smeryd

Member
Rejestracja
Gru 4, 2005
Postów
11
Buchów
0
a to ile moge wyciagnac tak na oko z dwoch krzakow w boxie przy idealnych warunkach i przycinaniu?? :lol:
 
G

greenlife

Guest
a to ile moge wyciagnac tak na oko z dwoch krzakow w boxie przy idealnych warunkach i przycinaniu??

jezeli to twoj debiut w uprawie to napwno nie nie beda one mialy idealnych warunkow zawsze sie cos z***ie niezaleznie jak jest sie dobrym w teori ale przyjmuje sie iz maksymalne zbiory to 1gram sychego palenia z 1 wata lampy czyli jak masz 150Whps to jezeli uzyskal bys 150gram Mj to jest to super wynik
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
przy idealnych warunkach i przycinaniu z dobrze zaplonowanym scrogiem...na dwie rosliny ww potrzebował bys ok 0,3 m2...a przy dobrych wiatrach z 0,1m2 wyciaga sie ok 50-60g...
 

Smeryd

Member
Rejestracja
Gru 4, 2005
Postów
11
Buchów
0
greenlife czyli pod lampa hps 600w moglbym wyciaganc 600g??
 
G

greenlife

Guest
greenlife czyli pod lampa hps 600w moglbym wyciaganc 600g??

moglbys ale jest to bardzo trudne do osiagniecia warunki musza byc naprawde idealne tak samo metoda jak zastosujesz ma tu ogromne znaczenie no i oczywiscie odmiana glownie od niej zalezy ilosc koncowa gdyz jedne odmiany potrafia wykrzesac z bardzo duzo drugie natomiast daja mniejsze plony ale ich jakosc jest znowu rewelacyjna
 

Smeryd

Member
Rejestracja
Gru 4, 2005
Postów
11
Buchów
0
a z jednej rosliny zenskiej ww pod lampa HPS 1000W i przy waronkach w miare idealnych ile bym mogl wyciaganc :?:
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
zalezy jaka metoda bedziesz hodowal, czy hydro czy soil, ile bedziesz trzymal na vegu, czy bedziesz mocno nawozil itp. jest bardzo wiele czynnikow, ktore wplywaja na zbiory
 
M

mineral111

Guest
panowie i panie mam jedno pytanie. jak mam 8 świetlówek a jedna rura ma 36W to wszystkie lampy razem maja 288W to ile moge uzyskac z jednego krzaka towaru dzieki za odpowiedz pozdro
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
mineral111 napisał:
panowie i panie mam jedno pytanie. jak mam 8 świetlówek a jedna rura ma 36W to wszystkie lampy razem maja 288W to ile moge uzyskac z jednego krzaka towaru dzieki za odpowiedz pozdro

nie mozna okreslic tylko po oswietleniu...zalezy jaka odmiana, jak dlugo trzymana na veg, czy przeszla ajkies choroby, czy byla trenowana...swiatła dosc sporo jak na jedna plante...tylko ze pod swietlowkami sa mniejsze zbiory niz pod hps...ale przyjmujac ze zbytnio ci nie chorowała to 30g powienienes wyciasnac...minimum
 
M

mineral111

Guest
ja sie pytam ile mpoge miec zbiorow z jednego krzaka a mam ich 5. no to tak rosliny byly na vegu przez 3 tygodnie puznioej zmieniłem swiatło 12/12. juz puscily kwiaty nie za duze ale sa. a odmiany nie znam. maja juz około 40 cm. wczesniej miałem ich wiecej ale okazały sie meskie i poszly sie je**c. z kumplami zrobilismy makumbe pare dni temu z tych meskich
dzieki za odp
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
aha 5 krzaczkow pod 288 swietlowek..ale zaraz zaraz to ile mja swietlowki? jak policzyłem 23wx8 to wychodzi 184w +36w rura to sie rowna 220w...

jak masz 5 krzakow pod tyloma swietlowkami to 30g bedziesz mial maximum z jednego krzaka...pewnie pestki z worka masz? jak mowisz ze niedawno przlaczyłes na flov...to zdarzysz jeszcze hps kupic...warto zainwestowac...plon wtedy nawet moze ci sie podwoic pod taka 250w hps

jakie masz doniczki? jak 5 krzakow to musisz miec przynajmnmiej boxa 0,5m2...zarzuc jakies foty...pozdr
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół