nasiona marihuany

zbyt wysoka cena

Wyszukiwarka Forumowa:

iluminatus

Member
Rejestracja
Mar 12, 2006
Postów
9
Buchów
0
siemka mam takie pytanie. diler chce mi sprzedac pol grama za 30 zl zielska.mowi ze to natural ale ze za***iscie mocna odmiana. ja mam takie obawy ze to jakies wzmacniane jakąś chemią i dlatego takie drogie. Możliwe to?? albo mnie koleś w h**a robi. zwykle cena w mojej okolicy to bodajże 40 czy 35 zl za gram.
 
H

haszyszekk

Guest
W centrum wawy kupie czasem sobie gieta 100% natural za 30zł... jak znajomy kolo to za 25 :) olej tego dila. Jakis pie** cfaniak. pzdr
 

iluminatus

Member
Rejestracja
Mar 12, 2006
Postów
9
Buchów
0
tylko własnie zabardzo nie znam innych dilów w moim mieście :/ ale dzięki za odpowiedź
 
H

haszyszekk

Guest
Też miałem ten problem :) niebiescy zgarneli mi kilku kumpli i zielska nie było :pale:
MOżesz sobie sam wychodować palnta... wbrew pozorom uprawa na swoje potrzeby jest bardzo prosta. No i wtedy masz 10% naturala... eko stafik :pr: jak mawiał bodek :) Jes jeszcze innych opcji troche... pokombinowac zawsze mozna... pzdr
 

iluminatus

Member
Rejestracja
Mar 12, 2006
Postów
9
Buchów
0
a jeszcze jedno pytanko. niedawno jarałem właśnie pierwszy raz z kumplami. i po kilku buchach serce zaczęło mi napier***** i sie wystraszylem. przez cała tą faze czyli około 1,5 godziny caly czas mi waliło bardzo szybko i mocno. szlugów nie pale. od czego to mogło być??

[ Dodano: 2006-05-04, 22:10 ]
no właśnie zamierzam hodować na outdoora ale nie chce mi się czekać na następne jaranie do jesieni :jocolor:
 
H

haszyszekk

Guest
Podwyższone cisnienie... niektórzy tak reaguja na marię. Każdy na pewno ma niezły puls (na miałem nawet dochadzący do 125 kiedys ;)) MOze jak paliłes pierwszy raz to sie troche denerwowałeś i w połaczeniu z zielonym dało taki efekt...
Pamiętaj że paląc oddziałujesz na układ nerwowy i krwionośny, więc takie historie sie czasem zdarzają... Mi sie kilka razy takie akcje zdarzyły (szczególnie jak za dużo spaliłem) i sie nie ma co martwić :) pzdr
 

wilkustaf

Member
Rejestracja
Mar 22, 2006
Postów
22
Buchów
0
To raczej normalne jak sie pali pierwszy raz i napewno jeszcze pare razy bedziesz tak mial, ale nie ma sie czym przejmowac poprostu adrenalina troche potskoczyla od strachu i serce zaczelo szybciej bic. jak chcesz sie tego pozbyc to jaraj czesciej :joker:
 

iluminatus

Member
Rejestracja
Mar 12, 2006
Postów
9
Buchów
0
heh za dużo jarać nie będe raz na jakiś czas :) po pierwszym jaraniu mi sie spodobalo, tylko własnie ten puls mnie przestraszyl. ale jak mówicie że to tylko na początku to nie ma vo sobie odpuszczać gandzi :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół