nasiona marihuany

Zdiagnozuje mi to ktoś?

Wyszukiwarka Forumowa:

EasyFarmer

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2012
Postów
454
Buchów
5
Zaczęło się od szczytów tylko na szczytach przy lampie to się pojawiło. Lampa za nisko czy to czegos niedobór?

 
M

Manto

Guest
Przypalenie prawdopodobnie .

A tą tabelkę to można sobie w rajstopy wsadzić, ani razu nie udało mi sie poprawnie zweryfikować niedoborów na jej podstawie lub nie potrafię :freak2: .
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Na 100% za blisko lapmy
 
M

Manto

Guest
jakby by tak było to by nie brało wpierw krawędzi

No to jak nie przypalenie co sam tak stwierdził ze ma lampe nisko, to może być to postas lub wapń bo mają podobne objawy , ale brak wapnia powoduje zmiany kształtu i zwijanie się wierzchołków i brzegów młodych liści co tez tu widać, brak potasu prowadzi do chlorozy starszych liści i brunatnienie brzegów blaszek liściowych i zamieranie wierzchołka, a tu tego nie widać no chyba ze to początek stadium a wtedy nie da się tak łatwo określić co jest co bez prawidłowej tabeli .
 
D

DarkMessiah

Guest
Faktycznie z tych zdiec mona mało wywnioskować ja tam jeszcze widzę fioletowe łodygi :)
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
jakby by tak było to by nie brało wpierw krawędzi

Gdyby to byl niedobór jakiegoś pierwiastka to wychodziło by wszedzie a nie tylko w jednym miejscu
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Zaczęło się od szczytów tylko na szczytach przy lampie to się pojawiło.

A wy mu niedobory diagnozujecie.

W ogóle widzieliście jakiekolwiek przebarwienie krzaka, które nie jest niedoborem? :) Z czym by problemu nie mieli, to "niedobór". Najczęściej to wynika z niedoboru pojęcia o uprawie konopi, która jakoś rośnie na piachu w Afryce, na wypizdowiach w Tajlandi, w górach Nepalu, na kamieniach w Afganistanie i tam niedoborów nie ma, a w doniczkach z kompostem i całym zestawem nawozów i boosterów niedobory są, cuda i dziwy.
 

EasyFarmer

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2012
Postów
454
Buchów
5
Dzięki panowie za zainteresowanie. Problem ogarnięty. Lampa była za blisko juz nigdzie się to nie pojawia. Co do fioletowych? Lodyg zapraszam do mojej fotorelki tam masz wszystkie panie i lodygi są zdrowe. Jasne ze że zdjęć można mało wywnioskować bo wyskoczyło mi tylko na tych inne zdrowiu kie. Ten xo wstawił link do tabeli uwierz kolego ze nie zakładał bym tematu gdybym nie znalazł tego w tabeli bądź przeszukał forum. Problem rozwiązany lampa była zbyt blisko.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół