nasiona marihuany

Zdjęcia z Fotopułapek

Wyszukiwarka Forumowa:

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
chyba popsułem Ci temat, sorry ;)
w ramach rekompensaty mogę jedynie napisać, że czasami trafiają się naprawdę za***iste zdjęcia zwierząt. niektóre zauważają urządzenie i podchodzą do kamery która robi im zdjęcie w momencie kiedy są bardzo blisko i patrzą centralnie w obiektyw.

Minus 1 buch :flashing-police-bad
Szkoda mógł byc ciekawy temat , ale miejmy nadzieje ze ktos jeszcze wstawi zdjecia a za nim kolejni :)
 

Dyonizy

Well-known member
Rejestracja
Lut 16, 2016
Postów
242
Buchów
0
Widać stary temat ale reaktywacją byłoby gdybym mógł wstawić filmik na którym śmiga sobie około 7 sarenek jakieś 500metrów od docelowego miejsca... :D szkoda, że nie ma opcji wstawiania video bo limit ma coś koło 7mb.
 

Burmistrz

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2017
Postów
356
Buchów
0
Temat ciekawy, podtrzymuje, ceny fotopułapek są teraz śmieszne wiec pewnie wiele osób na forum ma dostep do nich, co oznacza więcej zdjęć
 

zirgas

Active member
Rejestracja
Sie 27, 2009
Postów
32
Buchów
1
chcąc niechcąca zielonamasa ma rację jeżeli punkt gsm połączy się z 4 masztami to lokalizacja jest do 1 metra
im mniej punktów dostępowych tym trudniej namierzyć punkt.
druga sprawa na ile chce się dochodzeniówce prosić o takie rzeczy a na ile mogą używać echelona który jest rozstawiony po polsce

Kutwa, wiem że to archeologia ale no nie mogłem wytrzymać... Ludzie ogarnijcie się, czy wy wiecie gdzie znajdują się 4 stację na tyle blisko siebie by złapały sygnał z jednego telefonu? w ściśłych CENTRACH MIAST!! kur..a przecież planty sadzimy po lasach, na polach gdzie czasem nawet nie ma zasięgu jednej stacji, a gdzie tu pieprzenie o 3 czy 4? ( 3 starczą do obliczeń triangulacji , można również wykorzystać multilateracje )... Oczywiście namierzany telefon będzie na który MMS przychodzi ale analogicznie trzymajcie go a w takim miejscu gdzie jest jedna stacja BTS...
Jak ktoś nie może się ogarnąć żeby wyguglować to proszę: http://beta.btsearch.pl/?dataSource...ds=&bands=&center=51.920028,15.627494&zoom=12
Myślącym się przyda...
Myślcie bo potem sami się wpie****acie!! tam gdzie sadzimy swoje rośliny jest zasięg jednej , maks dwóch stacji, poza tym mało kto sadzi tyle krzaków by PZ albo CBŚ chciało się latać z danymi po których i tak guzik może wyjść...
Macie foto pułapki? spoko tylko telefonu na który wysyłąją MMS-y nie trzymajcie w pokoju a w krzakach na zadupiu daleko ( wtedy mogą sobie właśnie namierzać ten telefon ) od domu, sprawdzacie przed wyjazdem na spot czy nie ma powiadomień i wystarczy, i niech mi tu nikt nie pie****i że wtedy nie może zareagować jak ktoś będzie się kręcił koło spota bo co zrobisz? - pojedziesz z badylami ich przegonić - gratuluję geniuszu...
Pozdro, KMWTW
 

Outdoorowy

Member
Rejestracja
Cze 27, 2021
Postów
20
Buchów
11
Temat ciekawy, podtrzymuje, ceny fotopułapek są teraz śmieszne wiec pewnie wiele osób na forum ma dostep do nich, co oznacza więcej zdjęć

Odświeżamy :)
A które możecie polecić z tych budżetowych? Idzie kupić coś co da w miarę fajne zdjęcia za 3-4 stówy? Ogarnia ktoś to?
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,326
Buchów
4,334
Odznaki
13
Odświeżamy :)
A które możecie polecić z tych budżetowych? Idzie kupić coś co da w miarę fajne zdjęcia za 3-4 stówy? Ogarnia ktoś to?
3.0cg sprawdziłem póki co i się świetnie sprawdzają, z budżetowych bym nie polecał podobno słabo im idzie wysyłanie zdj i ich robienie, nie zawsze im się to udaje
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół