nasiona marihuany

ZDROWIE

Wyszukiwarka Forumowa:
K

kkk36

Guest
mam pytanie na co zioło jest ZDROWE??
bo na coś napewno jest zdrowe :)

jak stosowac na rurzne shorzenia ?? palić, wcieraś, pić wywary, czy co??
ITD??
 

MaoVi

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2005
Postów
224
Buchów
0
dziala przeciwbulowo i uspokajajaco, jak paliles to chyba wiesz :wink: a jak sie je stosuje w medycynie to nie wiem, zaraz sie ktos zjawi i ci napisze jak ci sie chce to na wilkipedii poczytaj http://pl.wikipedia.org/wiki/Marihuana gdzies sie tam doczytasz...
 

battleangel

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2005
Postów
151
Buchów
2
hehhe, ziółko jest zdrowe na wszystko ;) ja pale na katar, kaszel, uspokojenie, nasennie i wogóle :D Pozdrawiam ;)
 

WicioP

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2006
Postów
95
Buchów
1
Marihuana ma duże zastosowanie w leczeniu raka, ale to samo THC i to stosowane domiejscowo (czyli nie paląc a wstrzykując w odpowiednie miejsce). Poza tym jest stosowana do zapobiegania rozprzestrzeniania chorób takich jak rak, jaskra, twardnienie rozsiane (tak sie to nazywa :D?). Hmmm, temat rzeka w sumie.

Własciwości najlepsze to przeciwbólowe, przeciw mdlościom, rozluźniające, poprawia chumor :D, poprawia apetyt. W trakcie choroby jak znalazł, naprawde! Miał ktoś kiedyś z Was bóle zeba? Masakra, można się powiesić z bulu. Marihuana je eleminuje. Albo mocne przeziębienie, czy grypa. Ta gorączka, bule miesni, konanie z wyczerpania, nie chce się nic jeść. Wystarczy jednak zapalić by te obiawy znacznie złagodzić, a niektóre wyeleminować (powraca apetyt, jedzenie zaczyna smakowąć). W tedy naszą marihuanae zaczyna sie naprawde doceniać :wink: .

No i rzeczywiście poprawia prace układu odporościowego :D, chociaż by placebo, bo nastawia optymistycznie co jest bardzo ważne w leczeniu chorób :).
 

Laska

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
650
Buchów
1
Marihuana to nie jest aspiryna ani jabłka - nie jest zdrowa.
To, że jest stosowana do leczenia pewnych chorób to dobrze. Lepiej dla chorych.
Ale nie myśl, że jak będziesz palił, to nie zachorujesz na grypę lub przeziębienie.

kkk36 napisał:
palić :twisted:
 

Dzidek

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
286
Buchów
0
Zioło mi służy bardzo dobrze :D Odstersowuje sie puszczając dymka, a stress to główna przyczyna chorób cywilizacyjnych :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół